De pe DC in viata reala - v-ati facut prieteni?

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

Citat:
citat din mesajul lui Rufus

Da, mai multi (de fapt multe...).
In frunte cu nevasta.

poze multe cu noiAna a implinit un an 20062007

"EXPERIENTA este numele pe care-l dam greselilor noastre" Oscar Wilde


cel mai tare! nu numai ca ai cunoscut si v-ati imprietenit, dar ai luat-o si de sotie. Super.
Si eu am prietene forte bune cunoscute aici pe forum.



ne apropiem de 9 ani

si :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianaloy spune:

Si io, si io- Iuliana partenera mea preferata de shopping
Sexidoamnele de la Spark- de abia astept sa ne vedem la NewYork

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

ooooooo da, si ce prietenii frumoase am legat prin intermediul DC
Pe primul loc sunt fetele de la Mamici din Arad, fete minunate cu care ori de cate ori reusim iesim cu sau fara soti/copii. Sunt absolut mandra ca fac parte din aceasta comunitate
Apoi m-am vazut cu cuscra Rayuela, o persoana absolut geniala, un om de care n-ai cum sa nu te indragostesti Bubulina e o minunatie de fata, care chiar de si-a lasat coltisorii in umarul lu Raul tot as mai lua-o de nora si un sot de Rayu absolut demential. O familie de nebuni frumosi
Am mai avut deosebita placere sa o cunosc si pe Malina Mircu si frumosii ei baieti. O alta familie frumoasa
O prietenie frumoasa si sper de lunga durata am legat cu Anto...o iubesc la nebunie!

Si sa nu uit de fetele de la "Imprevizibili martie-aprilie 2004" cu care am trecut prin toate etapele si speram sa o tinem tot asa macar pana ni se casatoresc odraslele

Si daca am uitat pe careva sa ma iertati, toate'mi sunteti dragi si aproape de suflet!




Claudia si Raul-Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denizel spune:

Daaa, daaa!!! Am cunoscut pe Sabina si pe Teodora_D si pe Diana21 si pe Nuschu si pe Lilianasoare si suntem prietene bune (cu asemenea fete grozave , e imposibil sa nu ramai buna prietena :).


Marius, vocea caror personaje Minimax este fetita ta?

Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil !


Maamiii, îmi place pielea ta! E ca de câltitză" :-)) - din jurnalul unei mămici de băietel.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

prieteni in adevaratul sens al cuvantului nu
insa cunostinte placute da: oana8188, lgireada, adusca, adi69, gabbriela si altele din Iasi.


Ramonika si pisicile www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550848/" target="_blank">Vladutz www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550510/" target="_blank">Maritza www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550608/" target="_blank">Fulgushor www.flickr.com/photos/11125714@N02/2227425419/" target="_blank">Miki

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

Tzuni, inca un subiect pe placul meu!

Da, mi-am facut multi prieteni si in viata reala din randul celor de pe DC. Din pacate, nu am reusit sa cunosc atatia membri cati mi-as fi dorit, una din cauze fiind si distanta geografica prea mare...

Dar fetele din Piatra Neamt da, imi sunt prietene adevarate! Mergem impreuna in parcuri, cu copiii, la locuri de joaca, la zile de nastere, la iarba verde, mergem uneori fara copii la cate o "sueta", asa...ca intre fete, sotii nostri s-au imprietenit intre ei, de asemenea, iar anul acesta urmeaza sa mergem unele si in vacanta impreuna.

I love DC!

Lora, mami de Iustina

(Niciodata sa nu spui niciodata!)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

Ca sa ne intalnim odata, poate ar trebui totusi sa facem un congres candva.



Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.
iubesc:www.supereva.ro Blog: http://mirelablog.supereva.ro/dblog/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

DA!
Si sunt foarte bucuroasa ca am cunoscut fetele dragi de la odiseea noastra de iulie-august 2006. Ne intalnim cu copiii, am fost si intr-un vikend la cheia ...ne vizitam (mai mult eu pe ele ca la mine nu e loc din pacate )
Le pup pe toate: Muuh, Pumpkin, iulenca, babee, tzuni, sabina, anasia ..sper ca nu am uitat pe cineva
si multe si incurajari pentru o prietena draga, pe care nu am cunoscut-o personal dar e in sufletul meu si ea si puiul ei MAtei, 2 peu

bulinuta mamica de bulinel dragutel

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze

Ajutati-o pe Sonia,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teo1970 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Fomalhauti

Ce frumos!

Eu nu am voie....De doua ori am vorbit la telefon cu doua persoane de pe forum si deja mi-au sarit in cap 3 bucati
adolescenti: "Aaaa...Ce faci? Vorbesti la telefon cu cineva de pe Internet?! Pai noua ce ne spui?! Sa nu facem asta niciodata..." "Stati putin, este o mamica...." "Si daca nu e o mamica si e un pervers?!" Asta e, eu nu am voie...


Andra,
pai trimite si tu bucatile la un film-ceva, ca sa-ti poti face de cap

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delidana spune:

Cum as putea sa lipsesc de la un asemenea subiect?
Pe DC le-am cunoscut pe citeva fete de la Nou stil de viata...pe Tzuni care mi-a zis intr-o zi ca vine in Tailanda si a venit si ne-am distrat impreuna citeva zile intr-o vacanta foarte frumoasa la care ma gindesc si acum cu drag - imi pare rau ca nu apucam sa ne vedem mai des ; pe Roxana1974 care mi-a zis intr-o zi anul trecut ca ma asteapta la Cluj iar eu n-am asteptat sa-mi zica de doua ori, iar dupa o noapte de mers in club a doua zi m-a dus la cea mai criminala sedinta de Pilates de care muschii mei isi amintesc si acum.

www.wrongspelling.com/cambodia/" target="_blank">Cambogia * www.wrongspelling.com/turkey/" target="_blank">Istanbul * www.squarethoughts.com/" target="_blank">Fotografie

I saw something in your eyes and I wanted it for myself - Dave Gahan

Mergi la inceput