De pe DC in viata reala - v-ati facut prieteni?

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

ce subiect frumos Tzuni!

Da! Am cunoscut niste familii de romani super in Haga si ne tot vizitam si vedem :) Ne-am revelonit si vizitat cu papadie, Marius ne-a cinstit pe la restaurante in Oradea, i-am cunoscut cu mult drag pe o grupa de moderatori din Romania (aici o poza cu ei), am intalnit-o pe Lia, Veve, Qsar intr-o vara frumoasa in munti, conchita ne-a asteptat in aeroport in Orlando, in Seattle am cunoscut familii de romani de pe DC -unii din ei ne-au facut un tur al orasului noaptea, a fost super!
Lumea mea a devenit mai frumoasa de cand exista DC.

Vreau sa ajung si in Noua Zeelanda si am rezervat-o la cafea si bomboane pe Noe!
In plus, copilul meu - este indragostit de fata lui Marius (o fetita adorabila care este vocea multor desene de pe Minimax!)
Si vreau sa va mai intalnesc!



Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.
iubesc:www.supereva.ro Blog: http://mirelablog.supereva.ro/dblog/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Da... incepem cu administratia cu moderatorii si cu multi altii. In general am plecat la intalniri oridecateori am putut uneori am parcurs 1200 de km alteori un pic mai putin special pentru a-i intalni. Unii mi-au zis ca's sarit de pe fix altii s-au uitat ciudat la mine dar ce sa fac dac de atata amar de vreme aici se scrie o bucata importanta din viata mea?
Asa incat inca mai vizez (visez) sa cunosc si alte persoane inclusiv pe autoarea topicului de fata . Sper sa mi se indeplineasca dorintele.

Pagina familiei / Tot noi / Mai multe... / www.youtube.com/user/mariuspernes" target="_blank"> Video
Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Qamar spune:

wow, unele din cele mai bune prietene ale mele din acest moment sunt cunoscute prin intermediul DC
am intalnit personal o gramada de oameni frumosi cunoscuti aici si tot mai am o lista lunga cu cei pe care as vrea sa ii mai cunosc

prima intalnire a fost cu Catrinutza de la Ghiocei, apoi, tot de la Ghiocei, cu Andreea Georgiana, MP, Biuta, Cat, Mari78, Ceela, Mihaser, Adar, Ameera, Gabi_fer, Serendipindity-- atat ma ajuta memoria la ora asta..

In afara de Odisee, am mai cunoscut o gramada de fete faine, pe care le iubesc...asa, fara numar

Dianocica
Inaioana
Gazzella
Muuh
Maggyhc
Carminabulina
Birth_reborn
Olgutzika

sa nu o uitam pe cadana Kay

si pe Diana21

si pe Witchie

si pe Sheannamp

si pe Dolcebaby

si pe BraveGirl

si pe Utocatalina

apoi nebunaticele de la prietenie la plesneala: kokiy, violeta69, sorana, misha71

si last, but not least, o fata draga, draga de tot care mi-a fost alaturi virtual si pe care am descoperit-o si mai frumoasa in realitate JG


daca am uitat pe cineva, dati cu rosii, dati cu parul dar nu va suparati ca tocmai am ingurgitat o portie imensa de pastina si nu mai judec



www.bebelissimo.com/" target="_blank">Bebelissimo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Daaaaaaaa... ne intalnim, povestim, ne destainuim... in vacante n-am ajuns inca, dar nu-i timpu pierdut

si le iubesc ... stiu ele care sunt



Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze mai vechi, mai noi | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Ce subiect frumos...

Raspund si eu cu : DA!

Pe Impreuna Timisoara, am legat cu adevarat prietenii, de durata si trainice!

Ne vizitam, bem o cafea impreuna, ne sunam la orice ora din noapte si din zi, pentru un sfat, o parere, un ajutor.
Si ca sa intelegeti ce sentimente ne leaga, tocmai am facut rezervare , pentru sambata...la un local timisorean, la o super intalnire...
In loc sa fim cu sotii de ziua indragostitilor, iaca unde vom fi noi, indragostite vesnic de

Sunt toate niste fete minunate...si ma bucur ca aici, pe DC, am avut ocazia sa le cunosc.

Aida insa, e pentru mine o prietena speciala...











BLOG DC-Impreuna Timisoara


Idealurile sunt ca stelele: s-ar putea sa nu le atingem, dar ne pot calauzi in viata.



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns _Ralu_ spune:

daaaaa...multi!


*******************************************************
raluca, mami fericita de www.totsites.com/tot/alexia-maria" target="_blank">alexia-maria (07.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cait spune:

Sa fiu singura pe aici care nu si-a facut prieteni.
DE fapt am cunoscut pe cineva care locuia in zona dar am pierdut contactul iar in thailanda am vizitat o fata de pe DC dar la fel contactul s-a pierdut.Pacat..Oricum mai am timp..

Cait
Home is where heart is...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

Am prieteni foarte buni pe care i-am intalnit aici si care-mi sunt prieteni si in viata reala.

.............................

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

da, prieteni dragi , pe care am avut senzatia ca-i cunosc de o viata, pe care astept cu nerabdare sa-i revad.
din pacate distanta nu-mi permite sa ii intalnesc pe unii prieteni, dar chiar si faptul ca i-am "castigat" virtual, ma umple de fericire. sunt oameni atat de buni si sufletisti si sunt tare fericita ca i-am intalnit aici, pe DC.

mami de alexutza (10.04.2003)si Teodor Mihai (10.04.2008)
" Nu sunt ce par a fi - Nu sunt Nimic din ce-a#351; fi vrut s#259; fiu!... Dar fiindc#259; m-am n#259;scut f#259;r#259; s#259; #351;tiu, Sau prea curând, Sau poate prea târziu... M-am resemnat, ca orice bun cre#351;tin, #350;i n-am r#259;mas decât... Cel care sunt!..." (I. Minulescu)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISMIR spune:

Da...am cunoscut o fata minunata,SINZI...am ramas prietene si ne vedem des,facem chefuri,jocuri de carti,bem cafelele de dimineata impreuna si serbam zilele copiilor,e minunat...si inca o fata deosebita,draga mea ELENALOVE..ne vedm mai rar,dar e acolo in sufletul meu si de cate ori avem ocazia ne intalnim!...am cunoscut o brasoveanca deosebita MCM-Cristinuta cu puiul ei scumpsper sa ne revedem curand!...si inca cateva fete dragute si scumpe cu copilasii lor:CRIG,TATIANAS,XELA29, OANACN
Multumesc DC !





Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004)
Pozele noastre: http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001
http://community.webshots.com/user/CRISMIR100

Mergi la inceput