Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (119)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns melaniatud spune:

Bee - si eu m-am gandit ca e devreme...Merci de sustinere...ma linistesc sfaturile de la mamicile cu experienta

Sim - Multumim frumos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

quote:
Originally posted by Annisia

Vai, mai feteleor dragelor iubitelor, va multumesc frumos pentru urari!!! Dar cred ca nu aveti toata tzigla pe casa... Nu este astazi ziua mea... E bine ca am primit urarile in avans. Hihihihihi....



Pai cand te-a intrebat Si_bv cand e ziua ta.. tu zisesi luni... deci tigla noastra e bine merci.. ceea ce ne dorim si pentru tine

iti sta mai bine bruneta...

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sim_stoian spune:

Bee, cum mai esti?

Sim, mami de Stefan (25.08.2007)
Blogul lui Stefan
Mamicile gatesc
Pentru vizualizarea blogului trebuie sa va logati cu userul septoct2007@gmail.com, parola o stim toate
Pozele noastre le gasiti pe flickr in Contact list

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Sim, e super. 13-13.30 e ok?

Greyeras, pai veeezi, noi veniram din partea cealalta de oras si tu nu poti veni? Bineeee, 3 bile negre! Aaa, in alta ordine de idei, poti incerca cu Humana Milchzuker in laptic.

Melania, Andrei face demult asa cu bibele, il scoate, il impinge, da cu mana peste el, sunt mese care au devenit lupte. Pot spune ca in ultima vreme s-a mai potolit, a ramas doar scartaitul dintelui pe tetina, dar acum o luna era super enervanta masa. Mai ai putina rabdare.



Rox ,
Alexandra Maria (10.02.2004) si BB Andrei Serban (31.08.2007)

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bee spune:

Sim, io-s racita pe trecute deja. Sa vedem daca ia si Razvi. Ca e singura data iarna asta cand racesc eu si ar fi culmea sa ma rateze fii-miu. Dar dupa cum vad eu, nu ma dezamageste si tuseste "voios" de vreo 2 zile. Si eu il ignor ca o mama iresponsabila. Parca Diwana zicea ca astepta ziua ca baiatul ei sa ajunga la 7 kg si sa nu mai tuseasca. Al meu a depasit putintel 7 kg, dar de tusit cu mici pauze, tuseste de cand s-a nascut. Trece.
Mi-am amintit si eu de intalnirea de saptamana trecuta si fetele cu migrena (deochi?). Am avut si eu o durere de cap, cumplita a 2-a zi, dar eu stiu ca a fost de la vreme. Cand se schimba vremea, am migrene (si ati vazut ce frigaraie a venit pentru vreo 2 zile), asa ca lasati deochiul!

Ana Teodora (22.12.2005) si Razvan Dimitrie (26.10.2007)
http://www.dropshots.com/dochia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

Multumim ca va ganditi la noi. Cristi este marait, a refuzat supica de legume, vrea doar tatzi, cu greu ii dau siropelele, il inteleg, probabil il doare, febra nu a mai facut, dar nu mai este asa vesel cum era aseara sau dimineata.Acum a papat o tatzi si a adormit.M agandesc sa-i dau mai tarziu putin ceai, zic ca are nevoie de multe lichide.
Partea urata este ca m-a luat si pe mine durerea de gat, chiar ma ustura...deci suntem loviti amandoi.

Cecilia si bebe Cristian Matei(07.09.2007)

punct ochit punct lovit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

quote:
Originally posted by Roxana_G
i-am anuntat de plecarea la Lisabona


cine, cand, cat, cu cine, de ce...? Si eu de ce nu stiu?????

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

quote:
Originally posted by sim_stoian
hainele la spalatoria germana,


Bre Sim, matale ai o slabiciune pentru germanii astia.... de la ce ti se trage?

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns isabeluta spune:

Imi sunteti tareeee dragi, asa ca mi-am promis sa scriu macar o data pe saptamana...eu nu v-am uitat....

Si vreau sa-mi spal pacatele...hihihi...asa multe sarbatorite intr-o luna asa "fresh"...uite cate floricele au innflorit luna aceasta!!!!

Alehiam(Madalina) - 12 Martie
danuta36 - 12 Martie
bikmaria - 12 Martie
Irina.c. - 17 Martie
veroboroda - 17 Martie
carpatina - 19 Martie
carma - 19 Martie
Piccaflor - 22 Martie
Mada28 - 22 Martie
amar (Carmen) - 23 Martie
Dony74 - 24 Martie

si in nici un caz in ultimul rand...

Annisia 24 Martie

Isabela de
Vlad Matei (22 septembrie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns isabeluta spune:

Sanatate Cristi de mami Cecilia!
Felicitari pentru cumparaturi Nana!
Moama ce gospodine...si la bucatarie si pe forum...si mamici pe deasupra...

Tuturor sarbatoritilor zilei!!!

{red]Paste fericit celor ce au sarbatorit ieri Innvierea Domnului!!![/red]


As mai scrie, dar ma asteapta treburile casei, pe alea ale "jobului" le-am terminat pe ziua de azi! hihi...dar am citit tot tot...

Isabela de
Vlad Matei (22 septembrie 2007)

Mergi la inceput