Bucurii de sept-oct 2006 (107)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns eloise spune:

Seph, m-am tuns acu' vreo 2 saptamani, dar nu spectaculos, desi am taiat mai bine de-un lat de palma din par. Intr-una din poze apare sor-mea langa copil, vazuta din spate, si ea are parul mai scurt. Lungimea actuala a parului meu se vede in poza in care port masca de Superman

I'm reading a book. You know... it's like forums, just a little shorter.

Andra si Vladut (14.10.2006)
puiul meu creste...

~*~My dear old pics~*~
~*~New old pics~*~

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns floricel79 spune:

Gety, cu olita e asa si-asa; o mai pun eu din cand in cand cand imi amintesc insa sunt zile intregi cand uit sau pur si simplu nu o pun nu stiu de ce. Ei ii place sa stea pe olita si ma mai pacaleste ca vrea olita dar sta acolo si se joaca, nu face nimic. Cand va fi pregatita va face si pe olita, nu ma stresez eu prea tare cu asta, cum ai zis si tu, o sa avem rabadare ca o sa vina toate la timpul lor.



Florina, mamica de Roxana Maria (23.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandrutza_76 spune:

Buna seara, si eu pe aici.
Am vazut pozele cu frumoasele Bucurii Roxana, Mathias si Vladut! Mi-au placut, Roxi este eleganta foc, cu margelele ei, iar de baieti ce sa mai zic, mi-s tare dragi!
Lexi, felicitari Mariei, e precoce, intr-adevar.
Gety, te mai doare capul?
Sephora, ma bucur ca Matti papa bine.

Plec la culcare, nu sunt chiar in forma. Sper sa fiu maine mai activa.
Va doresc somn usor si vise placute!
Pupici tuturor, de la A la Z!


Alexandrina si puiutii ei, Raluci (03.08.1997) si Narci (21.09.2006)

poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexutza_26 spune:

Buna dimineata si poftiti la o mareee....ca pt vremea asta mohorata

Xandrutza - ce-i cu tine?racita?ce fac fetele?? sa fii mai in forma azi!

Alexandra mami de GABRIEL (30.09.2006)
PRINTZUL

Traieste orice clipa ca si cum ar fi ultima!!!
Greutate:58kg(1,55m) Deadline- 1.03.2008 Target: 3 kg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adriana mica spune:

Raspund prezent la rugamintea voastra de a posta www.kodakgallery.com/Slideshow.jsp?Uc=rldx7jt.c9m4kwup&Uy=7pts7l&Upost_signin=Slideshow.jsp%3Fmode%3Dfromshare&Ux=0&mode=fromshare&conn_speed=1" target="_blank">poze recente cu Dudu (ultimele 7). Le veti recunoaste desigur in 2 dintre poze pe Ana-Maria papusica lui Itzy si pe Daria lui Roxana01.

Adriana, mami de Tudor alias 'Dudu'(26sept2006)
Uite ce mare am crescut...
O raza de speranta...sau cum a venit pe lume Tudor

www.totsites.com/tot/tudorandrei" target="_blank">Povestea merge mai departe...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GETY spune:

Neata!

Xandrutza, ma mai doare, dar nu chiar asa de tare. O sa iau totusi un algocalmin, ca merge dupa antinevralgic si aspirina.


Asa creste Maria Diana
Greutate: "X" (1,60 m); Deadline: 1 martie 2008; Target: 3 kg.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Buna tuturor.
Beatrix, cum te mai simti? Sper ca mult mai bine!
Xandrutza, voi ce mai faceti?
Sephora, multumim de compliment dar din pacate nu suntem chiar asa tineri. Eu voi implini 29 de ani peste cateva luni iar sotul va implini 28 pe la sfarsitul anului. Felicitari lui Matti pentru faptul ca doarme mai bine! Si pentru progrese!
Adriana_mica, fff dragalas Dudu! Si intr-una din poze are asa o mutrita pusa pe sotii!
Noi suntem fericiti ca in sfarsit avem internet si acasa, asa ca de-acum sper sa pot intra si in week-end, daca ma lasa Maria.

de www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Maria Cornelia (20.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandrutza_76 spune:

Buna dimineata.
Alexutza, multumesc pentru cafea. Am racit putin, si ma simt obosita, as dormi in continuu. Probabil si din cauza vremii. Fetele sunt bine, multumim.
Adriana, am vazut pozele cu Dudu, sunt foarte dragute. Dudu are niste ochisori foarte frumosi. Am admirat si fetele, sunt tare dulci.
Gety, sper sa te lase durerea aceea de cap.
Lexi, noi suntem bine, Raluca in vacanta, Narcisa pusa pe sotii. Am vazut pozele cu voi, bine ca te-ai hotarat sa apari si tu in poze. Va pup. Mai veniti in Romania? Ma bucur ca aveti net acasa.


Alexandrina si puiutii ei, Raluci (03.08.1997) si Narci (21.09.2006)

poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Xandrutza, da vom veni in august in tara si sper sa stam 3 saptamani. Poate, daca se tine intalnirea in august, ne primesc fetele si pe noi.

de www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Maria Cornelia (20.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandrutza_76 spune:

quote:
Originally posted by anangel_lexi

Xandrutza, da vom veni in august in tara si sper sa stam 3 saptamani. Poate, daca se tine intalnirea in august, ne primesc fetele si pe noi.

de www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Maria Cornelia (20.09.2006)



Eu una m-as bucura sa se tina o asemenea intalnire si sa fiti si voi prezenti.

Alexandrina si puiutii ei, Raluci (03.08.1997) si Narci (21.09.2006)

poze cu noi

Mergi la inceput