Lista medici ginecologi/obstetricieni (6)

Raspunsuri - Pagina 25

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Flr spune:

ROXI2004,sa nu uiti de mine te rog

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flisa spune:

Buna msemcu si imi pare nespus de rau pentru tine. Ce pot sa-ti spun ca am fost in aceeasi situatie ca tine. M-am umflat incepand din luna a 5-a dar spre sfarsit, adica saptamana 35-36 mi se umflase si fata si mainile . Eram o gogoasa mare. Doctora m-a internat de urgenta cand a vazut ca m-am umflat si la fata,iar de la 36 saptamani am stat numai in spital sub supraveghere medicala pana la 38 saptamani cand s-a intervenit cu cezariana pt ca bebelul meu nu luase un gram in greutate in ultimele 2 saptamani si in plus din cauza stresului (mizerie din spital, stat numai in pat) imi crescuse si tensiunea. Nu-ti spun ca in timpul spitalizarii mi s-au facut zeci de analize si m-au vazut vreo 10 doctori (endocrinolog, internist s.a.). Dar Doamne ajuta acum e totul bine, bebelul meu a facut 3 luni si abia acum mi s-au dezumflat picioarele.
Fii tare si data viitoare cauta un doctor bun. Chiar daca dai o "caruta" de bani se merita.
Hai ca am scris prea mult si nu vreau sa plictisesc pe cineva.
Apropo e vb de dr Daduianu Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amyarabella spune:

Am si eu o recomandare de facut si cu mi de multumiri domnului doctor KASMO MOHAMED de la maternitarea Giulesti.Este doctorul meu ginecolog de mai multi ani si tot cu el am nascut in 2005 dec foarte usor un baietel sanatos si frumos.
Il recomand cu placere nu vb mult dar este un medic de incredere.As vrea sa ii multumesc pe aceasta cale.
Stefan si mamy

amy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns msemcu spune:

Multumesc mult pentru interventie, Flisa. Exact asta voiam si eu sa atrag atentia, ca e o problema care poate fi tinuta sub supraveghere! FELICITARI pentru bebe si ma bucur sa aud ca sunteti amandoi OK! Tine-o tot asa!

Mari 20+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns merlinush spune:

Am avut impresia ca v-am dat si eu un doctor pentru Oradea: numele sau Liana Antal, Spitalul de Obstetrica si Ginecologie Oradea. Un doctor de nota 10+.
Nu am vazut-o pe liste...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miruta spune:

Nici eu nu-l vad pe lista pe doctorul meu :Berindan Adrian de la Municipal cu toate ca am vorbit cateva fete despre el .Treceti-l pe lista , merita, e un doctor de nota 20 .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns coltofeanu spune:

Am fost luna aceasta la dr. Berindan Adrian (la SUUB )! Si eu ii dau nota 20 , pentru ca o merita ! ....Si merita sa apara si pe lista DC pentru ca este un om si un medic minunat .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miruta spune:

Coltofeanu , ce vrei sa spui cu SUUB?oare spitalul universitar ?ca eu sunt mai .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns coltofeanu spune:

Da, Spitalul Universitar de Urgenta Bucuresti , eu am fost internata acolo , la dr. Berindan si mi s-a parut OK !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tatiantudor spune:

Si de la mine:

Milioane de recomandari pentru doctorul Nayel de la CFR2. Prestatie excelenta la nastere.

Dezaprobare totala fata de Dr. Badiu de la Municipal. Parerea mea: nu ar mai trebui sa profeseze.

Va multumesc
Liana

Mergi la inceput