Votati la concursul de poze Clipe 2007!!

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Balbina spune:

quote:
Originally posted by mariussimiuc

quote:
Originally posted by Balbina

Danelutza, in ziua de azi nu faci nimic fara publicitate. Cum i-am zis Mihaelei care e poza mea, la scurt timp s-a marit numarul de voturi.



Vezi ca am promis cate un tort la fiecare.


Miha,mami de www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=1" target="_blank">2 picaturi pline de www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=13" target="_blank">curiozitate

Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...Cand viata iti ofera un pic de sare fa-ti o Margarita...


Huuuu, ce bine ca nu ai promis cite un tort expres din partea mea! Am scapat!

------------------
Numai bine,
Natalia, Vlad si Vanda www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=29" target="_blank">meditind pe umarul lui tati
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DianaR spune:

quote:
Originally posted by Marunzika

quote:
Originally posted by DianaR

poza aia cu bebe cu aripioare de ingeras desi nu-i originala,



M-am lamurit singurica, nu era vorba de ingerasul meu roz. (Mie oricum mi-au mai crescut 2 inimi - cum imi spunea o mamica tare draga mie - de cand am ingerasul pe prima pagina a DC-ului; multumim celui care ne-a ales-o!)


Toate pozele cu bebici sunt frumoase si pt fiecare parinte in parte "ingerasul" lui este cel mai frumos. Sa ne traiasca si sa fie toti sanatosi!


www.youngnutrition.net/member/tickers/96168/ticker2.png[/img][/url]" target="_blank">
Yannisa Milena
24.08.2007




Felicitari! Sa-ti traiasca ingerasul!

Nu, nu, era vorba de poza aceea cu un bebe nounascut dormind pe burtica si cu 2 aripioare micute si foarte realist realizate pe spate. Poza e minunata, ideea de asemenea, dar daca nu ma insel parca am vazut ceva de genul asta intr-un calendar cu fotografii ale unui fotograf celebru. Sper sa nu ma insel. De asta am zis ca nu-i originala. Dar eu tot am votat-o cu punctaj maxim, mi-a placut la nebunie!

Ne gasiti la concursul clipe de viata 2007:
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=6" target="_blank">A venit primavara1 Vlad alergand in ploaie!
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=16" target="_blank">Doi pitici intr-un lighean


Diana, Vlad(16.05.04)(bebelus si copilas) & Timeea (18.05.06) Filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

quote:
Originally posted by Balbina

Huuuu, ce bine ca nu ai promis cite un tort expres din partea mea! Am scapat!
[/quote]

Acum m-am prins, deci tortul il da cuscra , dar curios ca a pomenit aici si n-a spus in privat

Cuscra vazui ca facusi publicitate, dar pentru nor'ta n-ai facut, bag seama iti e teama sa nu gaseasca alti pretendenti


Avem poze in concurs www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=24" target="_blank">Isabella si www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=36" target="_blank">printesaIsabella
Daniela si micuta Isabella
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena de sus , www.dropshots.com/danelutza" target="_blank">filmuletze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

primesc si eu macar o feliutza e bine cate una de la fiecare

monica

Daca doriti sa ne vedeti in concurs ne gasiti www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=23" target="_blank">Intre Flori


mami de alex si ruxi
Prajituri si papa bun
Papa de Post

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

multumim si noi pt voturi! acestea sunt 2 din felicitarile pe care tati si cu alexutza le-au pregatit pt Sarbatorile de iarna pt cei dragi...si cum DC ne este tare drag....
daca va plac, mai gasiti la link-ul de mai jos "poze", la sectiunea "craciun2007"....enjoy!

alexutza 5 ani si Teodor Mihai
AMR max.22 ZILE!!!

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=15" target="_blank">votati poza "de craciun"!
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=18" target="_blank">votati poza "felicitare"!

TEODOR
POZE
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5207ed359c8adf213e5f23" target="_blank">alexutza 2003-2004
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5221eb237d9db27ce0b939" target="_blank">alexutza2005
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=522454e8697e14d6ce6966" target="_blank">alexutza2006
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=52253cfdd7ccfda00914d4" target="_blank">alexutza2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

quote:
Originally posted by Danelutza
Cuscra vazui ca facusi publicitate, dar pentru nor'ta n-ai facut, bag seama iti e teama sa nu gaseasca alti pretendenti



Cu cate torturi imi spal pacatele?


Miha,mami de www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=1" target="_blank">2 picaturi pline de www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=13" target="_blank">curiozitate

Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...Cand viata iti ofera un pic de sare fa-ti o Margarita...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alba spune:

Si mie imi place poza "domnisoara" foarte mult si m-as bucura sa o vad pe fetitza si cu fata,nu numai cu spatele :-)
Poate ne aude mamica ei




Cassian la concursul DC "Clipe de viata 2007".
"cassian" si "derevelion"
http://www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=9
http://www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=15
Multumim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luna75 spune:


quote:
Originally posted by mephala30

quote:
Originally posted by Balbina

Danelutza, in ziua de azi nu faci nimic fara publicitate.




