*** LA REDOUTE *** (77)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns X-ray spune:

viairo te rog spune-mi daca ar fi cazul sa comand balerinii freddy cu un nr mai mare,ii am in cos acum vreau sa-l validez si am citit ca tu i-ai comandat si mergeau mai mari.eu port 37 sa-mi comand 38?cum sunt iti plac?merci
fff faine lucruri v-ati luat fetelor!

alina mamica bulinei Elisa (20 iunie 2007)

povestea noastra...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitaco spune:

Frumoase lucruri...fetelor.
Unele dintre ele le astept si eu...in cele 4 comenzi care tre sa vina...Nu mai am rabdare.
Am vazut ca pt comanda din 21 si-au luat banii de pe card pe 23..deci au trimis comanda pe 23-24.... mai am sperante.....

Gabriela si Mateea Ioana
Povestea nasterii

Cand iti vine sa plangi, adu-ti aminte de clipele in care zambeai;
Cand simti ca viata nu are nici un rost gandeste-te la cei ce mai au doar o zi de trait,
Cand simti ca vrei sa mori gandeste-te ca altii ar da orice sa traiasca...
Iubeste-ti viata, parintii si prietenii. E cel mai de pret lucru.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

quote:
Originally posted by gabitaco
Am vazut ca pt comanda din 21 si-au luat banii de pe card pe 23..deci au trimis comanda pe 23-24.... mai am sperante.....

Chestia cu trimisul a doua zi dupa ce trag banii e discutabila. Mie mi-au tras banii pe 17 pt. comanda din 16, dar de trimis mi-au trimis coletul pe 29 si a ajuns azi. Asa ca, eu cred ca e o chestie relativa (sau tine de noroc)

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Viairo spune:

quote:
Originally posted by alina.a

viairo te rog spune-mi daca ar fi cazul sa comand balerinii freddy cu un nr mai mare,ii am in cos acum vreau sa-l validez si am citit ca tu i-ai comandat si mergeau mai mari.eu port 37 sa-mi comand 38?cum sunt iti plac?merci
fff faine lucruri v-ati luat fetelor!



sunt ok, eu port 37 si la mine sigur mergea 38.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitaco spune:

quote:
Originally posted by miki68

quote:
Originally posted by gabitaco
Am vazut ca pt comanda din 21 si-au luat banii de pe card pe 23..deci au trimis comanda pe 23-24.... mai am sperante.....

Chestia cu trimisul a doua zi dupa ce trag banii e discutabila. Mie mi-au tras banii pe 17 pt. comanda din 16, dar de trimis mi-au trimis coletul pe 29 si a ajuns azi. Asa ca, eu cred ca e o chestie relativa (sau tine de noroc)

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei



mai speram si eu.......ca mi s-au marit dioptriile de cand ma tot uit in cutia postala dupa aviz.......

Gabriela si Mateea Ioana
Povestea nasterii
Cand iti vine sa plangi, adu-ti aminte de clipele in care zambeai;
Cand simti ca viata nu are nici un rost gandeste-te la cei ce mai au doar o zi de trait,
Cand simti ca vrei sa mori gandeste-te ca altii ar da orice sa traiasca...
Iubeste-ti viata, parintii si prietenii. E cel mai de pret lucru.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Comanda data pe 14 ian. Bani luati pe 17 ian.
Comanda plecata de la ei pe 23 ian. si a ajuns pe 1 ian. parca.
Nu pleaca atunci cand iti iau banii.

La comanda data pe 25 ian. au luat banii tot pe 25, cu toate ca am dat-o pe la ora 19.


Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

desi am zis ca nu mai dau comenzi, azi am mai bagat una, mica-mica de 20 euro
Daca afla barbati-miu cat am cheltuit cu soldurile astea, ma omoara si ma cautati ca pe Elodia...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns X-ray spune:

viairo merci mult i-am schimbat cu un 38.

alina mamica bulinei Elisa (20 iunie 2007)

povestea noastra...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

quote:
Originally posted by felicia74
Daca afla barbati-miu cat am cheltuit cu soldurile astea, ma omoara si ma cautati ca pe Elodia...


Esti... durere

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Mai fetelor, am uitat sa va zic ceva....am fost azi la Registrul Comertului cu ceva treaba si ce-mi vazura ochii? Una din referentele de la ghiseu era imbracat cu una bucata bluza redutista, in speta asta http://www.laredoute.fr/vente-t-shirt-col-benitier-femme.aspx?productid=324122709&documentid=534707&categoryid=41303231&single=&hasnext=1&hasprev=1&direct=false&pagesize=16 si arata super haios, abia astept s-o primesc. Nu va spun ca m-am abtinut cu greu s-o abordez, sa o intreb daca chiar a luat bluza de pe LR...dar am zis sa nu ma trimita saraca femeie la balamuc. Ce ziceti, ce faza?

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567493374/" target="_blank">poze pana la 1 an, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567398541/" target="_blank">de la 1 la 2 ani, www.flickr.com/photos/madau/sets/72157603478525150/" target="_blank">PARTY 2 ANISORI
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

Mergi la inceput