Bulgarasi si globulete de nov-dec 2007 (36)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns valik79 spune:

chiar acum am un bb urlator
Au tyrecut doua ore de cand s-a trezit
incerc sa-l adorm

Vali,BB Andrei(16.12.2007) si Mihaela 5 ani(20.07.2002)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dany2007 spune:



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

quote:
Originally posted by ggaby
mariussimiuc nu mi-ai raspuns...daniela sta in geneva??



In Melide.


Miha,mami de www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=1" target="_blank">2 picaturi pline de www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=13" target="_blank">curiozitate

Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...Cand viata iti ofera un pic de sare fa-ti o Margarita...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufulet74 spune:

Mi-am facut planul, o sa incerc sa il culc pe Joshua la doua ore dupa ce s-a trezit, cu riscul de a-l adormi in brate deocamdata si mai incolo mai vedem, important e sa adoarma.
Deocamdata pina la ora asta a dormit in 3 reprize de aproximativ 45 de minute ... sa vedem ce urmeaza ca dupa-masa e mai greu
Mihuta, cred ca nici unei mame nu i-ar place ideea ca nu ar fi destul de empatica fata de copilul ei... :(
Si eu cred ca in unele cazuri e nevoie pe linga dragoste si empatie si sa te informezi, sa cauti sa intelegi ce se intimpla


------------------------
Flory de Joshua Raphael (14.11.2007)

God brought you in our life

Homepage: www.lijfering.tk

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmin012 spune:

quote:
Originally posted by valik79

Daca vreti sa ne vedeti am pus si eu poze
Sper sa mearga!http://community.webshots.com/album/562902992ssHGFu?vhost=community

Vali,BB Andrei(16.12.2007) si Mihaela 5 ani(20.07.2002)http://community.webshots.com/album/562902992ssHGFu?vhost=community


vali, ce bebe dragut, dar nici mama nu-i mai prejos...


Jasmin si micutzul Lucas Daniel (28.11.2007)

www.flickr.com/photos/23373490@N02/" target="_blank">poze cu mogaldeatza


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelone77 spune:

quote:
Originally posted by Jasmin012
[Nela, v-ati intors de la aer? Deci si Andradei ii place sa innoate... poate se duc amandoi la piscina... si devin campioni la innot...

ce-o mai fi cu Cami? dar cu Roxana (RGE)?





Jasmin si micutzul Lucas Daniel (28.11.2007)

www.flickr.com/photos/23373490@N02/" target="_blank">poze cu mogaldeatza






Gata , ne-am intors!! Ne-a prins un vint si o ninsoare ...noroc ca eram in preajma unei cofetarii unde nu se fumeaza si ne-am adapostit acolo la o praji buna (traiasca kg) . Acum iar e senin si cald... Si bebe doarme de 3 ore... Ma apuc sa citesc ce ati mai scris .


Nela & Andrada Catalina (19 dec 2007)

http://community.webshots.com/user/nelone77

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmin012 spune:

fetelor, am si eu o problema: mi s-a spus de la contabilitate ca nu am dreptul sa cer concediu de crestere a copilului fiindca nu am 1 an de contract, ci numai 6 luni (eu totusi am lucrat la ei aproape 2 ani in mare parte fara contract). Si ca, in consecinta nu trebuie sa fac cerere de concediu ci cerere de desfacere a contractului de munca. O fi adevarat? Mai e cineva in situatia asta? Eu stiu ca nu am dreptul la indemnizatie, dar vreau sa-mi mearga vechimea si sa fiu primita la munca dupa ce termin concediul...

sunt tare suparata si ma simt neajutorata, iar Lucas plange pe langa mine, cred ca simte ca nu sunt in apele mele...




Jasmin si micutzul Lucas Daniel (28.11.2007)

www.flickr.com/photos/23373490@N02/" target="_blank">poze cu mogaldeatza


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelone77 spune:

quote:
Originally posted by Jasmin012

fetelor, am si eu o problema: mi s-a spus de la contabilitate ca nu am dreptul sa cer concediu de crestere a copilului fiindca nu am 1 an de contract, ci numai 6 luni (eu totusi am lucrat la ei aproape 2 ani in mare parte fara contract). Si ca, in consecinta nu trebuie sa fac cerere de concediu ci cerere de desfacere a contractului de munca. O fi adevarat? Mai e cineva in situatia asta? Eu stiu ca nu am dreptul la indemnizatie, dar vreau sa-mi mearga vechimea si sa fiu primita la munca dupa ce termin concediul...

sunt tare suparata si ma simt neajutorata, iar Lucas plange pe langa mine, cred ca simte ca nu sunt in apele mele...




Jasmin si micutzul Lucas Daniel (28.11.2007)

www.flickr.com/photos/23373490@N02/" target="_blank">poze cu mogaldeatza






Jasmin, naspa situatia ta! Hai ca ma interesez eu si iti zic imediat!!

Nela & Andrada Catalina (19 dec 2007)

http://community.webshots.com/user/nelone77

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Jasmine,fa cerere de concediu fara plata.


Miha,mami de www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=1" target="_blank">2 picaturi pline de www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=13" target="_blank">curiozitate

Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...Cand viata iti ofera un pic de sare fa-ti o Margarita...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:


quote:
Originally posted by valik79

Daca vreti sa ne vedeti am pus si eu poze
Sper sa mearga!http://community.webshots.com/album/562902992ssHGFu?vhost=community


Sunteti niste frumosi cu totii.



Miha,mami de www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=1" target="_blank">2 picaturi pline de www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=13" target="_blank">curiozitate

Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...Cand viata iti ofera un pic de sare fa-ti o Margarita...

Mergi la inceput