Mamici de noiembrie - decembrie 2006 (4)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mirona spune:

neata fetelor,
eu nu stiu zau cum functioneaza mailul trimis de pe DC. Unele fete au primit deja mailul meu, altele NU.
Eseea am mai trimis acum o data ... de data asta pe PM.
Fetelor daca cumva aveti mai multe mailuri ... eu am trimis de pe DC, deci verificati adresa de mail care o aveti trecuta in profil.

Cine nu a primit mailul ... anuntati-ma sa-l pot retrimite.

alina.n frumoase poze. dar ia spune-mi ce ati primit de papa in foto nr. 2 ... ca asa frumos va strambati amandoi ...
Ati vazut fetelor ce mumose suntem? Haideti si voi cu poze ... sa ne cunostem virtual ... ca avem mult timp de petrecut impreuna.



Miro9+
am o nepotica talentata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirona spune:

carla2005 deasupra mesajului tau vad doar doua butoane:
Show Profile si Reply with Quote.
Tu probabil vezi 4 inca unul pentru editarea mesajului si unul pentru stergerea lui.
Eu nu vad in dreptul tau acel PM rosu. Mai mergi odata la mesaje private sus in stanga si bifeaza la Optiuni sa primesti ... zau ca nu stiu de ce ti s-o dezactivat ... eu nu am patit-o niciodata in acesti 3 ani de DC.
Cum imi trimiti mailul tau? Pe PM sau cum? Astept.


Miro9+
am o nepotica talentata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simo29 spune:



Neata fetelor!!!

Scuze ca n-am mai scris dar am fost plecata vreo 3 zile.
Acum sunt bine,raceala a trecut - de greturi ce sa zic - cam 4 zile n-am avut deloc, de ieri au reinceput. Au reinceput in forta- ieri toata ziua mi-a fost rau , daca mananc parca mai trec dar cum mi se goleste stomacul ma apuca din nou.
In rest totul pare sa fie ok.Nu prea am ce face,sotul e la lucru,la Cluj ploua nonstop asa ca voi face putina curatenie pe la hainele de iarna-oricum ceva care sa nu ma solicite tare.

Ma bucur ca sunteti bine - atat cat e posibil - vom scapa de greturi foarte curand - sa aveti grija de voi!!!

Fetele din Cluj - nu ne vedem la o cafea intr-o zi cu soare???

Pupici la toate frumoase!!!

Simo 9+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carla2005 spune:

Nu mi-ati spus si mie ce e cu durerile astea in partea dreapta, apendicita...extrauterina?!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dolores spune:

buna mamicilor, cand citesc cate se intampla ma apuca groaza....parca incepe sa ma doara si pe mine burta, parca vad numai pete, parca am stari de greata...nici eu nu mai stiu....ma sperie tare rau toate problemele si totodata imi pare atat de rau pentru tot ce se intampla mai ales in conditiile in care toate ne dorim sa ne tinem copilasul in brate, sa fie sanatos si sa nu avem probleme.

intrebam daca este cineva pacienta d-nei Dr.Anca Moisa, ce-mi poate spune despre dansa?

multumesc si nu ne ramane decat sa ne gandim la lucruri frumoase pentru ca influentam subconstientul si sa ne rugam mult ca totul sa decurga bine.

va pupacesc pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Idaira spune:

[red]Mirona[/red,uite datele mele:DN 27.01 1972,UM-14.02.2006,DPN-19-11.2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirona spune:

carla2005 vad ca ti-ai activat PM. Bravo. Sa mai trimit o data sau ai primit mailu? dar io nu stiu cum se manifesta extrauterina. De apendicita iar nu am ce sa-ti spun. La mine s-a manifestat cam asa. Nici o durere .... pana cand a pocnit aia in mine. Atunci am avut niste durri crunte, gen intepaturi in partea respectiva si m-au dus de urgenta la spital si operata m-am numit. Deci la mine au fost dureri ascutite ... ca niste cutite in burta.

dolores daca nu-ti raspunde nimeni la intrebarea despre Moisa ... uite aici la Asteptand un ingeras un subiect fierbinte despre ea. AICI


Miro9+
am o nepotica talentata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Idaira spune:

Carla,referitor la durerile tale din partea dreapta:simptomele de o extrauterina,ar fi dureri mari ca la inceputul unei menstruatii si sangerare puternica,culoare rosu-deschis;iar in cazul unei inflamatii de apendice,cred in primul rand ca ar fi trebuit sa faci febra mare(39-40gr).
Sper sa te fi lamurit cit de cit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dolores spune:

multumesc Mirona...ziceai ca ai trimis ceva la fete pe mail. eu nu am primit nimic, asta in cazul in care mi-ai trimis ceva.
mi-am activat si eu pm

pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Idaira spune:

Mirona,spune-mi si mie cum se activeaza PM,eventual explica-mi detaliaza-mi un pic,cum pot intra in pag mea personala,samd.Pupici

Mergi la inceput