vanatorii lu' peste

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sirimie spune:

Multa sanatate si multa putere sa scapi de boala!


Va dorim sa cresteti mari si frumosi!

Simona & Vladut (27 februarie 2005)

Poze la http://www.kodakgallery.com/I.jsp?c=akcecxh.f5u0t6d&x=0&y=nr5bn

Andrei are nevoie de ajutor: http://andrei.seek-on.com/ro

Despre Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

Adusca,nu te lasa!Nu prea ne-am intersectat noi dar de multe ori ti-am citit mesajele si te-am admirat !Iti doresc multa putere sa treci peste necazurile astea si multa multa sanatate!

.............................

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

adusca, imi pare rau ca treci prin asemenea momente.
Ti-am citit mereu cu placere mesajele si din ele am inteles ca esti o persoana puternica, mereu cu zambetul pe buze.
Iti doresc sa fii la fel in continuare, sa treci cu bine peste aceste grele incercari la care te supune viata !





Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
www.desprecopii.com/info.asp?id=1443" target="_blank">Cum ne-a schimbat diabetul viata

Diabet zaharat la copii, Copilasi din 2002, Copii capricorn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papadie spune:

De ieri ma tot invart pe la subiect. Nu stiu nici cum sa te consolez, nici cum sa te imbarbatez stiu, insa, ca am incredere in tine! SA fii asa cum ne-ai obisnuit: puternica si vesela!
Te imbratisez.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adusca spune:

no, ca daca privim dpdv al bolii aparent n-am nici pe naiba, chiar ma laudau doctoritele de la cabinetul de familie ce tonus am, cat de echilibrata si optimista sunt.
asta pana ieri, m-am dus la cabinet daramata, nu stiau ce e cu mine, m-am apucat sa-l bocesc pe Bulina de am iesit cu distonocalmu' in buzunar.
faza: moare un vecin, la 95 de ani, nu-l cunosc personal, dar daca tot e in sat imi zic ca e bine sa ma pun bine cu viitorii chiriasi ai cimitirului, si ma duc sa-i iau o coroana.
intru ieri in pravalia care comercializa asa ceva plangand in hohote.
vanzatoarea imi transmite condoleante si ma intreaba cine a murit de sunt atat de afectata.
cu siguranta nu se astepta sa-i spun ca Bulina. apoi vad privirea ei ingrozita indreptandu-se catre coroane, se intreba pe care o s-o aleg.


bine, acu nici nu mai are mormant saracu, l-am dezgropat si l-am dus la Directia sanitar veterinara, luni iau raportul de la necropsie, si apoi depun reclamatii de rigoare.

explicatia mortii lui mi-a dat-o nepotul.
Bulina deschidea toate usile, nu era una sa-i reziste.
si cum eu sunt atee, si nu am acces in rai, s-a dus el inainte sa-mi deschida usa :)

fetele de pe DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns voljena spune:

inca una care am facut carare in jur la subiect... daca tot n-am cuvinte macar o imbratisare si ... sunt in zona daca crezi ca pot sa fac ceva, orice...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denizel spune:

Ma Adusca, esti cevaaaaa.........:-))))). Tot tu sa ne descretesti noua fruntile... :-).
Esti o scumpa si o draguta si o curajoasa si o desteapta!!! [imbratisare maaare-mare].
Un singur cusur ai: intarzii la intalniri . Si, dupa obiceiu-ti, o sa intarzii ingrozitor de mult la intalnirea cu Bulina .
Da' lasa, ca el nu o sa se supere si nici nu o sa sufere. A gasit-o deja acolosa pe Ema a mea si, Ema asta, seamana cu mine : o sa-l faca sa uite orice faptura de sex feminin pe care a cunoscut-o vreodata in viata lui :)).
Asa ca, draga Adusca, stai aicea cu noi, ca stai bine :).




Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil !


Maamiii, îmi place pielea ta! E ca de câltitză" :-)) - din jurnalul unei mămici de băietel.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deus spune:

Orice as spune nu pot sa te linistesc fiindca durerea este prea crunta fiindca nu poti sa intelegi cum unii oameni au placere sa ucida sau sa chinuie. Si eu m-am lovit in viata de multe ori de asemenea barbarii si vad la stiri zilnic astfel de mizerii si totusi inca ma intreb cum poate sa-i rabde pamantu. Dar uite ca poate fiindca pe lume nu exista doar alb si negru si lucruri explicabile. Din pacate saracul motan a suferit si niste dobitoci s-au distrat la culme. Sper sa existe o pedeapsa pt ei indiferent daca acuma sau in alta viata dar sper din tot sufletul sa plateasca toti oamenii pentru felul in care si-au trait viata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danna_36 spune:

Citat:
explicatia mortii lui mi-a dat-o nepotul.
Bulina deschidea toate usile, nu era una sa-i reziste.
si cum eu sunt atee, si nu am acces in rai, s-a dus el inainte sa-mi deschida usa :)


La faza asta m-au busit instantaneu si rasul si plansul! Si dupa ce-am bocit o tura, m-am gandit sa intru totusi, sa iti spun ce nu am avut ocazia sa iti spun pana acum si anume ca te admir foarte mult de cativa ani buni, te "pandesc" si te citesc cu drag, iar acum, cand esti atat de necajita, iti doresc sa treci cu bine peste toate, sa reusesti sa ii faci dreptate dragului de Bulina si sa gasesti si cel mai bun si mai rapid tratament pentru tine. Multa, multa, multa putere si sanatate!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DarkBendis spune:

Adusca, te imbratisez mult, mult!



Dark Bendis

36+ cu "Huckleberry" Baby

AMR 4 SAPTAMANI!!!!!

http://bd.lilypie.com/gSJep1.png

"Ye harm none, do what thou wilt shall be the whole of the Law"

Mergi la inceput