Eurovision 2009

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dalia05 spune:

Nu pricep de a cantat Tina asa aiurea :(, la emisiunea lui Maruta a cantat live foarte bine.
Catalin a cantat excelent, sunt de acord, mi-a placut intotdeauna.

Prietenul meu din Franta are ca favorite (in ordinea pe care vi le spun) Striga a lui Popa's Band, IMBA, Blaxy- Girls, Catalin, Red Blonde, Tina...vorbesc de cele cantate "live"

Din partea lor se pare ca va concura Patricia Kaas, ne bate pe toti la popou :).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

Fetele asta seara stam cu popcorn si comentam la Euvision.
Sa vedem ce o sa mai fie, Mi=ar place sa iasa Love was never her friend - mi=a ramas melodia aia in cap.





Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.
iubesc:www.supereva.ro Blog: http://mirelablog.supereva.ro/dblog/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Natasa spune:

Deci sa inteleg ca eurovisionul nu are ce cauta la "Arte", depinde de preferintele moderatorilor daca muta in secunda doi un subiect pentru a face ordine sau il lasa pe prima pagina. Vorba ceea, "egalitate, dar nu pentru catei".

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

natasa - este un eveniment la zi - nu inteleg de ce nu iti place ca este aici. Intotdeauna a stat pe prima pagina la generale. avem chiar o traditie cu eurovisionu; hai sa nu ne suparam pentru asta.

pup



Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.
iubesc:www.supereva.ro Blog: http://mirelablog.supereva.ro/dblog/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Natasa spune:

Ba ma supar pentru ca am insistat si eu si alte fete sa lasati Olimpiada pe prima pagina (unde avem si rezultate, nu iesim pe locul 15) si atunci nu s-a putut pentru ca trebuia sa se faca ordine. La fel s-a lasat pe prima pagina si Campionatul European de fotbal (ca si acolo stralucesc niste impiedicati si e pacat sa nu fie comentati). Nu comentez mai mult pentru ca chiar cred ca fiecare are dreptul sa faca ce vrea la el acasa, dar macar sa nu se mai pretinda ca se muta subiecte pentru a se face ordine, se muta doar dupa preferintele/simpatiile/antipatiile moderatorilor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Eu sunt de acord cu ce spune Natasa!Nu e prima oara si cu sigurantza nu va fi nici ultima!daca e ordine...atunci sa fie pentru toata lumea!Sa nu uitam ca Olimpiada e un eveniment ce are loc odata la 4 ani,pe cind Eurovisionul ...in fiecare an!

Desi personal nu cred ca desprecopii muta subiectele,asta este lasat aici de catre moderatori tocmai pentru ca place lui desprecopii!

Adicasunt moderatori care stiu exact ce si cind sa mute!

A propos,la "Birfe..."mai este un subiect cu acelasi contzinut!

Poate totusi(mey eu imi inchipui ca voi adminii si moderatorii mai avetzi si altele pe cap in afara de administrarea forumului astuia,dar si noi prin sugestiile noastre,remarcile si criticile,nu vrem altceva decit sa fie bine pentru toata lumea)ar trebui o alta reorganizare a forumului,"lectzii on know..."este un subforum mult prea divers ca si contzinut,acolo gasesti amestecate de la "curatzarea cuptorului"la "cum scriem in limba romana"!

Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

A inceput show-ul !
Sa vedem cine ne va reprezenta la Moscova ?



Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi, la ora 13.


Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)

www.desprecopii.com/info.asp?id=1443" target="_blank">Cum ne-a schimbat diabetul viata

Diabet zaharat la copii, Copilasi din 2002, Copii capricorn


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tasia spune:

eu zic ca Blaxy sunt candidate bune, si sar putea sa prinda asta " cu dear mama"

Anastasia, mamica de Mario-Fabian (25.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns croco21 spune:

Si eu sper sa iasa Blaxy. Am ascultat Dear mama in masina, aproape zilnic era data la Kiss FM dar abia cu EUrovisionul am aflat ca fetele sunt din Romania. Bravo lor!

Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Deci, piese foarte proaste, iar Catalin tot slab canta si fals..., very boring..

Crinuta si Rayan

Fara Dumnezeu nimic nu e.
The True Church is ONE, HOLY, CATHOLIC and APOSTOLIC


poze

www.muntelesfinteitreimi.ro/Ianuarie%202009.htm" target="_blank">Muntele Sfintei Treimi- Mesajul Duhului Sfant din ianuarie 2009




Mergi la inceput