Rochia de mireasa (4)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns floricika spune:

Miha_ella, bine ai venit printe miresici! Creatoare de rochii de mireasa? Fii serioasa, adica spui chestia asta si atat? Unde? La ce casa de moda, sau cum? Nu de alta dar poate cateva dintre noi iti vom face o vizita! Cat de cat te inteleg....Pana sa ma marit vedeam o groaza de rochii de mireasa si imi spuneam ca asa vreau eu sa fie dar acum NU IMI PLACE NIMIC!!!!! Am fost si am probat, am cautat in o groaza de site-uri si degeaba! Adica nici macar nu pot spune ca alte miresici ca imi plac rochii de pe site-urile de afara dar nu stiu cum sa fac sa le iau. Am o mare problema! Psihica cred.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Florika nu numai tu ai aceasta problema. Tioate din acest forum suntem obsedate de site-urile de afara, unde rochiile costa o groaza de bani.
D-soara creatoare de moda, vorba Florikai, nu ai zis nimid pana acum, da-ne toate detaliile: unde lucrezi, daca sunt croitorese bune, cum lucreaza. Tot, tot, tot sa ne zici.
va pup dulce.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Si bv spune:

Buna fetelor!
Voi fi si eu mireasa, anul acesta in mai! Emotiile sunt deja ucigatoare, dar macar m-am oprit la o rochie, dupa ce am vazut mii, pe toate site-urile posibile!
Vizitati si acest site: http://www.alexismariage.com/ si spune-ti-mi parearea voastra despre ultima rochie din colectia "Venice", care se numeste "Isabelle" si este singura care mie mi-a taiat suflarea atunci cand am vazut-o....
Astept curioasa parerile voastre.
Va pup!
Si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy79ro spune:


draga mea rochitza pe care tzi-ai ales-o e absolut superba. felicitari pentru alegere.as avea totusi o intrebare.ce fel faci ca sa o procuri?faci comanda sau o lucrezi la cineva?
pupici la miresici




quote:
Originally posted by Si bv

Buna fetelor!
Voi fi si eu mireasa, anul acesta in mai! Emotiile sunt deja ucigatoare, dar macar m-am oprit la o rochie, dupa ce am vazut mii, pe toate site-urile posibile!
Vizitati si acest site: http://www.alexismariage.com/ si spune-ti-mi parearea voastra despre ultima rochie din colectia "Venice", care se numeste "Isabelle" si este singura care mie mi-a taiat suflarea atunci cand am vazut-o....
Astept curioasa parerile voastre.
Va pup!
Si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy79ro spune:

miha ella bine ai venit printre noi.
casa de piatra !!!!!!!!!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blanca000 spune:

o rochita asemanatoare cu ce ape de care sa "indragostit" Si bv am vazut la salon Gabriela se numeste Rosmarie si nu e foarte scumpa in jur de 10 milioane.

http://community.webshots.com/user/blanca_000

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Si bv spune:

draga roxy, ma bucur ca ti-a placut rochita mea!
am intrebat pe la mai multe case de moda care au rochii de mireasa, iar cei de la miss dali (brasov) mi-au spu ca modelul este realizabil si mi-l pot face exact ca acolo, cu trena insa un pic mai mare ca s-o pot prinde la dans. ma va costa in jur de 12 mil., ceea ce e mai mult decat acceptabil, zic eu.
pup si eu toate miresicile si le doresc sa fie cele mai frumoase!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana07 spune:

quote:
Originally posted by Si bv

Buna fetelor!
Voi fi si eu mireasa, anul acesta in mai! Emotiile sunt deja ucigatoare, dar macar m-am oprit la o rochie, dupa ce am vazut mii, pe toate site-urile posibile!
Vizitati si acest site: http://www.alexismariage.com/ si spune-ti-mi parearea voastra despre ultima rochie din colectia "Venice", care se numeste "Isabelle" si este singura care mie mi-a taiat suflarea atunci cand am vazut-o....
Astept curioasa parerile voastre.
Va pup!
Si




E frumoasa rochitza!!! Seamana foarte mult cu rochia pe care o prietena de-a mea si-a cumparat-o anul trecut de la Salonul Gabriela. Incearca sa mergi si acolo inainte sa te duci la o croitoreasa.

Mult succes!!!



Poate ca pentru lume esti doar o singura persoana, dar pentru o anumita persoana esti intreaga lume.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alecsa2004 spune:

pisu-miau iti multumesc mult de tot pt sait este supeeeerrrrrrrbbbbb dar sa-mi fac o rochie in bucuresti un dispun de atatia bani drept sa zic si nici nu am timp sa vin pana in Bucuresti cu cat ca-mi doresc mult sa vina ca nu am vazut Bucurestiul niciodata,dar daca ma gandesc bine,nu se stie poate ca tot o sa trec.Iti multumesc mult de tot.Cat despre rochitele de la demetrios si alea sunt sssuuupppeeerrr.Dar sa vad mi-ai dat o idee f buna.Trebuie sa ma consult cu viitorul sot.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alecsa2004 spune:

Buna miha ella bine ai venit ne bucuram sa te avem pintre noi.In primul rand iti doresc casa de piatra si sa fii fericita.



Mergi la inceput