*** Shoppaholicele Redouto-masochiste (93) ***

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns croco21 spune:

Bine ca mi-ai zis, eu am 1.68 deci cam tot aia. Adevarul e ca n-am probat pana acum pantofi cu bareta, nici nu ma mai gandesc la ei daca zici ca ma scurteaza, mai sunt si pe deasupra

Cu coletul nevenit, deocamdata il las asa. Ma gandesc ca poate se intoarce la ei si-mi trimit ei vreun cec, am mai patit odata chestia asta, e drept ca la un colet de 15E.

http://andrei.seek-on.com/ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns devia spune:

clau,tu esti mica la 1.67? eu ce sa mai zic de 1.60 ai mei?

Acum ca am intrat si eu in clubul vostru ,voi veniti cu vesti rele... Cum sa se suceasca francezii? Da ce nu le convine? Sa faca bine si sa trimita pachetele ,ca ma infurii rau de tot Ma simt asa bine cand ma inoiesc cu cate cevaAstept cu sufletul la gura comanda

www.slide.com/r/oArgv-ggoj_39SFm_TjmCbCBbJus9hgS?previous_view=mscd_embedded_url&view=original" target="_blank">David18.06.2007

David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitaco spune:

quote:
Originally posted by felicia74

quote:
Originally posted by gabitaco

65129- reduce 10 euro, fara MINI. Merge si pe preturi deja reduse.

Gabriela si Mateea Ioana
Povestea nasterii




personalizat

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)


nu cred...l-am luat de pe net...si am si dat o comanda cu el.

Gabriela si Mateea Ioana
Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lizzy spune:


65129 a mai fost functional aleator prin februarie, parca...
deci e posibil sa mearga... sau nu

Marc 1+ si Ianis 3+


Pozele noastre / www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52587" target="_blank">Nasterea lui Ianis / www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=113084" target="_blank">Nasterea lui Marc

Mananc deci slabesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

quote:
Originally posted by devia

clau,tu esti mica la 1.67? eu ce sa mai zic de 1.60 ai mei?

Acum ca am intrat si eu in clubul vostru ,voi veniti cu vesti rele... Cum sa se suceasca francezii? Da ce nu le convine? Sa faca bine si sa trimita pachetele ,ca ma infurii rau de tot Ma simt asa bine cand ma inoiesc cu cate cevaAstept cu sufletul la gura comanda

www.slide.com/r/oArgv-ggoj_39SFm_TjmCbCBbJus9hgS?previous_view=mscd_embedded_url&view=original" target="_blank">David18.06.2007

David



Cand ai timp citeste capitolele de inceput, din vara anului trecut si pune-te la curent cu "istora" LR, daca faci parte din grup trebuie sa cunosti si trecutul grupului . Acum serios, LR a oprit livrarile pe motiv ca se pierd multe colete si fetele s-au aliat si cu reclamatii la OPC, Haga (EU), TV etc. au reusit sa ii faca sa reconsidere gestul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_alexia spune:

Mie-mi merge 65129!!! Am in cos www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=4605772&SizeCode=00024&Quantity=1&PersText=&ItemId=13&Mode=Update&Single=true&ksource=-1" target="_blank">sandalele astea pe care mi le-a redus de la 23 de Eu la 13, plus o gramada de lucrusoare deja reduse. Multumesc mult, Gabitaco

Edit: imi pica si mie o fisa: Feli, nu cumva iti spune ca nu exista pentru ca l-ai folosit deja?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

Maria exact, il folosisem

Gabitaco sorry

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Les soldes d'été commenceront à Paris le 25 juin Les soldes d'été 2008 débuteront à Paris le mercredi 25 juin à 8H00 et s'achèveront le samedi 2 août

Mai avem de asteptat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitaco spune:

primele reduceri incep pe 13 mai..... se pregatesc pana in iunie...asa a fost si anul trecut...
Reducerile MARI...25 iunie

Gabriela si Mateea Ioana
Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Gabriela, de unde stii de 13 mai?

Mergi la inceput