Piticlontzi de iulie-august 2004 (250)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns papadie spune:

aoleu ca tutä is. de joi stam numa in muci, vome si febre asa ca uitai...
Sa va fie de bine celor care ati sarbatorit Pastele! Sa va mearga din plin anul asta!


papadie, zen-sei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leeloo2004 spune:

Mai, voi mai stiti ceva de Mitzura? Tudor e ok, sunt acasa?

Gabriela 31+ cu AMR 9 sapt...
si Stefan David (8 Iulie 2004)Poze

Giving is the secret of a healthy life. Not necessarily money, but whatever a person has of encouragement and sympathy and understanding
John D. Rockefeller, Jr.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristalina spune:

Buna ziua!

Azi fac "esperimente in labolatolu' meu" vorba Mariei, asa ca intrai pe fuga.

La multi ani Roxana!
Iti doresc tot binele din lume alaturi de cei dragi si o viata plina de bucurii!

Sanatate la Papadicile mari si mici, ca vad ca va distrati in continuare...
Carmen, faza cu Ilinca a fost de concurs
Poate reusesc sa citesc tot si sa ma uit la poze mai tarziu.

O zi minunata sa avem!

Monica, Maria Alexandra (02.07.2004) si Ioana Adriana (20.04.2007)
poze unu, poze doi, poze vechi si poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Papadie, sanatate la voi toate !
Vazut Feli si Alessia, Patrick, Luca
Mai citesc in urma sa vad daca n am ratat ceva
Io am cu nervile, mi s a bulit usa de la intrare, mi s a bulit pc ul, aici e frig de mori, Giulik aseara a borat si tusit, maine sper sa ajungem cu bine la Cluj si`napoi ... Pastele au trecut rapid, am fost organizata si am avut timp de toate :-) Macar atat. Poze nu prea am facut ...



Daria & GIULIA(2004 08 16) arta la 3,4 ani Alba ca Zapada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

Beui o cafea,un capuccino acu's la ciocolata calda....promit solemn ca nu-mi mai dau ghetele jos,pana nu-mi spune Papadik ca vine vare...btw,da nu va plictisiti deloc,insanatosire grabnica la fetele!!
Hai ca raspund io la niste intrebari,Ema este bine,este in tzara,si vrea sa se faca soferitza...iar Mitzu este acasa cu Tudor,mergea spre bine!!!
pupicei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

mai io v-as da o felie de tort.... da' mi-e ca ma luati cu bataia mai ales gravidusele...de beut nu stiu daca mai am
Cristal ce esperimente faci azi? [daudingene]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

aualeuu, imi ploo`n gura si nust gravida:D

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

..aualeeu si valeleuu de patru ori,ma puse ala cu cornitze sa ma uit in tot albumul de retete,maamaa ce ghini arata tot, incepand de la cozonaci,ficatei si terminand cu tortul...io ma declar corigenta la capitolul asta
...pusei si io o poza cu noul prieten al mandrei:))))cam timid,ii zicea mandra cum sa stea in poza "Andrei prinde-ma de spate,uite asa,nu stii???"
http://s237.photobucket.com/albums/ff27/gorodica/martie%202008/?action=view¤t=P3230415.jpg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leeloo2004 spune:

uauuu....si eu m-am uitat la tot albumul, curiozitatea bat-o vina! ...tortul ala de ciocolata cu capsuni arata bestial, dar ce zic eu, toate arata bestial - si cozonacii si salatele si pandispanul si....tot, tot! Bravo, Roxana, cred ca au cazut pe spate!

Cristalina - cum merg "esperimentele"???

Gabriela 31+ cu AMR 9 sapt...
si Stefan David (8 Iulie 2004)Poze

Giving is the secret of a healthy life. Not necessarily money, but whatever a person has of encouragement and sympathy and understanding
John D. Rockefeller, Jr.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Gabi, saru mana de complimente, da' ai mei s-au cam obisnuit...cam greu ii iau prin surprindere cu ceva. cred ca tre sa dau cateva rateuri

Mergi la inceput