Eurovision 2009

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Morgano spune:

Marina, trecem cum nu te astepti de bine, pentru ca muzica de calitate nu merge la eurovision ci pe la casele noastre :))

Ripley, mami de Ana(10.11.2005) si Iris(10.10.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deianira spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ripley


Am sa deschid un tipic despre "cum arati si cati ani ai: pt ca am vazut in seara asta fete sub 25 de ani, Alina Sorescu si Elena ca ex. clar care arata la 22-23 de ani de 35.... pacat de ele, consumate, muncite, machiate excesiv...

Am vazut de 2 ori in ultimele 10 zile pe cinestar Match Point, am inteles de ce o tipa aparent stearsa ca Scarlet J. e atat de faimoasa si dorita, are o prospetime si o aparenta candoare, dincolo de machiajul discret .... e frumoasa pt ca e proaspata, naturala, e altfel.



Ripley, mami de Ana(10.11.2005) si Iris(10.10.2007)


Stiu ca n-ar trebui sa raspund daca n-am nimic de zis, dar ma bucur cand vad ca si altii mai gandesc asa.



Good things happen to good people.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns XIO spune:

Mie nu mi-a placut piesa Elenei.
Mi-au placut fetele de la Blaxy girls care cred eu ca ar fi avut un succes mai mare decat va avea lena , mi-a placut piesa Tinei desi nu ii suportam pe cei de la Vank , si mi-a mai placut piesa Dalmei.

Veveritele de la Maruta au avut o melodie...nasoala rau.

"Mult mai grava ar fi etichetarea nedreapta a unei persoane pe care nu o cunosc deloc "

***Fur is for petting**

http://www.youtube.com/watch?v=GewaLNZ1100

http://www.flickr.com/photos/greecky/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alina spune:

Citat:
citat din mesajul lui Marina

nu pot sa cred ca a castigat Elena intr-o competitie cu fetele cu dear mama , cu tina si cu popas...nici de semifinala nu trecem, sau cine stie poate ceilalti isi dau si mai si cu stangul in dreptul .Cum reusim frate?

Marina

Clar,piesa Elenei nu e una de top.

De ce a mai fost aseara mascarada cu votul publicului,ieri citeam in ziar ca o sa mearga la Eurovision "fata popii".

Alina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellej spune:

Citat:
citat din mesajul lui XIO

Mie nu mi-a placut piesa Elenei.
Mi-au placut fetele de la Blaxy girls care cred eu ca ar fi avut un succes mai mare decat va avea lena , mi-a placut piesa Tinei desi nu ii suportam pe cei de la Vank , si mi-a mai placut piesa Dalmei.

Veveritele de la Maruta au avut o melodie...nasoala rau.

"Mult mai grava ar fi etichetarea nedreapta a unei persoane pe care nu o cunosc deloc "

***Fur is for petting**

http://www.youtube.com/watch?v=GewaLNZ1100

http://www.flickr.com/photos/greecky/


Vad ca avem exact aceleasi preferinte. Ma bucur, inseamna ca inca sunt tanara

Mare e gradina lui Dumnezeu si multe animale sunt in ea :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clau2toma spune:

De Elena mie mi- placut tare mult si chiar merita sa ne reprezinte .Melodia seamana tare mult cu melodia grecoaicei care a castigat acum cred 3 ani Eurovizionul .Mi-a mai placut iar si Popas si Catalin si fetele de la Blacksy Girls .Dar cert Elena e potrivita pt Eurovizion .
Bafta Elena !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tasia spune:

Nu se califica piese Elenei la Moscova, no way !
E frumoasa, e talentata dar nu cred in piesa ei.


Anastasia, mamica de Mario-Fabian (25.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

Wow! Anul asta francezii o trimit pe Patricia Kaas la Eurovision.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Si daca se aseamana cu melodia grecoaicei (desi mie nu mi se pare nici pe departe ca e la ac. nivel, nici ca se aseamana) de ce ar vota-o? De la o editie la alta se schimba preferintele... ca se plictiseste omu


Trebuia sa-l trimita pe Costi Costisa cu bulgaroaica ... sigur catigau



Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze mai vechi, mai noi | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Daa, si mie mi se pare ca piesa Elenei Gheorghe incearca sa o imite pe grecoaica de acum cativa ani. De fapt incearca sa imite absolut totul, de la costumatie, stilul solistei pana la melodie. Sincer, nu cred ca avem sanse, nu ca piesa ar fi foarte rea, dar...nu suntem primii care venim cu asa ceva, deci nu suntem originali. Parerea mea.

de www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Maria Cornelia (20.09.2006)
Din ce in ce mai mare

Mergi la inceput