Redoutistele fidele Laredoute.fr (143)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ChrisDun spune:

Dianarus, eu eram in contul comun incercand sa pun link-ul pentru Chargeback. Intr-un final apoteotic am reusit sa il pun cum trebuie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lizzy spune:

Citat:
citat din mesajul lui ChrisDun

Dianarus, eu eram in contul comun incercand sa pun link-ul pentru Chargeback. Intr-un final apoteotic am reusit sa il pun cum trebuie

Christina


si eu vroiam sa fac acelasi lucru, dup-aia am vazut ca e altcineva pe faza si am iesit





Marc 2- si Ianis 4

Pozele noastre / www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52587" target="_blank">Nasterea lui Ianis / www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=113084" target="_blank">Nasterea lui Marc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iriss27 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Jasmine

Cred ca se apropie funia de par.La toate cele 3 conturi am aceleasi produse in cos,desi stiu sigur ca erau diferite.Inteleg ca au unificat cumva conturile inainte de marele bobarnac final.

14 +


Si eu am 2 conturi, dar nu am nici o problema cu ele, intr-unul am 3 produse, in altul 1. Vad ca situl este in re-design. Nu se afiseaza bine mereu.

April esti super! Felicitari pt demersul pe care il faci. O sa te sustin si eu pe blog sau pe situl UE. Meritam sa fim tratati la fel ca orice cetatean european.

Iriss mami de
www.dropshots.com/iriss27" target="_blank">Yvonne-Maria (05.02.2007)

www.dropshots.com/iriss277" target="_blank">David-Alexandru (08.08.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancamari spune:

Bravo pt eforturi!
Sunt si eu in apropiere, sper sa pot ajuta si eu la un momemt dat.

Dianarus
- multumesc mult de tot pt papucei, i-am luat de la posta alaltaieri.
Nu am apucat sa scriu/citesc nimic pt ca tot alaltaieri am reusit sa-mi pierd 2 cadruri bcr, ieri le-am cautat in zadar, le-am anulat, pe seara le-am gasit intr-un butic din zona. Dar acum nu le mai pot folosi, 10 zile sunt in aer.
Consecinta nasoala e ca nu am mai putut da ultimele comemzi pt ca erau singurele carduri cu care puteam plati pe net.

Astept comanda din 24 oct (vinerea trecuta). ULTIMA

Anca si Andrei Cristian (28 mai 2007)
poze sept-oct ; poze nov-dec ; poze ian-febr ; poze martie ; poze iun-iul ; poze mai-iun ; poze intalnire 11 mai ; poze vacanta corfu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Graviduta spune:

Va puteti loga pe fr?

Alina si Mara vrabioara (27 iunie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitaco spune:

Citat:
citat din mesajul lui Graviduta

Va puteti loga pe fr?

Alina si Mara vrabioara (27 iunie 2007)

da


Gabriela si Mateea Ioana
Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitaco spune:

fetelor...felicitari pt demersuri. SUPER>>>>SUPER>>>SUPER.
eu am fost bolnavioara si nu am mai deschis Pc in ultima vreme.Azi am citit pe sarite cate ceva. Daca va pot ajuta cumva ..spuneti...nu ca m-as pricepe eu musai......da pot sa-mi dau cu parerea. Oricum eu nu am mai comandat din iunie parca...Am o prietena in fr. si mai comand la ea de pe alte siteuri ...si ea imi trimite pachetoi cu Atlasib. Asa voi face si daca nu mai livreaza astia in Romania...da sper totusi sa le vina mintea la cap...si sa nu imbogatesca bisnitarii din tara nostra....care vor sa castige cu orice pret...in timp scurt si cat mai mult.

Gabriela si Mateea Ioana
Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kokiy spune:

Citat:
citat din mesajul lui Graviduta

Va puteti loga pe fr?

Alina si Mara vrabioara (27 iunie 2007)


Alina mai incearca...iesi din pagina si intra din nou...si mie imi tremura mai devreme,dar am reusit...

Poate mai da azi cineva comanda si nu i-a vazut http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=5552559&SizeCode=00039&Quantity=1&PersText=&ItemId=5&Mode=Update&Single=true&ksource=-1 par interesanti,chiar daca nu-s din piele...



Un om nu trebuie judecat dupa calitatile lui,ci dupa felul cum stie sa si le foloseasca
Iulia, mami de Claudia (12.12.01) si Razvan (08.06.07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ChrisDun spune:

Citat:
citat din mesajul lui gabitaco

Am o prietena in fr. si mai comand la ea de pe alte siteuri ...si ea imi trimite pachetoi cu Atlasib.

Gabi, zi-mi te rog si mie cum face prietena ta sa trimita cu Atlassib
Eu mi-am mutat deja unul din conturi pe o adresa din Franta, si o sa comand de pe el la reducerile din iarna (sper !), urmand sa vad mai incolo cum intru in posesia pachetoiului...

Week-end placut fetelor !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ama1357 spune:

trebuie sa duci pachetul la sucursala atlasib dai adresa si platesti. dupa care ajunge in bucuresti si tu trebuie sa mergi sa il ridici de la sucursala lor. nu stiu daca in bucuresti iti aduc pachetul acasa. in orice caz in fagaras nu il aduc, trebuie sa mergi tu sa il ridici

Mergi la inceput