Lista medici ginecologi/obstetricieni (6)

Raspunsuri - Pagina 28

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Deea99 spune:

Buna dragi mamici!
Imi poate da si mie cineva un nr de tel. dar nu cel din policlinica de la Giulesti , al dr Ion Ionut vreu sa merg la un control si am fost programata pe data de 8 mai....mi se pare prea mult timp de asteptat chiar daca controlul este unul de rutina...vreau sa merg eu stiu la o clinica particulara unde are mai avea dinsul program....astept PM de la voi....va rog mult de tot...am postat si la alte topicuri in speranta ca voi reusi sa aflu acest mult cauta nr...va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deea99 spune:

Va multumesc si aici celor care mi-ati trimis nr. pe Pm.......
pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bizy spune:

draga irinabobe DR. BERINDAN lucreaza de mai bine de 10 ani in Municipal si acolo este si acum ba mai nou s-a specializat si in FV, aseara am fost la el, deci duceti-va cu incredere,e un medic minunat puteti chiar sa va convingeti, stiu ca sunteti multe in cautarea unui medic buna asa ca, iata si nr. de tel de la cabinetul unde il puteti gasi: 021-311 38 10 DR. Taberei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bizy spune:

Bucuresti Municipal DR. BERINDAN / bizy pagina de liste ginecologi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gudinde spune:

quote:
Originally posted by bizy

draga irinabobe DR. BERINDAN lucreaza de mai bine de 10 ani in Municipal si acolo este si acum ba mai nou s-a specializat si in FV, aseara am fost la el, deci duceti-va cu incredere,e un medic minunat puteti chiar sa va convingeti, stiu ca sunteti multe in cautarea unui medic buna asa ca, iata si nr. de tel de la cabinetul unde il puteti gasi: 021-311 38 10 DR. Taberei.




Bizy,

Si totusi se pare ca dr. Berindan a incheiat colaborarea cu Sp. Municipal conform spuselor lui dim. Uite aici subiectul deschis de ea si peripetiile prin care a trecut:

AM NEVOIE URGENT DE UN DOCTOR LA MUNICIPAL

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miruta spune:

Nu stiu care a fost motivul pentru care doctorul Berindan i-a spus lui Dim ca nu mai lucreaza la municipal , eu am aflat ca inca mai lucreaza si din surse sigure ( matusa mea lucreaza la policlinica unde are si Berindan cabinetul si mi-a zis chiar sambata ca lucreaza in continuare la municipal ) . Pentru a nu stiu cata oara ,si eu il recomand pe Berindan ( acum fiecare are propria parere , din punctul meu de vedere e un medic foarte bun ) .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns coltofeanu spune:

Miruta , eu am fost acum aprox. 1 luna la control in Municipal la dr. berindan .... poate lucreaza acolo , dar nu mai asista la nasteri, din ce spun fetele .Chiar as fi ingrijorata in cazul in care nu ar mai lucra acolo si nu stiu ce medic mai bun as putea alege.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bizy spune:

Dragele mele, va lamuresc eu cat pot cu dr. BErindan, Sectia de Obstretica Gineco din Municipal, trece printr-un fel de reorganizare,
(din cauza prea multor medici de pe sectie si mai ales a rezidentilor care probabil se calca pe picioare), aceasta reorganizare este pe termen limitat 1-2 luni, Dr. Berindan face garzi pline in spital,in rest activitatea lor e mai restrinsa, ( deh se mai intampla si la case mari), deci sfatul meu ptr. cele care sunteti " pe ultima suta de metri" si care nu aveti norocul sa nasteti in garda lui, este sa-l rugati sa va ajute cu un coleg al lui deoarece el este un medic foarte cunoscut si respecat in spital si orice coleg al lui va va ajuta fara probleme. In rest speram sa se reglementeze cat mai repede situatia. va doresc succes.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinabobe spune:

bizy eu nu mai sunt la berindan dar ma bucur sa aud ca aceasta reorganizare nu e de durata

11+

http://bd.lilypie.com/DHjip2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bizy spune:

draga irinabobe,sper ca ai ramas cu o impresie buna despre dr. Berindan, si ca, nu mai iesti la el, din alte motive, oricum e important ca medicul la care esti sa fie ok si sa fii sanatoasa.

Mergi la inceput