Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (83)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aniast72 spune:

Whoops...s-a trezit fi'miu.

Andreea si bb Vladimir (03 septembrie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sim_stoian spune:

Asa, am revenit si eu. Stefan a fost tare suparat azi, a plans si nu a vrut sa doarma. In cele din urma a picat pe la 7 seara si a dormit pana pe la 9 si ceva, iar dupa aia a fost in forma. Uitati www.flickr.com/photos/15009148@N07/2263859798/" target="_blank">aici cat a fost de suparat. A adormit pe la 11 juma, am avut vase de spalat, acum am terminat.

Am fost azi la primarie sa inscriu casa pe rol si a facut un spectacol acolo de ne stiu toate doamnele. A urlat de m-a speriat, nici nu m-am mai putut concentra sa scriu declaratia aia de impunere pt teren si casa, mi le-a scris o doamna de acolo. Pe drum a dormit, dar acasa a continuat concertul...

Ma duc la dus, revin.

Maria, . Noapte buna.

Sim, mami de Stefan (25.08.2007)
Blogul lui Stefan
Mamicile gatesc
Pentru vizualizarea blogului trebuie sa va logati cu userul septoct2007@gmail.com, parola o stim toate
Pozele noastre le gasiti pe flickr in Contact list

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yaia spune:

quote:
Originally posted by Andries

Betty da, prin 2000 daca-mi aduc eu bine aminte, eu lucram la frauda.

Andries



Si ti-au dat deja drumul? Parca se dadea mai multa inchisoare pentru frauda...

Irina, mami de Tudor Cristian (08.10.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yaia spune:

Bebe al meu nu vrea sa adoarma. Husbandul e acum cu el, dar eu mi-am cam iesit din pepeni ca adoarme la tzitzi, dar in patut deschide niste ochi...

Noapte buna.

PS Multam pentru bancuri. Faptul ca duamna cuscra m-a iertat si i-a zis si Roxanei vreo 2 ca sa ii arate ca relatia e inca speciala nu inseamna ca nu trebuie sa mai scrieti bancuri. Ma amuza teribil.

Irina, mami de Tudor Cristian (08.10.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andries spune:

Misto bancul cu Ion.

Exact asa se numea, Fraud Department. In unele firme se numeste "Antifraud department" nu de alta, da' sa fie clar pentru toata lumea. Uite stau eu si ma intreb acum cum de si-au permis aia de la "antifraud" de la societe generale sa arda gazul de pomana in halul ala, de-a scos nea' caisa 4,5 mild euro din banca...

Simona, al tau are personalitate nu gluma. Nu te vad bine la bb2, o sa fie super gelos, il vad de-acum in poze cum se agata de tine.

Ma duc si eu la culcus.

Andries

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sim_stoian spune:

Hihi, Andries, nici eu nu ma vad bine. Si cand e la taica-su in brate, daca ma vede, intinde mainile spre mine si ranjeste. Si daca nu il iau...imediat apare boticul. Noapte buna!

Maria, noapte buna.

Sim, mami de Stefan (25.08.2007)
Blogul lui Stefan
Mamicile gatesc
Pentru vizualizarea blogului trebuie sa va logati cu userul septoct2007@gmail.com, parola o stim toate
Pozele noastre le gasiti pe flickr in Contact list

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sim_stoian spune:

Gata, ma retrag si eu. Mi-am bagat botul in lasagna, nu am rezistat. Am adus-o pe balcon sa se raceasca mai repede si am deschis usa sa aerisesc...proasta miscare, a venit un miros de mancare de nu am mai rezistat. Noapte buna!

Sim, mami de Stefan (25.08.2007)
Blogul lui Stefan
Mamicile gatesc
Pentru vizualizarea blogului trebuie sa va logati cu userul septoct2007@gmail.com, parola o stim toate
Pozele noastre le gasiti pe flickr in Contact list

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aniast72 spune:

Uff, am schimbat si alaptat copilul, in urma cu 10 min inca se foia prin patut, dar acum nu mai aud nici o miscare. Mare minune sa fi adormit...
Ma bag si eu la somnic si inainte de a adormi o sa salivez putin la lasagna lui [red]Sim[/red

Noapte buna mamici si bebici!

Andreea si bb Vladimir (03 septembrie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adimercedes spune:

Hai ca am reusit sa va prind din urma. Noroc ca mai trebuie sa si dormiti ...

Lisa doarme acum, de vreo ora, cred ca se trezeste imediat. Sa vad ce apuc sa zic pana atunci... Le scriu pe bucati.

"The pessimist may be right in the long run, but the optimist has a better time during the trip."

Lisa

Povestea obtinerii sarcinii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adimercedes spune:

Pupici tuturor sarbatoritilor. Am vazut poz(n)e de bebei superbi, mamici si tatici fericiti. Intalneala voastra pare sa fi fost cu distractie maxima. Ma bucur pt voi!!!

"The pessimist may be right in the long run, but the optimist has a better time during the trip."

Lisa

Povestea obtinerii sarcinii

Mergi la inceput