Mamici de noiembrie - decembrie 2006 (4)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns carla2005 spune:

Mama ce desteapta sunt am reusit sa imi actives PM-ul singura?!Trec la probleme sa explic cuiva cum se face ca am vazut ca are aceasi problema pa care am avut-o eu
Asa, mailul l-am primit...ma uit acum sa vad despre ce e vorba!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Lorym!

Te felicit pt bb! Sarcina usoara si un bb sanatos iti doresc!

Cu drag,
Tzuni


Tzuni mic si drag si scump si grasunel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirona spune:

Idaira mai ai pete maronii? Cum te simti? Ai vazut ca esti deja in lista?

Asa:
PM-ul
in stanga sus sunt niste meniuri albastre. Cauti acolo Mesaje private. Se va deschide o fereastra unde trebuie sa vezi in dreapta Optiuni. Apesi acolo si trebuie sa bifezi o casuta cu Vreau sa primesc mesaje private de la membrii DC.
Pagina personala
-se numeste mai exact Profilul personal.
Tot in stanga sus la meniurile albastre gasesti Profil personal. Apesi si va trebui sa introduci inca o data parola ta pe DC. Apoi se va deschide profilul tau personal ... unde poti de exemplu sa-ti scrii o semnatura ... pui bifa sa apara la fiecare mesaj de-al tau, sau poti scrie alte diferite date despre tine.

Claro? daca nu te descurci ... da un semnal si mai explicam o data.


Miro9+
am o nepotica talentata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramsan spune:

Buna ziua tuturoro burticilor Stau bine cu petele maronii, in sensul ca nu au mai aparut. Asteptam sa nu se repete episodul in urmatoarea saptamana, iar daca totusi se repeta, trebuie sa iau ceva mai mult utrogestan. la nevoie, daca ma mai doare cate ceva iau si un no-spa..

Miro eu nu am primit nik de la tine, incearca un PM de pe DC. Te pup.


Pupici pe burtici
Ramona 9+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Idaira spune:

M-am vazut pe lista,multumesc frumos! Am activat si PM,sper sa-l fi facut cum trebuie.Im privinta petelor,as putea spune ca m-a speriat rau una exact cind m-am trezit si am fost la baie,dar ori nu vedeam eu bine din cauza somnului ori am inceput sa am iluzii optice.Adevarul e ca azi am lenevit ca niciodata,n-am facut decit strictul necesar si vad ca totul merge excelent.Cum sint destul de activa ,ma costa mult sa stau far sa fac nimic,dar fiind motivata atit de puternic(bb),am sa o fac.Repaus,din toate punctele de vedere(si intelegeti voi ce vreau sa spun),pt toate fetele care au aceeasi problema ca si mine,feriti-va sa intrati in discutii inutile,sa va enervati,stresati,evitati plimbarile lungi,iar cine poate intra in concediu ,sa nu aiba dubii si sa o faca !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deny75 spune:

MIRO,nici eu nu am primit nimic.Am PM activat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina.n spune:

Va pup,

fetelor ce urat este afara, dar bine ca a venit weekendul sa stam in casa ca eu tare mult il mai asteptam. La mine situatia parca s-a mai ameliorat in sensul ca durerile de burta sunt mai rare dar de pete alb-maronii inca nu am scapat...
Miroalea sunt poze de la nunta..atunci am baut o gura de sampanienu le avem deloc cu astea..mai bun e sucul . Fetelor haideti si voi la albume sa vedem poze, sa ne cunostem .

Eu am facut o burtica de toata frumusetea cred ca daca continui in ritmul asta o sa imi schimb hainele .

Alina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fatima spune:

Miro, nici eu n-am primit nici PM ( e activat), nici mail..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns almo spune:

Mirona abia am reusit sa activez si eu PM. Trebuia sa fi primit un PM de la tine?
Carla eu am intrebat medicul daca durerile de burta e ceva rau si mi-a zis ca atata timp cat nu ma doare intr-o parte e normal. Eu zic ca ar trebui sa vezi un medic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirona spune:

fatima nu. PM-ul tau nu e activat. Eu nu-l vad la mesajele tale. Mai mergi o data in Optiuni si activeaza-l.
almo imediat trimit PM, vad ca mailurile nu s-au transmis ... nu-i bai ... mai incerc azi o data pe PM ... dar daca nu sunt active ... zau ca nu pot.

FETELE care nu au primit nici PM nici mail cu parola
TRIMITETI MAIL PE MAILUL COMUN (il aveti pe prima pagina) si va voi trimite inapoi mailul cu pricina.


Miro9+
am o nepotica talentata

Mergi la inceput