Bulgarasi si globulete de nov-dec 2007 (36)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dany26 spune:

of fetelor azi il doare f tare burta pe bb meu...
in somn se trezeste din 5 in 5 min si se strange de burta si se inroseste la fata si se zgarie cu mainile pe fata si cap
o fi de la piureul de legume dat ieri pt prima data???am pus la fiert:telina, morcov, dovlecel, pastarnac-albitura, patrunjel verde.....si am pasat:morcovul, dovlecelul si pastarnac-albitura

ce sa ii fac?tare as vrea sa ii iau durerea....

www.flickr.com/photos/23764698@N06/" target="_blank">POZE


COMOARA NOASTRA ANDREI!!!
14 Noiembrie 2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmin012 spune:

quote:
Originally posted by mariussimiuc

Jasmine,fa cerere de concediu fara plata.


Miha,mami de www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=1" target="_blank">2 picaturi pline de www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=13" target="_blank">curiozitate

Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...Cand viata iti ofera un pic de sare fa-ti o Margarita...



miha, nu cred ca mi-ar aproba-o...


Jasmin si micutzul Lucas Daniel (28.11.2007)

www.flickr.com/photos/23373490@N02/" target="_blank">poze cu mogaldeatza


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellis spune:

JASMIN, din pacate si concediul e conditionat de contract de munca anterior 1 an; poti sa faci cerere de concediu fara plata, dar nu cred ca iti aproba pentru 2 ani, ia-ti concediul de odihna pe anul asta, mai incearca si cu un medical dupa concediul de odihna. Daca nu-ti aproba concediul fara plata, singura solutie e incetarea contractului, ca sa nu le dai ocazia sa-l desfaca pt absente.

Ellis,de ALESSIA MARIA (20.11.2007)
http://picasaweb.google.ro/mariusadrianalex/AlessiaMariaAlexandrescu
http://picasaweb.google.ro/mariusadrianalex/AlessiaMaria_1
POVESTEA NASTERII

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Vasari spune:

Jasmin, si eu zic la fel, sa iti iei concediul de odihna si sa-l intrerupi cu concedii medicale: pt tine si pt Lucas (asta ti se da tie de catre pediatru). Nu au de ce sa nu-ti aprobe. Nu stiu cum poti face asta din Spania, dar eu concediul de odihna mi l-am luat prin mail. Cred ca poti si tu la fel. Asa poti prelungi cu vreo 2-3 luni. Sau daca stii un medic care sa-ti dea o internare poti lua 90 de zile de concediu medical. Legal.

Alina si Maria - 3 NOV 2007
Primul orice
_
Sa traiesti pe Pamant poate fi scump, dar include o calatorie gratuita in jurul Soarelui in fiecare an.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Vasari spune:

Gaby, pe adresa pe care ai ajuns ai in dreapta sus "sign in". Acolo foslosesti parola comuna+07. Sper sa te descurci.

Alina si Maria - 3 NOV 2007
Primul orice
_
Sa traiesti pe Pamant poate fi scump, dar include o calatorie gratuita in jurul Soarelui in fiecare an.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmin012 spune:

deci e adevarat ca nu am dreptul la concediu...
speram sa nu fie asa


Jasmin si micutzul Lucas Daniel (28.11.2007)

www.flickr.com/photos/23373490@N02/" target="_blank">poze cu mogaldeatza


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Vasari spune:

Dany, imi pare tare rau.
I-ai introdus treptat legumele sau asta era prima data?

Alina si Maria - 3 NOV 2007
Primul orice
_
Sa traiesti pe Pamant poate fi scump, dar include o calatorie gratuita in jurul Soarelui in fiecare an.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmin012 spune:

quote:
Originally posted by dany26

of fetelor azi il doare f tare burta pe bb meu...
in somn se trezeste din 5 in 5 min si se strange de burta si se inroseste la fata si se zgarie cu mainile pe fata si cap
o fi de la piureul de legume dat ieri pt prima data???am pus la fiert:telina, morcov, dovlecel, pastarnac-albitura, patrunjel verde.....si am pasat:morcovul, dovlecelul si pastarnac-albitura

ce sa ii fac?tare as vrea sa ii iau durerea....

www.flickr.com/photos/23764698@N06/" target="_blank">POZE


COMOARA NOASTRA ANDREI!!!
14 Noiembrie 2007



oare i-ai pus prea multe ingrediente pt el?




Jasmin si micutzul Lucas Daniel (28.11.2007)

www.flickr.com/photos/23373490@N02/" target="_blank">poze cu mogaldeatza


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valik79 spune:

Dani imi pare rau pentru bebele tausa treca si pe mami sa nu mai fie suparata
Ma bucur ca v-au placut pozele.Multumim de aprecieri!
Normal ca sunt frumosi doar sunt ai mei
Toti bebelusi pe care i-am vazut in pozici sunt niste scumpi si mamicie sunt de-a dreptul rapitoare si iremediabil indragostite de bebelusii lor

Vali,BB Andrei(16.12.2007) si Mihaela 5 ani(20.07.2002)
http://community.webshots.com/album/562902992ssHGFu?vhost=community&vhost=community

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valik79 spune:

Spuneti-mi si mie cum fac sa nu mai apara tot ,,carnatul'' ala la link-ul pentru poze(vreau sa apara doar un cuvant doua)

Vali,BB Andrei(16.12.2007) si Mihaela 5 ani(20.07.2002)
http://community.webshots.com/album/562902992ssHGFu?vhost=community&vhost=community

Mergi la inceput