Piticlontzi de iulie-august 2004 (250)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kro spune:

Salutare !
Va mai amintiti de noi ? ... Cred ca da, pentru ca (trasa de maneca de Carmen pe mess) am rasfoit in viteza ultimele pagini si am vazut ca ma strigati ... Noi suntem bine, doar ca am avut o perioada mai aglomerata si mai "tulbure" cand nu am putut intra pe DC si apoi am pierdut legatura cu "discutiile" de aici, ca sa zic asa - am mai citit din cand in cand, dar nu am reusit sa intru in vorba

Acum, ca sa recuperez, am vazut toate pozele ... si nu-mi pot opri mirarea cand vad cat s-au schimpat copilasii (in special Luca, cu noua tunsoare ), cat au crescut ... si parca sunt si mai frumosi . Pupici la toti in egala masura ...

Si pentru ca sa-mi iertati absentele, am pus cateva poze cu fetele aici:
http://good-times.webshots.com/photo/2034298940044250153IhQySH

PS. Multumesc tuturor pentru urarile de Paste ...si, nu in ultimul rand, LA MULTI ANI ROXANA ! Sa ai parte de tot ceea ce-ti doresti

PS2. Pls, sa-mi spuna cineva, Ema e bine ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns polux spune:

quote:
Originally posted by carmenp

multam de complimente, ie harnica rau, seamana, ma-sii, madam scama;)) ieri am facu de bacanie, am fost la nijte prieteni la curte la un gratar si cind sa intram in loc sa zica paste fericit s-a fisticit ca iereau multi oki pe ea si le-a zis pastele ma`tii;))

tzucurei de tzucurei 1, 2, 3





Liliana

Poze noi

Poze 2

Poze cu maimutica mea

Poze 1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Pt ca s-a facut intre timp 25...La multi ani Roxana ,sa ai parte numai de bucurii si realizari! Sa ramii mereu..aceeasi..Roxana!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amironeanu spune:

ROXANA Sa fi sanatoasa, fericita si iubita!

si cu intarziere PASTE FERICIT celor care au sarbatorit in acest week-end!

Pupici,
Andrea de Stefania (13.08.2004) si Matei (04.09.2007)
Poze Stefi mai vechi si mai noi
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=44241" target="_blank"> O poveste despre o raza de soare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

oops, azi ie zua mneata??
la multi ani, duamna moderatoare, sa ne traiesti si sa infloresti!
vizionat printesele lu` kro, vazut oole lu` pat, vazut si uka (oauu, ce schimbare) pupam apasat pe toti
olivia, ce-ai patit?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leeloo2004 spune:

Roxana - LA MULTI ANI - tot ce iti doresti tu sa se implineasca!!!!
Kim - vazut pozele si aproape ca nu l-am recunoscut pe Luca asa, tunsulici...dar dupa citeva poze m-am obisnuit cu el asa si chiar imi place cum ii sta!

Gabriela 31+ cu AMR 9 sapt...
si Stefan David (8 Iulie 2004)Poze

Giving is the secret of a healthy life. Not necessarily money, but whatever a person has of encouragement and sympathy and understanding
John D. Rockefeller, Jr.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

Roxi la multi ani,sa traiesti si sa-nfloresti sa-ti faci casa..unde vrei tu!!!....azi cu ce ne servesti?
La noi ningeee...io normal ca am plecat de acasa primavara,in pantofiori,fliu,fliu..am inghetat,desigur!
Caro te mai asteptam pe la noi,mai des...pupicei la printese...mama ce i-a crescut parul Alessiei..cum merge Feli cu scoala...ce perle mai scoate Ale?
Liliana daca mai intri si nu pui poze cu Adela te pedepsim!!!...vreeem poze cu ea ca nu am mai vazut-o tare demult!!
Lia vezi ca si tu ai promis ca pui poze cu trupa ta...pai daca sumarul este ok,zic si eu ca fetele o fi un tic...ii trece lui!
Hai ca incerc sa ma incalzesc cu un capuccino,sunt in zona,pupicei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

buna dimineata dragele mele
va multumesc inca o data din suflet pentru urari, sunt tare fericita ca va cunosc si va simt tare aproape. va doresc si voua exact acelasi lucru ca si mie, sanatate, copii cuminti si sanatosi, perechi fericite si care sa va iubeasca enorm. pupici multi tuturor!
Caro, waw, bine ca mai dai pe aici.... nu mai stiam cum arata fetele, noroc ca le mai vad la "sa ne cunoastem" . sunt niste scumpe ca de obicei. cum ati petrecut de Paste?
Andreea m cum se simt piticii, Stefi e ok, nu mai tuseste?
Ema pls da-ne un semn cum esti cu condusul!
Lia maiou..? n-are Pat, sunt body-uri. sta asa prin casa si pentru musafiri si-a pus camasa..... am scapat pentru 5nminute de tricoul cu Fulger McQueen . bine ca e ok sumarul de urina, eu cred ca totusi e doar o "descoperire". si Pat face asa.... trece cu ignorarea.
Lilianaaaa esti restanta rau la rapoarte si la poze! treci incoa'!
pupice tuturor, revin!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Buna dimineata.
Roxanaaa !
N am vazut ink poze, am pc ul bulit acasa ... recuperez si revin ...
Carmen, bestialaaaaaa Ilinca !



Daria & GIULIA(2004 08 16) arta la 3,4 ani Alba ca Zapada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papadie spune:

Rox Sa fii sanatoasa si voioasa



carmencita gura mititelului adevar graieste
Joanna ninge, ha? la noi ii viscol...deja ninge de vreo 3-4 zile...ca sa nu mai vorbim cat de multe grade avem sub minus.

fiti pe faza ca va anunt io cand o veni vara ca primavara e greu de crezut c amai vine anu' asta. nu are rost as va zic ca au inghetat zarzarii, magnoliile etc. si evident florile mele de pe balcon

vivia

papadie, zen-sei

Mergi la inceput