De pe DC in viata reala - v-ati facut prieteni?

De pe DC in viata reala - v-ati facut prieteni? | Autor: Tzuni

Link direct la acest mesaj

V-ati facut prieteni in viata reala din randul membrilor DC? Sa va intalniti, sa povestiti, sa mergeti in vacante..sa va destainuiti?

Io da. Pumpkin, Ruxandra_sb, Delidana, Sabina si Gabrielama.

_____________________________________________________________________________________
Tzuni mic si drag si scump si pisicos si fericit siiii.... IN LUPTA CU KILELE

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Violeta Nicolae spune:

Da,mi-am facut multe prietene,fete deosebite!
Ne intalnim la zile de nastere,la un parc,la un picnic si de cate ori reusim.

Faptul ca suntem printre straini intre noi s-a legat o prietenie mai speciala.

Desprecopii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anisiap spune:

da azi am iesit cu bebei la soare am aflat ca stam la 5 minute una de alta



http://community.webshots.com/user/ana_ana2327

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Da, mai multi (de fapt multe...).
In frunte cu nevasta.

poze multe cu noiAna a implinit un an 20062007

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deianira spune:

Da .



Good things happen to good people.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi_2005 spune:

Da, am cunoscut niste fete minunate pe DC


Silvi si strumf mic Alain 19.01.2006
Adevarul, pur si simplu, este rareori pur si nu este niciodata simplu. Oscar Wilde

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blue eyes spune:

DA! Si uite asa am ajuns eu pe 1 august 2008 la Helsinki, unde am stat 5 zile acasa la Kulta, pe care o intalneam prima oara in viata mea. Imi aduc aminte de intalnirea noastra, prima fata in fata, in aeroportul din Helsinki. Ne-am recunoscum si imbratisat de parca am fi fost prietene de cand lumea. Vai, ce amintiri frumoase! Puii ei dormeau,ajunsesem aproape de miezul noptii, dar in celelalte zile au fost ca doua bomboane lipicioase cu mine. Ne-am jucat, am iesit la plimbare cu totii, a fost cu adevarat o vacanta minunata! Abia astept sa ne revedem! Ori la mine, ori la ea! Acum, scriind, retraiesc acele zile atat de placute... pentru Paula

Multi au zis ca suntem nebune: eu ca ma duc orbeste acasa la o persoana practic necunoscuta, ea ca ia in casa o necunoscuta. Nu eram doua necunoscute, comunicasem mult inainte de intalnire, eram prietene inainte sa ne vedem. Imi aduc aminte ca a fost o decizie spontana sa fac o vacanta la ea. Intr-o buna zi de iulie am sunat-o si am intrebat-o daca pot sa o vizitez cateva zile.

Frumoasa vacanta, m-am simtit minunat la tine si cu tine, draga Paula . Abia astept sa ne revedem!!!

Cadoul potrivit pentru o femeie? Descopera-i feminitatea!
Cadoul potrivit pentru un barbat? Apreciaza-i masculinitatea!
Cadoul potrivit pentru un copil? Lasa-i copilaria!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Daaa toata gasca de viespi care in aceste zile grele ma ajuta,ne-am ajutat reciproc ori de cate ori a fost nevoie si tot de aici mi-am marit familia ,am fini multi frumosi si destepti si ii iubesc la nebunie.

Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz album no1 album no2 albumul no3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fomalhauti spune:

Ce frumos!

Eu nu am voie....De doua ori am vorbit la telefon cu doua persoane de pe forum si deja mi-au sarit in cap 3 bucati
adolescenti: "Aaaa...Ce faci? Vorbesti la telefon cu cineva de pe Internet?! Pai noua ce ne spui?! Sa nu facem asta niciodata..." "Stati putin, este o mamica...." "Si daca nu e o mamica si e un pervers?!" Asta e, eu nu am voie...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maru spune:

da, noi fetele de la sezatoare ne intalnim frecvent, tinem legatura intre noi si in afara forumului. Chiar la sf de saptamana trecut ne-am intalnit in 2 grupuri, in Toronto (actually Mississauga) si in Montreal.

Alaturi de Emma cu gandurile bune si rugaciuni, in fiecare zi la ora 13! Lupta iubita!
Doamne'ajuta!

http://maru-incotro.blogspot.com/

Mergi la inceput