Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (61)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sim_stoian spune:

Bebeka, eu folosesc tot Bubchen si m-am uitat in seara asta ce scrie pe sampon, e la fel ca al tau, Kinder. Nu au altul pt bebelusi. Mai au doar un sampon si gel de baie cu miros de zmeura. Lui Stefan ii prieste, nu are nimic de la el. Eventual du-te la pediatru, dar nu la aia...

Teo, ce e cu tine, mamico? Ce rau ai putea sa ii faci tu papanashului tau iubit? Nu stiu nici un medic psiholog/psihiatru.

Betty, nu merge nici la mine site-ul Miniblu. Imi place primul model de scaun.

Rox, ma primesti si pe mine in vizita? Daca zici ca ai prajituri... Eu salivez la greu in seara asta dupa niste praji cu nuca, nu stiu ce m-a apucat. Am fost suficient de fraiera sa nu ma duc sa imi iau inainte sa inchida jos la cofetarie.

Bebeka, din cate stiu, uleiul se fierbe pe baie de apa.

Sim, mami de Stefan (25.08.2007)
Povestioare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prisi spune:

buna seara

Nana si Andrei

Teo sa-ti mai descretesti fruntea, capul sus draga si eu am avut o perioada de asta, noroc ca a fost destul de scurta, dar am bagat sopingareala , am chemat prietenii in vizita si am avut un spor la treabaaa

Annisia


Rox sport la invatat si bafta multa maine

Ana va si pe tine si pe Mirunica ta frumoasa sa se faca mai repede bine

Bebeka uleiul se fierbe in sticla lui pusa intr-o oala cu apa timp de 3 ore si treb sa fie ulei extravirgin, dar lui Miru nu i-a priit, ii usca pielea .asa ca am trecut pe Atoderm

poze
Marta si Miruna (06.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabriela77 spune:

Teo, si eu zic ca sint hormonii! Hai ca esti o mama minunata pt Mihnea, si asta e tot ce conteaza!

Gabriela, mami de Sara (29.08.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sim_stoian spune:

Stefan a adormit, sa vad cat il tine somnul.

Sim, mami de Stefan (25.08.2007)
Povestioare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prisi spune:

noi azi ne-am plimbat pe la bunici si la niste prieteni, iar acum am intrat sa va salut si probabil o sa mai intru putin la schimbul 3, sotul meu a fost plecat saptamana asta , iar cealalta iar mai pleaca 3 zile si treb sa ma ocup putin si de el dupa ce adoarme Miru

pupici

poze
Marta si Miruna (06.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty78 spune:

Prisi dulce foc Mirunica ta? E deja data? Si noi avem un hanorac din ala "yo man" dar pe bleu

Betty78deMario-Alexandru 16 aug 2007
pozele noastre
asa creste bebe Mario

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sim_stoian spune:

quote:
Originally posted by betty78

Prisi dulce foc Mirunica ta? E deja data? Si noi avem un hanorac din ala "yo man" dar pe bleu

Betty78deMario-Alexandru 16 aug 2007
pozele noastre
asa creste bebe Mario



Betty, intri in gura Annisiei ca e adjudecata de Yannis Si lui Stefan i-au sclipit ochisorii la Miruna, dar nu se baga.

Sim, mami de Stefan (25.08.2007)
Povestioare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebeka spune:

Si a mea a adormit,ma impusc daca o mai tine in ritmul asta cu trezirile noaptea...

Bebeka,mamica fericita de REBECA-MARIA(15.09.2007)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebeka spune:

Prisi,pai eu voiam s-o dau cu ulei pt ca are zone de piele uscata.daca zici asa,nici n-o mai dau.
cat costa atodermul asta?


Rox,sa-nteleg ca e suficient sa cunosc pe cineva la o farmacie?daca zici ca e buna si a dat rezultate sa caut si eu pt a mea.

Dar de oilatum ce ziceti?

Bebeka,mamica fericita de REBECA-MARIA(15.09.2007)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihailescu teodora spune:

scumpele mamici Sabina,Roxana,Prisi,Bebeka,Sim,Gabitza,Betty!
A fost sora mea pe la mine!Revin dupa ce-l spal si culc pe pui!
Rox s-a marcat si ,,aia''!La 7 fix eram pe baricade,m-am gandit sa incerc primul remediu ce-mi iese in cale

Teodora ,cea mai fericitade Mihnea Andrei(17.10.2007)
Mihnea
www.flickr.com/photos/21367727@N02/" target="_blank">Papanashul meu iubit

,,Daca vei reusi sa-ti pese si de altii inafara de tine,vei avea succes si te vei simti implinit'' Maya Angelou

Mergi la inceput