*** LA REDOUTE *** (71)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Eli30 spune:

Buna, fetelor, as vrea sa va intreb daca pilota albastra cu alb,cu vacute, isi merita banii? Nu mai stiu cine zicea ca a luat-o...am cautat in ultimele 2 capitole si nu am gasit :-(

Multumesc!

Ati facut o treaba foarte buna cu ghidul incepatorului, sa stiti ca multor fete le-a fost de folos chiar daca nu au postat (inclusiv mie) sa nu-l stergeti ca ar fi pacat :-(


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corap spune:

-pilota cu vacute n-a ajuns inca la destinatar ( nu sunt eu, dar si eu astept sa vaz daca merita)

c & andrei-ardei 14.11.2005 & cireshik anais 07.05.07

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eli30 spune:

De asta intreb, am uitat sa pun link-ul...

http://www.laredoute.fr/vente-
couette.aspx?productid=324088175&documentid=359507&categoryid=0&single=&hasnext=1&hasprev=1&direct=false&pagesize=12

Nu scrie nici ce dimensiune are...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eli30 spune:

Multumesc, Corap !

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corap spune:

eli, pilota e 2m/2m, nu scrie decat atunci cand o bagi in cos


c & andrei-ardei 14.11.2005 & cireshik anais 07.05.07

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorenza spune:

quote:
Originally posted by Inex



Mai trebuia sa primesc si cizmele astea:
http://www.laredoute.fr/vente-bottes-enfant-okaou.aspx?productid=324125915&documentid=281807&categoryid=22920522&single=&hasnext=1&hasprev=1&direct=false&pagesize=16
dar mi-au trimis mail ca nu mai au nr 35.Le-am scris sa-mi trimita 36 dar inca n-au ajuns,probabil le-au trimis separat.


Inex ,de 2 x mamica




Ce chestie!Am primit ieri un colet din 5 ianuarie ,in care trebuia sa am si:
http://www.laredoute.fr/vente-le-caban.aspx?productid=324103578&documentid=346107&categoryid=0&single=&hasnext=1&hasprev=1&direct=false&pagesize=12
Bineinteles,probabil s-au apucat de coletul meu dupa cateva zile si hainuta mea s-a epuizat.Nu m-a anuntat nimeni de nimic,am vazut doar pe site ca s-a emis un cec,bineinteles exact suma hainei,nu s-au mai calculat si cei 5% din totalul hainei,care se adauga la sfarsit cand comanzi.Daca ma intrebau,le ziceam sa-mi trimita alta culoare,dar nu s-au obosit.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Cand intri si intrebi ceva de genul... se pot face iar comenzi la LR?
Mie mi se pare ori intrebare retorica, ori o postare ca sa se mai adauge un mesaj... saaaaau ca suntem luate la misto...
Doar daca citesti 2-3 pagini din subiect si pricepi ca se pot face...

Raspunsul primit (NU) a fost cel mai bun Rautate in raspunsul asta? NU... "rautate" cand arunci o intrebare fara sa te uiti o pagina in urma... ce naiba...

Nici eu n-am timp sa citesc capitolele din urma... dar macar am intrebat in stanga, in dreapta (pe PM la fetele cunoscute, cu care am mai avut de impartit si altele) dupa ce am citit ghidul si am avut unele nelamuriri sau n-am fost convinsa ca am priceput bine... Si daca au avut timp mi-au raspuns, daca nu ar fi avut... nu m-as fi suparat...



Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... amica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorenza spune:

quote:
Originally posted by elyanne

Cand intri si intrebi ceva de genul... se pot face iar comenzi la LR? mie mi se pare ori intrebare retorica, ori o postare ca sa se mai adauge un mesaj... saaaaau ca suntel luate la misto...
Doar daca citesti 2-3 pagini din subiect si pricepi ca se pot face...

Raspunsul primit (NU) a fost cel mai bun

Rautate, nu... "rautate" cand arunci o intrebare fara sa te uiti o pagina in urma... ce naiba...

Nici eu n-am timp sa citesc capitolele din urma... dar macar am intrebat in stanga, in dreapta (pe PM la fetele cunoscute, cu care am mai avut de impartit si altele) dupa ce am citit ghidul si am avut unele nelamuriri sau n-am fost convinsa ca am priceput bine... Si daca au avut timp mi-au raspuns, daca nu ar fi avut... nu m-as fi suparat...



Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... amica





Aici chiar s-a produs o greseala!Am retinut-o pe fata respectiva.Ea nu a comandat niciodata de pe LR si nici nu cred ca o s-o faca.Ea a intervenit cam acum un an in care a spus ca lucra la cataloagele LR,dar nu comanda deoarece a auzit de la seful ei ca noi romanii nu suntem luati in serios la comenzi,ceea ce partial in timp s-a adeverit.Pur si simplu,navigand pe site,a intrat din nou pe topicul nostru,din curiozitate si a ramas surprinsa ca s-au reluat livrarile si atat ,nimic mai mult.Deci,cum zicea cineva anterior,adevarul este undeva la mijloc in ceea ce priveste conflictul.E drept.trebuie sa ai vocatie de profesor sa poti raspunde la intrebarile repetitive,ceea ce mie imi lipseste cu desavarsire,ma enerveaza cumplit si nu raspund aproape niciodata.Deci,propun atunci cand intrebarea isi regaseste raspunsul in ghid,sa fie ignorata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Inex spune:

quote:
Originally posted by Lorenza

quote:
Originally posted by Inex



Mai trebuia sa primesc si cizmele astea:
http://www.laredoute.fr/vente-bottes-enfant-okaou.aspx?productid=324125915&documentid=281807&categoryid=22920522&single=&hasnext=1&hasprev=1&direct=false&pagesize=16
dar mi-au trimis mail ca nu mai au nr 35.Le-am scris sa-mi trimita 36 dar inca n-au ajuns,probabil le-au trimis separat.


Inex ,de 2 x mamica




Ce chestie!Am primit ieri un colet din 5 ianuarie ,in care trebuia sa am si:
http://www.laredoute.fr/vente-le-caban.aspx?productid=324103578&documentid=346107&categoryid=0&single=&hasnext=1&hasprev=1&direct=false&pagesize=12
Bineinteles,probabil s-au apucat de coletul meu dupa cateva zile si hainuta mea s-a epuizat.Nu m-a anuntat nimeni de nimic,am vazut doar pe site ca s-a emis un cec,bineinteles exact suma hainei,nu s-au mai calculat si cei 5% din totalul hainei,care se adauga la sfarsit cand comanzi.Daca ma intrebau,le ziceam sa-mi trimita alta culoare,dar nu s-au obosit.



De fapt Sabine m-a intrebat daca vreau sa-mi trimita un voucher de val. cizmelor,cu care sa pot plati on-line.Eu i-am propus sa-mi trimita mai bine alte cizme mar. 36 si a fost de acord.

Inex ,de 2 x mamica

Mergi la inceput