Eurovision 2009

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns april spune:

Stati linistite ca nu trece de semifinale Elena. Mie sincer nicio piesa nu mi-a placut, asa ca tot aia-i. Lalaiala multa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

Zice sotul sambata seara:eu cu Elena am tinut,ca are voce faina,numai sa cante alta melodie.El nu stia ca cu acele melodii participa concurentii la concurs.

Ramonel,mami de Bea(08.11.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefaniya spune:

Cred ca melodia Elenei nu e asa rea,nu stiu daca poate lua vreun loc mai in fata,dar sper ca macar sa ne calificam.Ar fi pacat sa ratam o calificare.
Hai Elena!
Melodia "dear mama" e ok,dar nu mi-a placut cum a cantat-o tipa,nu are o voce deosebita,e ceva prea banal.

www.youtube.com/watch?v=DkWzl6q5BPw" target="_blank">melodia care va reprezenta Danemarca
Eu cred ca e draguta,de fapt am votat-o de cum am auzit-o,nu stiu daca din subiectivism sau chiar e asa faina.
Poate fetele de prin alte tari pot da link-uri cu melodiile alese,ne facem si noi pareri.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

azi am ascultat si eu cateva piese ( primele clasate). Cel mai mult mi-a placut Tabasco. Mi-a ramas in minte si acum, dupa multe ore....
Elena, desi are voce buna, mi s-a parut cam stearsa.


............................................................
Mama de papanas Andreiutz ( 02.10.2007 )
www.flickr.com/photos/23756759@N04/2543804427/in/photostream/" target="_blank">Ghighi-poze
Ghighi- filme
ajutoarele lui Mos Craciun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carmen_M spune:

Astept cu nerabdare Eurovisionul ca in fiecare an. Imi place Elena, imi place melodia desi nu o vad printre primele 10.
Mi se pare ca Eorovisionul este oricum mai mult politic. Pacat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns conchita spune:

eu as fi votat Vali Craciunescu, a avut doua melodii, dar vad ca nu a fost selectat. preferata mea e asta:

http://www.youtube.com/watch?v=xbTKzvlrxgc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Criss3 spune:

Si mie imi place Balkanian girls a Elenei, dar nu stiu ce sanse are. vom vedea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

si mie imi place piesa Elenei. cred ca are sanse, ca intr-un an a castigat piesa unei grecoaice parca (nu mai stiu titlul piesei) si se aseamana putin cu piesa Elenei.


Ramonika si pisicile www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550848/" target="_blank">Vladutz www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550510/" target="_blank">Maritza www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550608/" target="_blank">Fulgushor www.flickr.com/photos/11125714@N02/2227425419/" target="_blank">Miki
Directionati 2% din impozitul pe venit si viata animalutelor comunitare va deveni mai buna www.asociatiaclopotel.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns StMihaela spune:

Parerea mea despre Elena:
Parerea mea despre melodia Elenei:
Parerea mea despre Eurovizion:

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

sa zic...sa nu zic...nu zic..cineva apropiat mie face parte din echipa din 'spatele' Elenei, si i-am spus parerea mea...Seamana piesa cu cea a Ruslanei, din Ukraina, si a fost de acord...asta:


poate chiar din cauza asta ar putea sa prinda la public...
Eu ii doresc succes!

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput