Rochia de mireasa (4)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

mersi mult. dau si eu o fuga aici in Tm la Agnes Toma sa vad.mi-au zis ca dupa 15 ianuarie primesc modele noi. Eu pe crem as vrea.
pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Blonda spune:

si eu urasc negrul....dar in combinatie cu alb sunt pur si simplu .iar partea cu manusile nu mi se pare demodata atat timp cat se potrivesc perfect la costumatia respectiva.Mie chiar imi plac multe costumatii de "moda veche"...
Nu am gasit inca o palarie...nu am cautat inca nimic de genul acesta...inca sunt in faza de cautat modele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellamiss spune:

Buna,fetelor.Am fost sa-mi iau rochia de mireasa.Am cautat pe Lipscani,la Cocor dar nu mi-a plzcut nimic din ce am vazut.Asa ca o sa stept targurile de nunti ca vor veni si firme din alte judete ale tarii.

photos.yahoo.com/ellamiss2000

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Fetelor, tocmai am sunat la Piatra- Neamt la Mariaj Lux, unicul distribuitor pe Romania a colectiei Demetrios. Mi-au spus ca vor deschide in curand un magazin la Bucuresti si Cluj Napoca si vor fi prezenti la targul de nunti din capitala. Vor aparea si in revista Mireasa, care am inteles ca apare in februarie. preturile nu m-i le-au putut spune, au zis sa revin ca sunt abia la inceput. Voi, cele din Bucuresti sa dati o fuga la targ sa ne spuneti si noua astora din provincie, care e miscarea pe acolo.
Va dau nr. de telefon a tipului de la Mariaj Lux: 0726 528 613.
Sunt frumoase de mori rochitele de la Demetrios si eram curioasa ce preturi au. Daca stiti voi ceva sa ma anuntati si pe mine. Nu ma prea grabesc, ca pana in 2006 mai e, dar....
pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanamadalina spune:

Giova, MULTUMIM!!!!!
Mie mi-ai dat cea mai buna veste posibila cu Demetrios. Tocmai vorbisem cu viitoarea mea nasa care sta la Buxelles si intentionam sa cheltui o tona de bani sa ma duc pana acolo ca sa merg la Demetrios. Nici nu stii ce bucurie mi-ai facut.
Te pup mult de tot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Ma bucur Oana. Am auzit ca sunt cam scumpe de la 1000 euro in sus. Abia astept sa-l sun din nou pe tip sa-mi trimita prin fax o lista de preturi. Sunt tare curioasa.
Pupici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanamadalina spune:

eu tocmai l-am sunat si i-am zis de o parte anume a colectiei- pricess deunde mi-au placut vreo 2 rochii la nebunie. Nici mie n-a vrut sa-mi zica preturile....ideea e ca te rog mult daca afli ceva preturi da-mi de veste. I-am scris acum nasei mele sa se duca la Demetrios si sa ia preturile de la cateva din rochiile care mi-au placut sa vedem daca sunt mai scumpe decit vor fi la noi. Eu as vrea sa nu depasesc 500 ...de fapt speram ca o scot mai jos...ca de...pentru o noapte...dar pur si simplu mor dupa rochiile alea si ma terorizeaza ideea ca imi vor depasi cu mult bugetul...si ca nu voi putea lua de la ei. Ma rog...sper...si sper...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Si eu am pus 500euro pt. rochita si pantofi.pantofii poate m-i aduce sora mea din Italia si nu-i mai platesc, dar mai mult de 500 nici eu nu dau. Sunt superbe, dar pt.o noapte, parca nu ma lasa inima.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralucah spune:

Oana sincer iti zic, rochie Demetrios sau San patrick sau Sposa Bella,Rosa Clara, oricare din astea sub 1000 euro aproape imposibil. Cine stie poate doar o colectie mai veche, dar nici asa nu cred.

quote:
Originally posted by oanamadalina

eu tocmai l-am sunat si i-am zis de o parte anume a colectiei- pricess deunde mi-au placut vreo 2 rochii la nebunie. Nici mie n-a vrut sa-mi zica preturile....ideea e ca te rog mult daca afli ceva preturi da-mi de veste. I-am scris acum nasei mele sa se duca la Demetrios si sa ia preturile de la cateva din rochiile care mi-au placut sa vedem daca sunt mai scumpe decit vor fi la noi. Eu as vrea sa nu depasesc 500 ...de fapt speram ca o scot mai jos...ca de...pentru o noapte...dar pur si simplu mor dupa rochiile alea si ma terorizeaza ideea ca imi vor depasi cu mult bugetul...si ca nu voi putea lua de la ei. Ma rog...sper...si sper...



Si de-as avea darul prorociei si tainele toate le-as cunoaste si de-as avea atata credinta incat sa mut si muntii din loc iar dragoste nu am...nimic nu am!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisoi_turbat spune:

mmmmmm, niceeeeee
modelul 327, corect? Mie imi place foarte mult si sunt convinsa ca-ti sta excelent! Dar, cum spunea si Blanca... genul meu e ... ooops, nu va pot trimite nici o mostra, deocamdata!

sa o porti sanatoasa!



quote:
Originally posted by roxy79ro

chiar nu imi spune si mie nimeni ce parere are de rochitza mea?
www.nataly.ro a 5-a rochitza din randul de sus.




Mergi la inceput