Bulgarasi si globulete de nov-dec 2007 (36)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ggaby spune:

quote:
Originally posted by Vasari

Gaby, pe adresa pe care ai ajuns ai in dreapta sus "sign in". Acolo foslosesti parola comuna+07. Sper sa te descurci.

Alina si Maria - 3 NOV 2007
Primul orice
_
Sa traiesti pe Pamant poate fi scump, dar include o calatorie gratuita in jurul Soarelui in fiecare an.




Scuza-ma dar sunt mai grea de cap...nu reusesc sa intru...ca dupa ce fac "sign in",imi da un chestionar...ce tre' sa fac sa-l completez cu datele mele si adresa email...sau cum??? merci!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ggaby spune:

valik79 sa-ti traiasca sunt niste scumpi,ai o fata ca o printesa! Si tu esti buna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelone77 spune:

quote:
Originally posted by ggaby

quote:
Originally posted by Vasari

Gaby, pe adresa pe care ai ajuns ai in dreapta sus "sign in". Acolo foslosesti parola comuna+07. Sper sa te descurci.

Alina si Maria - 3 NOV 2007
Primul orice
_
Sa traiesti pe Pamant poate fi scump, dar include o calatorie gratuita in jurul Soarelui in fiecare an.




Scuza-ma dar sunt mai grea de cap...nu reusesc sa intru...ca dupa ce fac "sign in",imi da un chestionar...ce tre' sa fac sa-l completez cu datele mele si adresa email...sau cum??? merci!

gaby & david 18.12.2007



Gabi, dupa ce dai sign in cu user si parola, ai in stinga sus "my photos", intri aici si iti apar toate albumele . Intri de ex la "martie" si in stinga ai "upload photo" si adaugi ce poza vrei tu....

Nela & Andrada Catalina (19 dec 2007)

http://community.webshots.com/user/nelone77

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihuta spune:

Pufu, sper ca nu te-am suparat ! Dar sincer cred ca empatia trebuie cultivata, cel putin asa e in cazul meu. Ma uit in urma si realizez ca am facut greseli destule in numai 4 luni : ca i-am pus cercei in maternitate (si da, desi pare un nimic mie acum mi se pare lipsit de respect fata de corpul ei si lipsit de empatie din partea mea ca i-am produs durere si am facut-o sa planga numai pentru o stupiditate de moda), ca am incercat sa hotarasc eu pentru ea cat sa manance, ca nu o tineam suficient la san, ca deh asa scrie in carti ca e suficient 10 minute la fiecare san. Si multe altele. Dar incerc sa imi deschid mintea si sufletul si sa respect nevoile si dorintele ei, atata cat pot.

mami de Sophia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ggaby spune:

offf eu is batuta rau in cap nu reusesc sa vad albumul si gata...si mai ales ca acuma aveam timp ca doarme david al meu de rupe de vreo 2h...am fost la plimbare cred ca de asta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adra_bell spune:

Buna ziua mamici!
Am intrata sa va salut, m-am uitat la pozele de pe albumul comun, foarte frumosi bebelusi si, uite ce mari s-au facut.
Victo, am remarcat poza lui Stefan din albumul decembrie, e asa de haios, si parca are o expresie de hotarare pe fetisoara: "Am venit, va vad, cresc eu mare."
Gaby, te loghezi cu userul bulgarasi2007@gmail.com
Piciulina mea a cam tusit, a luat ambroxol, acum o astept cateva zile sa vad daca mai tuseste si apoi mergem la vaccin.
Imi pare tare rau de bebelusii Maria cu eczema, parca (scuze daca gresesc) si Andrei cu burtica, le uram sa se faca cat mai repede bine.
Dany, ai incercat sa ii dai ceai? sau sab simplex? Poate il alina....
Adina, frumoase poze, imi place aia cu Floris in cadita. Sta asa singurel?
Valik, ai doi ingerasi minunati. Sa-ti traiasca, sa te bucuri de ei!
Daca va mai aduceti de chestia aia cu codurile Dove, am bagat si eu coduri atunci, dar mi-am pierdut rabdarea si am renuntat pana sa ajung la suma ceruta pentru halat. Cand mi-am adus aminte si am intrat din nou, nu mai era campania aia, ci alta. M-am inscris acolo pentru niste produse si au venit ieri,dupa vreo 3 luni, o poala de cosmeticale

Inimioara mea
adra_bell si Eva-Elena (14 nov 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amy26 spune:

offf...Dany,imi pare rau pt.Andrei!
Gaby,iti trimisesem si eu mai dev. un Pm (cum sa intri sa vezi pozele)dar cred ca nu l-am trimis cum treb.

AMY si IUSTIN CRISTIAN(07.11.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelone77 spune:

quote:
Originally posted by ggaby

quote:
Originally posted by Vasari

Gaby, pe adresa pe care ai ajuns ai in dreapta sus "sign in". Acolo foslosesti parola comuna+07. Sper sa te descurci.

Alina si Maria - 3 NOV 2007
Primul orice
_
Sa traiesti pe Pamant poate fi scump, dar include o calatorie gratuita in jurul Soarelui in fiecare an.




Scuza-ma dar sunt mai grea de cap...nu reusesc sa intru...ca dupa ce fac "sign in",imi da un chestionar...ce tre' sa fac sa-l completez cu datele mele si adresa email...sau cum??? merci!

gaby & david 18.12.2007



Hai ca ai reusit din cite vad! A aparut si David printre ceilalti bebei. Ce blanita are baiatu!!

Nela & Andrada Catalina (19 dec 2007)

http://community.webshots.com/user/nelone77

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ggaby spune:

nu n-am reusit inca ma chinui...bleaga mai sunt! cred ca mi-au pus fetele pozele...dar eu vroiam sa-i vad pe ai vostri...vroiam sa va cunosc mai indeaproape...dar gata s-a trezit...s-a terminat...mai incerc diseara dupa 21h

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

quote:
Originally posted by dany26

of fetelor azi il doare f tare burta pe bb meu...
in somn se trezeste din 5 in 5 min si se strange de burta si se inroseste la fata si se zgarie cu mainile pe fata si cap
o fi de la piureul de legume dat ieri pt prima data???am pus la fiert:telina, morcov, dovlecel, pastarnac-albitura, patrunjel verde.....si am pasat:morcovul, dovlecelul si pastarnac-albitura



Toate o data pentru prima data? E prea mult...
Da-i niste Bonisan sau Debridat,ceva sa-i regleze din nou tranzitul.I-ai "naucit" stomacelul.


Miha,mami de www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=1" target="_blank">2 picaturi pline de www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=13" target="_blank">curiozitate

Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...Cand viata iti ofera un pic de sare fa-ti o Margarita...

Mergi la inceput