Rochia de mireasa (4)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns system_level spune:

Stiu pe cineva care isi vinde rochia de mireasa pe care a facut-o anul trecut in vara tot la Agnes Toma. Nu stiu pretul dar ma pot interesa la fel ca si de dimensiuni sau poze ca sa o puteti vedea cum arata , dar va trebui sa ma contactati pe PM.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Catalin spune:

Originally posted by dixie, 08/01/2005, 01:56:19

Fetelor, as dori sa stiu si eu unde v-ati facut rochiile de mirese... sunt magazine specializate, se fac pe comanda... cat costa si cat dureaza?

Daca puteti dati-mi cat mai multe detalii pt. ca deocamdata nu stiu nimic...

Va multumesc...
Dixie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dixie spune:

Nu vazusem postul asta...

Am citit tot si am si eu o intrebare.. unde este magazinul Rafael? Cat mai exact.

As vrea sa trec si eu pe acolo!

Multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea c spune:

Fetelor am auzit ca la targul de nunti rochiile ar fi mai scumpe decat la magazin. Eu stiam ca la targuri, de obicei, se fac reduceri sau diverse promotii...aveti vreo idee de asa ceva? Eu voiam sa astept pana in martie cand va fi targul acela sa imi cumpar rochia, dar acum nu stiu ce sa mai fac...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blanca000 spune:

Asa ziceam si eu anul trecut (2004) ca astept targul de turism sa imi iau rochie. Am fost la cel de la Sofitel si erau rochii numai de la 20 mil in sus si nici nu imi placeau, l-am ratat pe cel de la Marriott dar nu mi-a parut rau...oricum nu ma apropiam de acele rochii.
Eu mi-am luat rochita in aprilie-mai si am gasit-o perfecta la un pret bun si a fost "THE ONE".

Asa ca eu am fost dezamagita de targul de nunti, chiar si bijuteriile si invitatiile si tot ce mai erau pe acolo erau la preturi ff mari. Si dupa acel targ apar o multime de noi modele de rochite...

http://community.webshots.com/user/blanca_000

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns before-after spune:

Intradevar stiu si eu ca la targul de la Sofitel in 2004, rochiile de miresa au fost f. scumpe. In schimb, dupa parerea mea, cel de la Marriot merita asteptat.
Esential este sa mergi in prima zi a targului.(Apoi, nu prea mai gasesti nimic).
Anul trecut, o prietena si-a luat o rochie Agnes Toma foarte frumoasa de la acest targ, iar pretul ei era mai mic decat in magazin.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea c spune:

Cand este targul de la Marriott? Daca nu gasesc acolo mai am timp pana in iulie sa gasesc ceva convenabil. Eu nu sunt dispusa sa dau mai mult de 15 mil, pretul asta fiind deja foarte mare, din punctul meu de vedere, pentru o rochie care o imbraci o singura data.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cadina spune:

Va rog sa ma anuntati si pe mine cand se organizeaza targurile de nunti, am auzit, in orice caz ca se pot negocia preturile la rochii de mireasa, costum pt mire, etc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miezure spune:

Si eu astept targurile de nunti cu gandul ca o sa imi iau rochia de acolo.
La Mariott e intre 15 si 17 martie iar la Hilton in februarie.
Si mai e si la Sofitel dar nu stiu cand.
Eu nu am mai auzit pana acum asa ceva, cum ca s-ar negocia preturile la targ. Ar fi bine totusi sa fie asa.

miez

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana81 spune:

Buna! Sunt una din viitoare mirease din anul 2005 (una din multele de altfel).As vrea sa stiu si eu mai multe despre nuntile voastre, asa pentru inceput .Sper sa-mi reuseasca toate (ca incercam sa le facem singuri, eu si viitorul sot).

Mergi la inceput