CONCURS FOTO: 2008 - albumul CLIPE DE VIATA

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

am trimis si eu 2 poze, tare greu mi-a fost sa aleg numai 2

mami de alexutza (10.04.2003)si Teodor Mihai (10.04.2008)
Oamenii maturi nu pricep singuri nimic, niciodata si e obositor pentru copii sa le tot dea intr-una, lamuriri.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kikineata spune:

Ariel, mie-mi spui? Atata munca si efort am depus s-aleg numai 2. Ar trebui sa ne dea noua locul la o poza in plus fetele care trimit doar una :)). Io una ma bucur tare tare ca am vazut pozele Gargaritei acolo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ileanna spune:

M-am uitat la poze. Sunt absolut incredibile cele cu copilasi!!! Sa aveti mare grija de minunile de sub ochii vostri

Pana la ce data se mai trimit??? As trimite si eu, pentru ca mi se pare ceva special sa stam alaturi de toate minunile astea ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michela09 spune:

Am trimis si eu saptamana trecuta o poza pentru concurs. Puteti sa-mi confirmati primirea, caci in album nu a aparut inca?
Merci!

Mihaela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

Astazi punem iar poze. Asteptam in continuare pozele voastre. Premiile sunt pe masura de frumoase.

va pupam




Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.
iubesc:www.supereva.ro Blog: http://mirelablog.supereva.ro/dblog/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Caprioara spune:

Am trimis si eu doua poze acum. Sper sa intre la tura asta de incarcat poze in album .

pup you all,

Caprioara, mami de Matei si de Ilinca
Povestea nasterii Ilincutzei
poze
(cont abimami2008 cu parola de la mailul comun)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Cu greu, am reusit sa aleg si eu, 2 poze pentru albumul 2008.



Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi, la ora 13.


Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)

www.desprecopii.com/info.asp?id=1443" target="_blank">Cum ne-a schimbat diabetul viata

Diabet zaharat la copii, Copilasi din 2002, Copii capricorn


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Am trimis si eu azi, doua fotografii dragi...sufletului meu!
Greu sa alegi din multitudinea de poze...

Succes tuturor participantilor!

BLOG DC-Impreuna Timisoara


Idealurile sunt ca stelele: s-ar putea sa nu le atingem, dar ne pot calauzi in viata.



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AnnaBaby spune:

Aveam deja o poza trimisa dar m-am hotarat sa mai trimit inca una pt album. Sper ca nu e nici o problema daca nu au fost trimise deodata...

Anna de Ioana Maria 11.07.2008
Ioana povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns april spune:

Pe cand o noua transa de poze in album?

Mergi la inceput