Redoutistele fidele Laredoute.fr (143)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

Am mai dat o comanda de vreo 50 de euro. Ultima

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ama1357 spune:

fetelor, hai sa va zic o chestie...

in italia pampersii numere mici costa foarte mult astfel incat s-a facut o organizatie care cumpara pampersii in alte tari nu stiu exact unde si le vand la comanda in italia.

se poate face acelasi lucru si aici... in mod special daca cunoasteti pe cineva in franta

ii dati cativa euroi pentru deranj si primiti si codul de urmarire al pachetului

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dierna3 spune:

Moooaaaama, da' ce profi a devenit subiectul de pe o zi pe alta!

Felicitari pentru April si fetele care si-au adus contributia, tocmai am citit blogul si postarea romaneasca se potriveste ca o manusa raspunsului doamnei Kuneva!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

Daca e nevoie, pot ajuta cu crearea unui site unde sa ne scriem toate doleantele

Asta fac eu zi de zi, web design si Internet marketing

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crislunca spune:

Felicitari pt demers fetelor care si-au adus contributia....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Caprioara spune:

Fetele, acum am aflat si eu vestea cu redoutul romanesc , ca io mi-s ocupata cu bebe mic. Ce nesimtiti!!!

Felicitari pentru tot efortul depus .

pup you all,

Caprioara, mami de Matei (07.01.2002) si de Ilinca (14.07.2008)
Povestea nasterii Ilincutzei, poze Ilinca si Ilinca si Matei
poze Ilinca, burtica, botez si altele
(cont abimami2008 cu parola de la mailul comun)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

Citat:
citat din mesajul lui rall

Daca e nevoie, pot ajuta cu crearea unui site unde sa ne scriem toate doleantele

Asta fac eu zi de zi, web design si Internet marketing

Ar fi fain! Daca ar fi si domeniul gratuit si taxele de intretinere mici-mici-mici... Eh, ce zici?

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anana17 spune:

Buna. Ma ingrijoreaza mesajul postat cu modalitatea step-by-step de refuz la plata, asta inseamna ca sunt multe comenzi pe care nu sperati sa le mai primiti. Eu astept pachet din 15 oct si unul din 25 oct. Primul imi pare ca trebuia sa fi sosit deja, mai aveti careva asa mare intaziere?
Tare mi-ar displacea sa nu primesc balerinii Kickers dupa ce m-am tot socotit atata sa-i iau! Si am mai pus cate ceva ca sa nu vina plic, ci colet!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Felicitari tuturor pt demersul vostru si daca pot ajuta cu ceva va rog un PM pt ca eu reusesc mai greu sa-mi fac timp de forum in ultimele luni, motiv pt care nici nu am mai scris de ffffffff mult timp la acest subiect (nici nu mai stiu cand am scris ultima data si nici de citit nu am mai citit). Mi-a spus o redoutista despre ce se intampla si asa am citit ultimele pagini si am pus si io o comanda ieri.

Va pup si puteti conta pe mine daca pot ajuta cu ceva.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinacsa spune:

Am reusit sa dau si eu comanda folosind bon d'achat pt comanda nesosita...Acu sper ca asta sa soseasca...
Mai am una parca din 23...
April !

Mergi la inceput