Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (61)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns magdaz spune:

Teodora, asa mai da !asta da remediu.
Rid eu rid, ca harap alb..cunosc foarte bine starile alea pe care le-ai descris tu..de alta data, la mine n-au avut nici o legatura cu sarcina. Daca ai mai trecut prin asta stii si tu ca asa cum vin , asa se duc.Noptea totul e mai negru. E un pic de adevar si in vorba populara cu lipsa ocupatiei, sau mai bine zis cu monotonia ei...mai iesi, vorbeste cit poti de mult, mai ales cu oameni veseli si tonici.


Sim, de georgy's zici? daca te risti pina la posta la ora asta am eu baclava de al soacra-mea, care are atestat de cofetar patiser

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdaz spune:

Lanolina...mi-am luat, pentru..mine, "wundschutz creme" de la nivea, din gama pentru ingrijirea sugarului. Intr=adevar m-a socat cit de greu se intinde, e ca o pasta alba (asta pentru ca are si oxid de zinc) si extrem de viscoasa. Din pacate contine parfum si parabeni. singurul avantaj e ca nu contine coloarant.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebeka spune:

Eu am plecat in patut!

Noapte buna tuturor!

Bebeka,mamica fericita de REBECA-MARIA(15.09.2007)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bikmaria spune:

buna seara mamici!
cuscra se poate?ce depresie draguta? fetele au dreptate o fi de la hormoni ,oboseala ,cred ca este doar o pasa proasta de moment ,observ ca deja te simti mai bine dupa ce ai aplicat tratamentul pe care l-ai avut la indemana,cu eugenia ai incercat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luy spune:

Nana, stau si ma tot gandesc ce sa-ti scriu, cum sa te incurajez. Imi inchipui ca va este cumplit de greu... Ma gandesc mereu la tine si ma rog sa dati de capat problemelor si sa le puneti capat, iar zambetul lui Andrei sa va umple inimile de fericire de nenumarate ori pe zi ! Suntem cu tot sufletul alaturi de voi
Gabriela, pt tine si pt printzesa Sara
Teo, draga mea, esti o mama minunata pe care insa a ajuns-o oboseala si lipsa "socializarii". Nu te speria, o sa treci peste asta !

Luy, fericita mamica de Maria Teodora ( 25 august 2007 )

Poze puteti vedea in contul comun pe flickr/contacts

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns myral spune:

Teodora vad ca te-ai mai dres pana am intrat eu, f bine mai ales ca ai toate motivele sa fii cea mai fericita mamica din lume.Myral, mami de Elisa(30.08.2007) si Isabela(9.08.1997)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns myral spune:

Mai sa stiti ca si eu trec prin depresii de genul asta de fiecare data cand pleaca sotul dar trec destul de repede mai ales alaturi de voiNu va mai zic ca inainte de culcare verific de n ori daca e inchisa usa, butelia, robinetiiMyral, mami de Elisa(30.08.2007) si Isabela(9.08.1997)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns myral spune:

Si iar nu mi-a iesit la lotoBetty eu nu as da 6 mil pe un scaunel, am luat la jumatate de pret si e f bun. Tu alegiMyral, mami de Elisa(30.08.2007) si Isabela(9.08.1997)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sim_stoian spune:

Magda, sarumana, dar nu mai ies din casa pt ca mi-e ca se trezeste musiu. De Georgy's spuneam, dar cred ca maine tot dau un atac la cofetarie .

Teo, nu vrei nitica socializare? Un Mall, ceva? Un papanas?

Sim, mami de Stefan (25.08.2007)
Povestioare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sim_stoian spune:

quote:
Originally posted by myral

Si iar nu mi-a iesit la loto



Nici mie . Am avut 3 numere pe un bilet...

Sim, mami de Stefan (25.08.2007)
Povestioare

Mergi la inceput