Bebelusi de septembrie-octombrie 2005 (95)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns locca spune:

Fetele cu tigarile, eu am fumat-o pe ultima pe 31 dec. 2004. Sper sa nu ma reapuc, desi uneori tare imi vine.

Ruxandra, mama de www.hps.ro/matei" target="_blank"> Matei (13 sep. 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b_irina_c spune:

Ruxandra si eu tot pe 31 dec 2004 o fumasem pe ultima, dar cu al meu, nu am mai rezistat .

Hai sa va zic ca ma tin de 2 zile . Alaltaieri a venit postatsul si mi-a adus banii de CIC pe luna martie. Faza e ca eu in luna marie am fost la serviciu. Dosarul de stimulent l-am depus pe 3 martie. SI in loc sa vina stimulentul a venit CIC-ul... Acum nici nu stiu ce sa fac... Sa-i sun sa-i anunt? sau sa stau si sa vad ce urmeaza?

Si efortul meu de a-l obisnui pe Vladut cu lingurita (in sensul sa pape singurel) a fost un esec total. De invatat a invatat ceva: sa ma hraneasca pe mine . Lingurita din maunta lui nu si-o duce la gura nici de ciuda, dar o intinde catre mine si e tare fericit cand ma fac ca pap din ea. Asa ca mai nou nu stiu cine pe cine hraneste .

Si acum la munca, nu la intins mana vb Sofiei.



Irina si Vladut (26.08.2005)
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns codruta_grg spune:

Buna dimineata!
Eu n-am mai fumat din octombrie 2002 (sau 2001?)....Si cateodata mi se face o pofta, dar nu risc sa trag nici un fum, ca apoi gata.....
Irina, eu ma chinui sa o invat pe Petra sa bea din cana. Sper in 3 luni sa reusesc . Cu lingurita intr-o luna a invatat.
Dory, am admirat-o pe Alexandra. E o scumpica. Mai ales cu strabunica. Petra are o strabunica, dar nu din partea mea.
Acum se implineste 1 an de cand am pierdut-o pe bunica mea draga (pe 30 aprilie). Fetele de pe DC au fost alaturi de mine anul trecut si m-au sustinut moral.

Codruta & www.snugglepie.com/ezb/284495.png" target="_blank">Petra Alexandra (9 august 2005)

&

www.euroski.go.ro" target="_blank">SCOALA SKI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dory232002 spune:

Of , Codruta, stiu ce inseamna pierderea bunicilor, si eu am pierdut-o pe bunica din partea tatalui, a fost bunica care ma crescut, nu pot sa scriu mai mult ca mi sau umplut ochii de lacrimi, am iubit-o tare mult!

DORY & ALEXANDRA DENISA
http://photos.yahoo.com/dory232002

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns codruta_grg spune:

Sa imi laud copilul:
-facem din manutze doua-doua (aplauze)
-facem tai-tai (pa-pa)
-facem din cap NU-NU
-facem cu degetul peste buze br-br
-mergem cu viteza de-a busilea
-ne ridicam singure in picioare (si avem tentativa de mers pe langa patut).
-spunem: tata, mama, meme, papa, apa (nu cu identificare)
-facem kk pe olita (in pampers nu mai putem face)
-papam cu lingurita aproape tot si incercam sa bem cu canita, desi mult curge pe langa...


PS: am scris astea, ca sa stiu peste un timp ce facea Petra la varsta de acum. Daca nu notam, uitam



Codruta & www.snugglepie.com/ezb/284495.png" target="_blank">Petra Alexandra (9 august 2005)

&

www.euroski.go.ro" target="_blank">SCOALA SKI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dory232002 spune:

Codruta, ti-am vazut filmuletele, Printesa este absolut superba!!!!!!!

DORY & ALEXANDRA DENISA
http://photos.yahoo.com/dory232002

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cge spune:

Special ptr Jadi si Vladut :

FARMACIA CHRISTIANA MEDICA-FARMACIE HOMEOPATA -
Farmacie cu specific homeopat; distribuitor produse homeopate Contact: Str. Theodor Sperantia nr. 104, bl. S26, sector 3 , Tel/Fax 322.57.98
Orar: L-V: 8-19

Farmacia HelpNet
Sos. Iancului, nr. 13, bl. 107 (Iancului), tel:021/256.91.75 helpnet18@helpnet.ro 2 L-V 8.00-22.00
S-D 8.00-18.00

Suna si intreaba daca au remediile ptr Vladut si apoi trage o fuga pana acolo.

Sanatate si pupici,


Cristina,
mama lui Victor 07.01.2000 si a Ancai 16.09.2005
Sefii Casei


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cge spune:

Irina, ieri am vandut masina veche si acum suntem in plin proces de aprobare leasing ptr masina noua.
Sper sa reusim sa avem masina pana la Pasti.

Cristina,
mama lui Victor 07.01.2000 si a Ancai 16.09.2005
Sefii Casei


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns codruta_grg spune:

Dory

Codruta & www.snugglepie.com/ezb/284495.png" target="_blank">Petra Alexandra (9 august 2005)

&

www.euroski.go.ro" target="_blank">SCOALA SKI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pitu spune:

Buna dimineata la fete!
Sunteti tare harnicute, drept care recuperez si revin.


Mergi la inceput