Rochia de mireasa (4)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Alecsa2004 spune:

Buna miresici cat despre rochitele voatre leyla si Si sa stiti ca-mi plac mult de tot sunt super.Eu inca nu mi-am ales as vrea multe rochite dar inca nu stiu unde ma voi opri.Bafta si sa fiti fericite.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexia28 spune:

Buna fetelor,
Imi spuneti si mie unde este Salon Gabriela?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miha_ella spune:

multumesc pentru urari! :)

cu rochii v-as putea ajuta si eu.. am vreo 15 cataloage de specialitate pe 2004-2005. am si un site in constructie, acum incerc sa-mi fac rost de-un spatiu, sa fac un atelier de creatie. Pana asta-vara am muncit pentru altii (i-ati pomenit si voi) :)

va share-uiesc diseara cateva poze cu rochii facute? imbracate de proprietare? :)

v-as da si adresa de test a site-ului, da' as prefera sa-l prezint "machiat" :)

sau poate va dati cu parerea despre el?... (o sa ma omoare andru daca-l pun sa mai schimbe ceva :))

Cya soon cu informatii noi :)

A! stiti vreo orchestra/taraf care canta pe la nunti? (ce haioase-s astea.. :) )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana07 spune:

quote:
Originally posted by alexia28

Buna fetelor,
Imi spuneti si mie unde este Salon Gabriela?



Salonul Gabriela se afla pe Ion Campineanu; este o straduta mica pe la Universitate.



Poate ca pentru lume esti doar o singura persoana, dar pentru o anumita persoana esti intreaga lume.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanamadalina spune:

Ca sa nimeresti mai usor: strada Campineanu unde este salonul, uneste Calea Victoriei de bulevardul Magheru. Daca vii pe Magheru dinspre Romana este ultima strada la dreapta inainte de intersectia mare de la Universitate. Atentie insa, are sens unic dinspre Calea Victoriei.
Sunt rochii foarte frumoase acolo...dar pregateste-te si de preturi "frumoase". Tot ce mi-a placut mie depasea 800 de euro.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea c spune:

Bine ai venit miha ella. Spune-mi si mie te rog daca ai cumva in cataloagele respective si tipare pt. rochii.

Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisu_miau spune:

miha ella, ai putea sa imi trimiti un mesaj privat cu adresa site-ului? Sunt curioasa

Pisu_Miau

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea c spune:

vreau si eu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

si eu vreau mihaela. termina cat mai repede site-ul si trimi-te adresa.
Si am intrat pe site alexismariage si am vazut rochita e frumoasa.Asa ceva vreau si eu dar fara trena si al material.
Weekend frumos la toate!!

Gio

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Degetzel spune:

Buna Mihaela,

Ma bucur ca ai impartasit acest "secret" cu noi si trebuie sa recunosc ca abia astept sa-ti vad site-ul. Eu sunt hotarata sa-mi fac rochia la comanda cam in proportie de 80%, dar mai astept inca targurile de nunti, pentru ca singurul impediment pe care l-am gasit la rochia pe comanda este timpul ! Nu prea am cand sa merg la probe!! :))

Pupici !

Mergi la inceput