Lista medici ginecologi/obstetricieni (6)

Raspunsuri - Pagina 27

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns irinabobe spune:

fetelor vedeti ca se pare ca berindan nu mai lucreaya la municipal. este un subiect mai jos cu urgent am nevoie de medic la municipal.

9+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

salut!

Veve am o mare rugaminte...te rog sa stergi recomandarile mele deoarece am comis greseala sa recomand aceleasi persoane unei prietene de-a mea si situatia nu a fost deloc roz...A trebuit sa gaseasca alt medic cu care sa nasca la 39 de saptamani si in plus va naste la alt spital...
Acum trebuie sa-mi caut si eu un alt medic pentru ca ma chinui deja sa-l fac pe bb nr 2...Sper ca nu a influentat pe nimeni recomandarea mea ptr ca nu doresc nimanui sa treaca prin ce a trecut prietena mea!
In concluzie e o mare calitate sa fii om, inainte de a fi doctor!

Mii de scuze!

Mihaela&Cristian 25.03.2006
www.dropshots.com/day.php?userid=173413&cdate=20060904&cimg=0 " target="_blank">Filmulete
Pozele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristi22na spune:

ati fost la dr nicolae dan georgian?vreau sa stiu daca e bun.va multumesc pt raspuns

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenus84 spune:

quote:
Originally posted by flisa

Eu am nascut acum trei luni cu DR DADUIANU IOANA si o recomand cu caldura la toata lumea. E o tipa tanara si care isi da interesul pt tot ceea ce face. E super tare! Daca aveti orice problema nu ezitati sa apelati la ea si va spun ca va unge la suflet atunci cand vb cu voi. Am avut unele probleme cu sarcina si a trebuit sa fiu internata inainte de nastere vreo 2 saptamani si a venit si in weekend sa vada cum se simt pacientele ei spre deosebire de alti doctori cu renume din Constanta care isi abandonasera pacientele prin spital.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenus84 spune:

[quote]Originally posted by flisa

Eu am nascut acum trei luni cu DR DADUIANU IOANA si o recomand cu caldura la toata lumea. E o tipa tanara si care isi da interesul pt tot ceea ce face. E super tare! Daca aveti orice problema nu ezitati sa apelati la ea si va spun ca va unge la suflet atunci cand vb cu voi. Am avut unele probleme cu sarcina si a trebuit sa fiu internata inainte de nastere vreo 2 saptamani si a venit si in weekend sa vada cum se simt pacientele ei spre deosebire de alti doctori cu renume din Constanta care isi abandonasera pacientele prin spital.
buna si eu sunnt noua.Sunt insarcinata in 2 luni si nu imi gasesc doctor, poate ma puteti ajuta .De doctora Ionescu Elena, din Constanta stiti ceva?. Mersi mult si astept sfaturi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenus84 spune:


Scuze pentru cele 2 mesaje Flisa .Sunt insarcinata in 2 luni si nu imi gasesc doctor, poate ma puteti ajuta .De doctora Ionescu Elena, din Constanta stiti ceva?. Mersi mult si astept sfaturi.


[/quote]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenus84 spune:

sau de dr Deheleanu Ioan, din constanta stiti ceva?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ruxel spune:

Eu votez pentru doctorul Sorin Puia de la Giulesti.

Alex si Bia

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=2006%20in%20imagini&page=16" target="_blank">Iubire

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns _dana_ spune:

buna ziua, tuturor. sunt nou-noutza pe aici. Am si eu doua intrebari. 1. cine stie sa-mi spuna cum este d-na dr Anghel de la sp. Cantacuzino? sunt in aproape 8 saptamini si vreau sa stiu daca ramin la ea sau ba.
2. mi-a recomnadat duphaston pt tiroida. Eu nu stiu sa am probleme, dar mi-a spus sa iau preventiv si pt buna dezvoltare a fatului. ce ziceti, e ok? multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gudinde spune:

quote:
Originally posted by _dana_

buna ziua, tuturor. sunt nou-noutza pe aici. Am si eu doua intrebari. 1. cine stie sa-mi spuna cum este d-na dr Anghel de la sp. Cantacuzino? sunt in aproape 8 saptamini si vreau sa stiu daca ramin la ea sau ba.
2. mi-a recomnadat duphaston pt tiroida. Eu nu stiu sa am probleme, dar mi-a spus sa iau preventiv si pt buna dezvoltare a fatului. ce ziceti, e ok? multumesc



Duphaston-ul este un progestativ sintetic care se da pt mentinerea sarcinii in primul trimestru. Nu are nici o legatura cu tiroida. Daca ai probleme cu tiroida (cum ti-a iesit TSH-ul pt tiroida?) mergi la un endocrinolog care iti va spune ce sa iei.

Despre d-na dr. Anghel propriu-zis nu am informatii.

Mergi la inceput