asa e,






si ca sa continui in aceeasi nota optimista nici daca esti un user care nu face valuri
si lipsesc datele de identificare vitale pentru un forumist:cont bancar,marca masinii conduse,nr.de proprietati imobiliare si a vipurilor prietene,ocupatia ,religia,salariul primit nu numai de el personal ci si al sotului,socrilor,matusilor etc...
si pentru ca sa revin la votare eu savurez din plin "specatacolul" din jurul sau si sigur nu sunt singura care a observat ca A inceput votarea s-a inrosit forumul de mesaje publicitare,persoanele discrete apeleaza la pm uri iar postari contradictorii din plin:
nu e "fair" ca la concurs sa se stie numele utilizatorului(si asa si este caci la o adica e o buna metoda de racorire pentru anumite persoane - admir un user ii dau 5 puncte daca nu... iar altele voteaza pe principiul ma intalnesc zilnic cu Maria/Ioana/Cristina/pe forum la prieteni dintotdeauna dar si afara cu posibilitati mari de a fi prieteni pentru totdeauna deci e normal sa ii votez poza din concurs chiar daca mie personal nu imi place fotografia si nu pentru ca nu ar fi frumos copilul (fara relevanta de altfel caci nu se cauta Miss si Mister DC-multi au cazut in capcana fara sa isi dea seama pentru ca atat s-a tot vorbit de copii frumosi incat lumea pur si simplu a uitat de tema concursului Clipe de viata


Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luna75 spune:


revin la subiect si nu pentru a-mi schimba opinia ci sa beneficiez si eu de publicitate
nu va indemn sa imi votati copilul -nici nu stiu pe ce pagina se afla pozele ei desi am localizat-o la inceputul lui martie dar de atunci sau mai pus poze si fiind prinsa cu o multime de treburi nu am avut timp sa vad ce si cum...oricum eu imi doresc voturi "sincere" si pot sa am parte de ele pentru ca lumea nu ma "cunoaste" si desi am legat prietenii foarte frumoase pe forum nimeni nu a insistat pentru poze (si ma bucur pentru asta) caci fizicul unei persoane nu ar trebui sa aiba relevanta in relatiile interumane
revenind la tema initiala, publicitatea
de ceva timp imi propun sa intru si eu in randul bloggistelor si prin urmare va invit sa veniti si sa ma cititi si imi doresc si comentarii mai ales ca temele abordate vor fi de interes general si nu ma vor avea pe mine eroina principala ci viata de zi cu zi (tumultoasa)a unor persoane cu care vin eu in contact zilnic sau pe care le admir ca seicul Dubaiului,papa de la Roma,Haille Gebrelassie ,de diverse origini si nationalitati,despre preconceptii/prejudecati/prietenie/despre a fi forumist/sanatate/ingrijire corporala ce impresii am despre pakistaneza-mare amatoare de viteza/ profesoara la scoala de soferi care desi tare puternica si autoritara in fata elevilor acasa se schimba situatia ....sau demersurile mele in a ma imprieteni cu indianca recent mutata langa mine si care sper sa se desfasoare sub auspicii bune pentru a ma primi in bucataria ei-nu pentru o cafea ci pentru ca sa invat cum se face orezul bryani sau care e secretul tineretii fara batranetii primita de la un batran malaezian si inca multe altele ...dupa inspiratia de moment si edit numai realitatea in forma pura chiar daca de multe ori socheaza



Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

Luna, intr-un fel iti dau dreptate in ceea ce priveste "tema concursului" si ca pozele marea lor majoritate nu-s pe "calapodul" concursului...dar este un forum mamicile sunt mandre de puiutii lor(si au si de ce... toti sunt frumosi foc) si cum copilashii sunt "clipele, secundele, minutele, orele, viatza, universul" lor(meu) alte "clipe" mai importante nu aveam decat un zambet, o imbratisare, etc...pentru fiecare moment ne bucuram ca si cum ar fi cea mai importanta "clipa"
despre publicitate...toata lumea a avut drepturi egale a fost alegerea fiecareia dintre noi sa ne atasam sau nu la semnatura "publicitatea" si nimeni nu cred ca a obligat pe nimeni sa voteze
eu am multe prietene pe forum, cu multe dintre ele m-am vazut, le cunosc personal pe ele si pe copilashii lor, pe alte fete le stiu doar de pe forum (m-au ajutat si sper ca le-am putut ajuta si eu cu un sfat, o vorba buna, un sprijin)... insa nu cred ca asa am primit voturile (sau cel putin asa sper ) dar sunt si fete care nu ma plac pentru ca (asa cum ai observat la concursul cu sunetul) pe langa felicitari am primit si "huiduieli" si probabil ca sunt mult mai multe care au o parere negativa despre mine insa au stiut sa se abtina.
Eu am votat toti copilashii, pentru ca am deschis fiecare poza si nu puteam "trece" pe langa o poza fara sa-i acord un vot...
nu-l consider un concurs de fotografie profesionist, cu reguli stricte (pentru asa ceva exista alte concursuri, pe site-uri de specialitate) ci mai mult unul de suflet (pentru mine)

p.s. eu una abia astept jurnalul tau si am sa-l citesc cu mare placere(asa cum o fac de obicei la subiectele unde deja ne intalnim)

monica

Daca doriti sa ne vedeti in concurs ne gasiti www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=23" target="_blank">Intre Flori


mami de alex si ruxi
Prajituri si papa bun
Papa de Post

Mergi la inceput