Votati la concursul de poze Clipe 2007!!

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns DianaR spune:

Intamplator am descoperit un mod de a viziona toate pozele inscrise pe o singura pagina, se incarca greu deci nu merge ptr votat ci doar asa ca vezi fiecare cum mai sta... http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=\6

Ne gasiti la concursul clipe de viata 2007:
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=6" target="_blank">A venit primavara1 Vlad alergand in ploaie!
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=16" target="_blank">Doi pitici intr-un lighean


Diana, Vlad(16.05.04)(bebelus si copilas) & Timeea (18.05.06) Filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mephala30 spune:

quote:
Originally posted by DianaR

Intamplator am descoperit un mod de a viziona toate pozele inscrise pe o singura pagina, se incarca greu deci nu merge ptr votat ci doar asa ca vezi fiecare cum mai sta... http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=\6




se incarca doar prima pagina, ar trebui sa se vada toate pozele?

Clipe de viata, 2007:

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=10" target="_blank">Cercul vietii
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=21" target="_blank">Hug me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DianaR spune:

quote:
Originally posted by mephala30

quote:
Originally posted by DianaR

Intamplator am descoperit un mod de a viziona toate pozele inscrise pe o singura pagina, se incarca greu deci nu merge ptr votat ci doar asa ca vezi fiecare cum mai sta... http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=\6




se incarca doar prima pagina, ar trebui sa se vada toate pozele?

Clipe de viata, 2007:

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=10" target="_blank">Cercul vietii
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=21" target="_blank">Hug me





Nu stiu de ce desi am scris bine, nu include si ultima parte in link... practic mai trebuie pus un \6 si atunci se incarca tot.

Ne gasiti la concursul clipe de viata 2007:
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=16" target="_blank"> Doi pitici intr-un lighean si www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=6" target="_blank">A venit primavara1 Vlad alergand in ploaie!



Diana, Vlad(16.05.04)(bebelus si copilas) & Timeea (18.05.06) Filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mephala30 spune:

am reusit, se vad toate pozele, .

Clipe de viata, 2007:

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=10" target="_blank">Cercul vietii
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=21" target="_blank">Hug me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luna75 spune:


quote:
Originally posted by monica-elizabet

dar este un forum mamicile sunt mandre de puiutii lor(si au si de ce... toti sunt frumosi foc) si cum copilashii sunt "clipele, secundele, minutele, orele, viatza, universul" lor(meu) alte "clipe" mai importante nu aveam decat un zambet, o imbratisare, etc...pentru fiecare moment ne bucuram ca si cum ar fi cea mai importanta "clipa"
despre publicitate...toata lumea a avut drepturi egale a fost alegerea fiecareia dintre noi sa ne atasam sau nu la semnatura "publicitatea" si nimeni nu cred ca a obligat pe nimeni sa voteze


cu tine .Si eu sunt mamica si sunt in concurs... nu cu un rasarit de soare mortal in Honolulu ci cu doua poze ale papusicii mele care reprezinta sensul vietii mele si pentru care daca mi s-ar cere mi-as da si viata...(la fel ca si alte mamici de altfel)

[/quote] Eu am votat toti copilashii, pentru ca am deschis fiecare poza si nu puteam "trece" pe langa o poza fara sa-i acord un vot...[/quote]

de ce nu ma mir?!

... nu faceai cinste generatiei '75 si nici nu erai dragalas daca n-o faceai...
- si pentru ca reclama e sufletul comertului si fara ea nu se poate... Unde sunteti fetelor nascute in '75? de ce nu iesiti la lumina?!Nu stati in umbra anonimatului avem multe de spus !

[/quote] eu una abia astept jurnalul tau si am sa-l citesc cu mare placere(asa cum o fac de obicei la subiectele unde deja ne intalnim)[/quote]

multumesc...iti dau de veste cand am intrat in randul "jurnalistelor"insa subiectele cu adevarat nu vor fi publicate on-line doar dupa inregistrarea dreptului de autor pentru ca la o adica nu se stie ce ne rezerva viitorul si nu strica sa fim protejate impotriva



Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

Luna macar sopteste pe ce pagina este printesa
Diana, multumim se incarca cam greu...dar e fain

monica

Daca doriti sa ne vedeti in concurs ne gasiti www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=23" target="_blank">Intre Flori


mami de alex si ruxi
Prajituri si papa bun
Papa de Post

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Cand am pus pozele pt. concurs nu m-am gandit vreo clipa sa castig, pt. ca stiu ca nu's poze de primele locuri... dar normal ca sunt mandra ca sunt printre primele 10 ... deocamdata, pt. ca sigur se mai schimba lucrurile pana la final si or sa mai coboare...

Pe de alta parte, imi pare rau ca mai sunt destule poze f.f.f. frumoase (in afara de cateva care sunt printre primele) care au f.f. putin voturi... Sunt multe poze superbe.





Daca va plac pozele noastre, votati-ne! www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=10" target="_blank">cei trei sau www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=22" target="_blank">in2 ... sau amandoua

Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Multumim Diana ptr. pont, e foarte frumos sa vezi toate pozele odata!
Multumesc si eu tuturor celor care ne-au votat! O !

Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002)
varsta lui Andrei
Poze Concurs DC Clipe 2007:
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=4" target="_blank">Amprente si Andrei in varful raiului

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

quote:
Originally posted by katty

Poze Concurs DC Clipe 2007:
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=4" target="_blank">Amprente si Andrei in varful raiului



"Amprente" e o poza foarte frumoasa, iar descrierea mi-a placut si mai mult


Avem poze in concurs www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=24" target="_blank">Isabella si www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=36" target="_blank">printesaIsabella
Daniela si micuta Isabella
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena de sus , www.dropshots.com/danelutza" target="_blank">filmuletze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

da, si mie mi-a placut "Amprente" tare mult si mai este una tot cu 3 piciorushe, parca evolutie...(sper sa nu vb prostii) si aceea mi-a placut

monica

Daca doriti sa ne vedeti in concurs ne gasiti www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=23" target="_blank">Intre Flori


mami de alex si ruxi
Prajituri si papa bun
Papa de Post

Mergi la inceput