Mamici casnice (37)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ange spune:

miha amalia,
eu chiar am luat in serios intrebarile
si eu sunt "beton" de inteligenta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ange spune:

osna,Dana,fetele,aveti sorturi din alea cu foto sexi pe el?
am inebunittttttt!aseara le-am descoperit
vreau si euuuuu.
uitati aici http://www.tvproducts.ro/products/52864.jpg
Dana,te rog,cad in genunchi,fac ce vrei numai ajuta-ma.Cica sunt la "Cocor".Cumpara-mi si mie un set.Platesc dublu.Fac cinste.Ce vrei tu dar si mor daca nu am si eu asa ceva.O sa-mi inebunesc pretenele Vin personal la tine la usa sa le recuperez dar numai cumparami-le sa fiu sigura ca nu se vand toate.Cica au facut "valuri" mari sorturile astea.Stiti ceva?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

Flavia io cetii tot mesajul tau, vrei sa-tzi un rezumat ca ma pricep
Mihaela Amalia si eu ma lupt cu olitza, pampersul nu l-am aruncat inca, ca-i prea mica. Am lasat-o dimineatza pe olitza, m-am dus sa plantez niste flori, am gasit-o la intrare in genunchi. Bine ca nu facuse nimic, ca la ce obiceiuri are de mincat tot, cred ca curatza in urma ei.
Si eu am raspuns doar la o intrebare corect. moammaaaa ce inteligentza am
Svetlana nici eu nu cred ca afecteaza bebeul, herpesul trebuie tratat de soatza cu un pupic, poate tzi-a fost pofta de ceva si n-ai papat.
Dana stii de ce editezi ? Pen'ca tzi se trage de la martini ala beut asta noapte fara noi
Ioana, porumbelul mamei cum imi place sa-tzi zic, uite aici sa-tzi treaca plinsul. Chestia buna care zici tu, e ca ai facut si aici un pic de ordine, ne-ai mutat pe noi, ca prea eram mobile de antichitate
Cami si eu sint la fel ca tine cu retzete, cred ca a devenit o obsesie pentru mine, mai ales ca acolo unde spui tu, la culinarul ala, gasesc retzete italiene, sa-mi incint soatza.
Bun venit Alinei (Alincic), iaca recunosc pe cuvint de pionier ca n-am cetit mesajul tau

Isabella de la 6 la 10 luni

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Povestea nasterii principesei noastre
Daniela si principesa ISABELLA (5 iunie 2005)

Poze cu ingerasul lui mami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ange spune:

Danelutza,da!culinarul ala e o nebinie!mai ales ca retetele ti le pun fetele in imagini si-ti spun cum sa faci pas cu pas.Eu stau cu orele pe acolo si chiar am incercat multeee din ele.
Dar stii ce nu avem? Sortzullllllllll ala sexos
http://www.tvproducts.ro/products/52864.jpg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns osna spune:

hai sa va atat ce-mi trimite soata in mail:

Un batran de 75 de ani merge la spital sa faca o analiza a spermei. Doctorul ii da un borcan si-i spune: - Ia borcanul asta si vino cu analiza maine! A doua zi, batranul apare cu borcanul la fel de curat si gol ca ziua trecuta. Doctorul intreaba ce s-a intamplat, iar batranul explica: - Stiti, doctore, uite ce-am patit: prima data am incercat cu dreapta, apoi cu stanga, si nimic. Apoi, am chemat-o pe nevasta-mea. A incercat si ea, si cu mana dreapta, si cu mana stanga, apoi cu gura; prima data, cu proteza, apoi fara proteza, si tot nimic. Apoi, am chemat o vecina: a incercat si ea, si cu amandoua mainile, si cu gura, si tot fara rezultat. Doctorul, socat: - Ai chemat si vecina? Batranul raspunde:
- Da. Si oricat ne-am chinuit, n-am reusit sa deschidem borcanul!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns osna spune:

fetelor daca nu va place herculane ce spuneti de apuseni?
este o zona super faina,bine eu voi fi burticoasa asa ca nu stiu cat oi putea merge pe coclauri.si vreau neaparat sa griluim.sambata mi-am luat grill din ala ce se face pachet asa ca il aduc cu mine in tara.
cam ce am putea face:
vizite la cascada Varciorog, Pestera Ursilor, Ghetarul Scarisoara, Groapa Ruginoasa, Ghetarul Vartop, Pestera Meziad, Cheile Galbene, etc.
• plimbare cu caruta sau sania
• gratar in aer liber, cules de ciuperci pe dealurile inconjuratoare
• pescuit la rau



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

Am citit tot, promit:)

Si am cautat pe net alte zone turistice. Am primit azi recomandari pt Moeciu, uitat-va aici. Eu am ochit deja o pensiune, doua. Va las si pe voi, sa vedem ce propuneri mai avem.

Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

Da, si mie mi-ar place in Apuseni, mai ales ca e aproape de noi si n-am fost niciodata, doar in trecere.

Svetlana tare gluma
Am primit si eu azi asta:
- Curajul inseamna sa te intorci acasa la miezul noptii, sa-ti vezi nevasta asteptandu-te cu un maturoi in mana si sa o intrebi: "Inca mai faci curat, sau tocmai te pregateai sa decolezi?"

Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns osna spune:

eu am raspuns corect numai la 2:aia cu fetele(dar stiam deja gluma) si aia cu depasirea ultimului.
bey la intrebarea 3 nu pricepui cum a calculat.sunt eu mai grea de cap




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns osna spune:

fetelor hotarati-va ce judet.mie personal mi-ar convenbi jud alba ca nu este asa departe,fata de moeciu care e in mijlocul hartii.
dar sa mai vina si fetele cu alte pareri.




Mergi la inceput