Piticlontzi de iulie-august 2004 (250)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roberta04 spune:

ROXI, LA MULTI ANI cu sanatate, bucurii si multe, multe realizari pe toate planurile!

Pe scurt despre noi- ne tot plimbam pe la ORL cu un copil care respira din ce in ce mai greu iar ieri am indraznit sa ii cumpar Batista Bebelusului (la sfatul a 6 medici adunati in camera de garda)Asa ca raportez o victorie- Matei isi curata singur nasul si a dormit mai bine noaptea trecuta...

Va pup si ...sa nu uit- sper ca fetele care au avut deja Pastele l-au petrecut cu bine!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leeloo2004 spune:

quote:
Originally posted by roxanaz

Gabi, saru mana de complimente, da' ai mei s-au cam obisnuit...cam greu ii iau prin surprindere cu ceva. cred ca tre sa dau cateva rateuri



Pai daca ei nu mai sunt "miscati" de aceste performante, eu te-as invita la mine, macar pentru o saptamina, sa vezi ce succes ai!!!!! Ce zici?

Tocmai am admirat-o in stinga paginii pe Ilincuta lui Carmen!!

Gabriela 31+ cu AMR 9 sapt...
si Stefan David (8 Iulie 2004)Poze

Giving is the secret of a healthy life. Not necessarily money, but whatever a person has of encouragement and sympathy and understanding
John D. Rockefeller, Jr.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Rox, arata bestialo-demential tortul ala !
Roberta, uelcam tuda` clab, si noi prestam in fiecare dimineata cu aspiratorul ...
Leeloo, ce semnatura frumoasa ai cu amr 9 !
Ioana, multam de informatiile ref la celelalte gagici !

Noi maine merem la Cluj ...
In rest ... ma simt mai bine decat azi dimineata



Daria & GIULIA(2004 08 16) arta la 3,4 ani Alba ca Zapada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Copilul papa si de uita la Curious George..asa ca v-am citit si eu in timp de papam un ovaz cu apa(da sint la cura),asa ca am vazut si eu primele poze ale Roxanei..dar am abandonat repejor dupa salata de ton (preferata mea!)..asta este unii isi pot permite sa pape ce vor
Ioana vazut patrioata si noul amic:)))Maria este bestiala ca deobicei! Ninge???Citeam ca va fi canicula in vara..40 de grade frecvent..
Carmen vazut Ilica harnicuta!Cit despre faza cu pastele..bestiala! Nu-ti face probleme vor intelege cei cu copii...ceilalti niciodata!Ce-am patit?.. nu s-a intimplat nimic...zic miine ..azi petrecem!
Daria drum bun la Cluj si sanatate multa!
Papa...iar bolnaviori!
Carolina vazut domnisoarele..scumpe foc! S-a mai limpezit perioada "tulbure"?
Andrea cum mai este Stefi? Ai inceput noul job?

ma duc la o cafea..vorba Ioanei
Andries cum este Victor? Eu nu cred ca a fost alergie..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Am uitat...Gabi vazut pozele..Stefan arata f bine..si-mi place noua tunsoare!!
Robi sanatate Mateiasului!Pe alte planuri cum mai merge treaba?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leeloo2004 spune:

Fetele va pup ca o iau si eu spre casa...Sa nu ma dati disparuta, ne mai auzim abia luni pentru ca de miine pina vineri plec la Poiana Brasov unde avem conferinta de vinzari si unde voi tine o prezentare - asa ca va rog sa-mi tineti pumnii joi cam pe la prinz...

O seara placuta!

Gabriela 31+ cu AMR 9 sapt...
si Stefan David (8 Iulie 2004)Poze

Giving is the secret of a healthy life. Not necessarily money, but whatever a person has of encouragement and sympathy and understanding
John D. Rockefeller, Jr.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AncaMaria spune:

La Multi Ani Roxi! Sa ne traiesti o mie de ani! Si sa ne trimiti si noua cateva din bunatatile alea cu care ne rasfeti deocamdata doar virtual

Io nu am apucat sa vad poze din ultimele zile, am avut musafiri duminica.. m-a innebunit fii-mea cu ouale ca deh, a venit de la gradi cu o punga de oua de cioco si multe idei :)) asa ca desi noi nu suntem catolici, am prestat niste oua care au iesit "super" ca ea le-a decorat.. apoi ieri am fost la bilci..

Olivia, ce planuri aveti pentru saptamana asta?

Daria, nu facurati poze deloc? :((

editez: Lia, unde sunt pozele?



Rugati-va pentru Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

la multi ani, ramona!
olivia, niciunul din cei de acolo nu au cupii, tuma` asta fu problema;))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

buna dimineata!
la noi e viscol in toata regula.... ma tot gandesc daca vine craciunul. e de coma vremea asta.
Anca, Robi, saru mana de urari, pai cand veniti la mare un pic... prestam ceva prajiturele
astept pozele cu ouale "super" pictate de Bianca
bine ca Matei e mai bine cu nasul datorita batistei!
Gabi hahahaa vin cu mare drag, mai ales daca e de apreciat bucatareala . tinem pumnii pentru joi la pranz!!!
Daria drum bun si succes mult la Cluj! sa veniti cu vesti bune.
o zi frumoasa tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

alooo da pe unde umblati frate toate??

Mergi la inceput