Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (78)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sim_stoian spune:

Hihihi, Carpatino Stefan are de muncit daca vrea sa o cucereasca pe ochioasa. A incercat el la ultima vizita, dar Maria nu se lasa.

Sim, mami de Stefan (25.08.2007)
Blogul lui Stefan
Pentru vizualizarea blogului trebuie sa va logati cu userul septoct2007, parola o stim toate
Pozele noastre le gasiti pe flickr in Contact list

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

Mai fetelor, pana la urma cate suntem pt intalneala?? tanti aia astepta o confirmare, parca zicea Sabina si cam de vrem sa papam....eeeee cu asta e cam greu........ eu nu stiu daca o sa mai intru in seara asta si maine,iar vine d-na soacra la mine si daca ma vede la calculator vine si se posteaza in spatele meu, ma enerveaza, sotul cica pleaca maine la Tg Mures...uffffffff ce ma supara....... asa ca va urez un sfarsit de saptamana placut.

Sim, ti-ai mutat locul de parcare???????am trecut azi cu Cristi pe la blocul tau si nu am vazut masina, tu sigur nu erai plecata ca era abia 12.



Cecilia si bebe Cristian Matei(07.09.2007)

http://good-times.webshots.com/photo/2317102890101313810cSguxP

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prisi spune:

quote:
Originally posted by carpatina

Mai Prisi.. tu auzisi ca vine Yannis la intalnire si te dai bolnava ca sa nu te ciufuleasca Annisia ca te-ai bagat la vorbe de cumetrie cu Roxana? Spune drept.. ca .. greseala recunoscuta e pe jumatate iertata..

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)


P.S. Annisia, poate n-ai citit din urma.. da' sa stii ca asa a facut.. - Da' sa nu-i zici ca stii de la mine, bineee?



Carpatina

poze
Marta si Miruna (06.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sim_stoian spune:

quote:
Originally posted by cecilia L

Mai fetelor, pana la urma cate suntem pt intalneala?? tanti aia astepta o confirmare, parca zicea Sabina si cam de vrem sa papam....eeeee cu asta e cam greu........ eu nu stiu daca o sa mai intru in seara asta si maine,iar vine d-na soacra la mine si daca ma vede la calculator vine si se posteaza in spatele meu, ma enerveaza, sotul cica pleaca maine la Tg Mures...uffffffff ce ma supara....... asa ca va urez un sfarsit de saptamana placut.

Sim, ti-ai mutat locul de parcare???????am trecut azi cu Cristi pe la blocul tau si nu am vazut masina, tu sigur nu erai plecata ca era abia 12.



Cecilia si bebe Cristian Matei(07.09.2007)

http://good-times.webshots.com/photo/2317102890101313810cSguxP



Hihihi, la ora aia nici nu ne trezisem. E parcata putin mai la vale.

Lista cu fetele care vin la intalneala e pe prima pagina. Eu cred ca incapem acolo totusi. Sabina, tu ce zici?

Sim, mami de Stefan (25.08.2007)
Blogul lui Stefan
Pentru vizualizarea blogului trebuie sa va logati cu userul septoct2007, parola o stim toate
Pozele noastre le gasiti pe flickr in Contact list

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yaia spune:

Luy, un pupic special de la calutul de mare sau delfinas, cum i s-a mai spus pe aici!
Va reamintesc ce priceput e inotatorul care va pupa pentru urarile frumoase!

Irina, mami de Tudor Cristian (08.10.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prisi spune:

Ana multumim si multa sanatate sotului

Luy pentru cuvintele frumoase pe care le gasesti pentru fiecare in parte

Mirunica e binisor se aud in gat mucozitati dar nu prea iese nik la batista , am pus colargol sa vedem ce se mai intampla, eu sper sa se faca bine sa venim si noi la intalnire mai ales ca si-au anuntat participarea un numar insemnat de mamici cu bebici

Urmy intrebai daca o sa ne intelegem , cu siguranta, oricum nu o sa facem discursuri, dar chiar e placut genul asta de socializare, faza cea mai tare o sa fie cu cei de la restaurant, sigur o sa fie

poze
Marta si Miruna (06.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prisi spune:

quote:
Originally posted by sim_stoian

quote:
Originally posted by cecilia L

Mai fetelor, pana la urma cate suntem pt intalneala?? tanti aia astepta o confirmare, parca zicea Sabina si cam de vrem sa papam....eeeee cu asta e cam greu........ eu nu stiu daca o sa mai intru in seara asta si maine,iar vine d-na soacra la mine si daca ma vede la calculator vine si se posteaza in spatele meu, ma enerveaza, sotul cica pleaca maine la Tg Mures...uffffffff ce ma supara....... asa ca va urez un sfarsit de saptamana placut.

Sim, ti-ai mutat locul de parcare???????am trecut azi cu Cristi pe la blocul tau si nu am vazut masina, tu sigur nu erai plecata ca era abia 12.



Cecilia si bebe Cristian Matei(07.09.2007)

http://good-times.webshots.com/photo/2317102890101313810cSguxP



Hihihi, la ora aia nici nu ne trezisem. E parcata putin mai la vale.

Lista cu fetele care vin la intalneala e pe prima pagina. Eu cred ca incapem acolo totusi. Sabina, tu ce zici?

Sim, mami de Stefan (25.08.2007)
Blogul lui Stefan
Pentru vizualizarea blogului trebuie sa va logati cu userul septoct2007, parola o stim toate
Pozele noastre le gasiti pe flickr in Contact list



pai sunt deja 17 in lista cu 17 bubulini, locuri zicea Sabina ca sunt numai 30 si daca mai vine cineva pe ultima suta de metri?

poze
Marta si Miruna (06.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sim_stoian spune:

Marta, sanatate Mirunicii. Sper totusi sa ajungeti.
Eu vin cu carutul, deci imi e de ajuns un scaun. Dar e cam la limita, intr-adevar. Daca ne hotaram pt Gigi, tre' sa ii sun sa rezerv tot salonul de nefumatori.

Sim, mami de Stefan (25.08.2007)
Blogul lui Stefan
Pentru vizualizarea blogului trebuie sa va logati cu userul septoct2007, parola o stim toate
Pozele noastre le gasiti pe flickr in Contact list

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns urmychance spune:

eu vin cu tudor in brate, o sa ma rupa. Si tb sa stau la margine sa iesim sa hatza hatza la copil. Scoica e f grea si nici nu stiu daca mai incape, iar cu caruciorul si cu taxi nu stiu daca ma descurc. Ceva sfaturi aveti?

Sunt supi ca sotul pleaca in seara asta la Brasov + Targul Secuiesc. Iar ramanem singurei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitz78 spune:

luy - ce frumos zici tu de fiecare data!in fiecare zi astept cu neradare sa citesc ceva nou de la tine...
maria - se cheama categoria "bonsai".
ana - of, nu v-a mai trecut raceala....multa sanatate!

http://s170.photobucket.com/albums/u270/cgaby/eliza/

Mergi la inceput