Lista medici ginecologi/obstetricieni (6)

Raspunsuri - Pagina 26

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cristi22na spune:

stiti unde are cabinet particular octavian rotaru?cat costa o cinsultatie la dr dvs?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miruta spune:

Coltofeanu , mersi de raspuns , am crezut ca s-a mutat dl. Berindan la alt spital ca mi se facuse rau .Eu nu am fost decat o singura data la el la spital , in rest am mers numai la cabinet . Treceti-l pe lista , va rog !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mitumac spune:

Ajutati-ma si pe mine cu o opinie privind dr Roxana Marinescu Polizu si Romar...este profesionista sau tot asa de mantuiala ca la majoritatea medicilor???Am nevoie de un medic analitic...din cauza unor probleme(boala de fond mai atipica)....Am fost la Dr Cristina Vasiliu si am fost proooooooofunddddddddddddd dezamagita...daca asa se comporta la cabinetul privat....pai la stat cred ca nici nu se uita la tine!!!


http://new.photos.yahoo.com/mitumac/albums/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vioana spune:

vreau si eu nr de tel al dr belindar si cat costa consultatia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miruta spune:

Vioana, Dl.Berindan nu are cabinet particular ,lucreaza , pe langa spitalul Municipal , si la o policlinica de stat pe bd .Timisoara , lunea , miercurea si vinerea dupa-amiaza , deci ai nevoie doar de trimitere de la doctorul de familie .Iti las un nr. de tel . de la policlinica daca vrei , din pacate nu iti pot da nr. lui fara sa-i cer aprobarea : 311 38 10 (Polimed) .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camy-rossa spune:

Imi poate da cineva relatii despre doctorul balan din bacau

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns canne-marie spune:

Buna fetele , am si eu o intrebare ati auzit sau o aveti ca medic pe dr.DABIJA NATALIA , care este la Municipal si la clinica Sanador ? As vrea sa aud si eu opiniile voastre, despre ea. Ca pana acum din cunoscuti am auzit pareri pro si contra si acum vreau si parerea voasta.

Multumesc munt de tot.

annes

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camy-rossa spune:

Nu ma poate ajuta nimeni cu relatii in privinta doctorului Balan din Bacau? Va rog mult de tot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alyna24 spune:

O bila alba pt Dr.Oprescu Dana -Polizu!
Este doctora mea de la inceputul sarcinii si a fost super draguta si atenta cu mine caci am avut si ceva probleme cu sarcina si sunt bine-sanatoasa si eu si bebelul!
A nascut si o prietena cu ea!A fost super la nastere!


27+

Alyna
http://new.photos.yahoo.com/alinafobl

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristi22na spune:

dupa cate zile de la ciclu trebuie facut control ginecologic?am citit undeva ca dupa 14 zile,eu stiam ca la cateva zile 2-3

Mergi la inceput