Flacai si Domnisoare de aug-sept-oct 2004 (127)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danina spune:

Va urez si eu
LA MULTI ANI 2008
....sa aveti parte de sanatate ,fericire,impliniri si bucurii in acest an al Sobolanului.

Noi am petrecut f frumos Craciunul si Revelionul in familie, care s-a reunit cu toate rubedeniile, din toate partile, cum era odata cand eram eu mai micuta. Astazi avem carnaval si ziua socrului meu, asa ca ma duc la pregatit toaleta. Va pup si revin cu poze.



Danina si Diana - strengarita familiei

Poze 2006 DIDIUTZA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralucule spune:

Azi 2 Ianuarie 2008 s-a nascut bebe Stefan Daniel al Lorenei a avut 2600gr si 49 de cm. Sunt bine si bebele e cumintel.
La multi ani tuturor si un an plin de tot ce va doriti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Felicitari Lorena!!!
Sa fie saantos, norocos si sa aiba o viata frumoasa. Multa sanatate si tie, sa veniti repede acasa.

Ralucule multumim pt. vesti. Voi ce maifaceti?



Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyce spune:

Stefan Daniel, bine ai venit pe lume!Sa fii sanatos, mancacios si sa ai o viata plina de bucurii alaturi de parintii tai si de fratiorul tau scump! Lorena, felicitari pt noua minune din viata voastra!

Ralucule, da-ne si tu vesti despre voi!

Daniela Veuger si Alma Bianca 21 octombrie 2004
Alma,poze noi,si mai noi,cele mai noi,nou-noute,
poze yahoo


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43451" target="_blank">Povestea Almei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

LA MULTI ANI 2008!!!!SA AVETI UN AN ASA CUM IL DORITI![PUP]

Lorena FELICITARI!!!!!!!Sa fiti sanatosi toti 4 de acum!

Mel_g

Julya

Ellen



Eu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_a spune:

LA MULTI ANI 2008!!!! Un an mai bun, plin de impliniri si multa multa sanatate!!!

Lorena, felicitari mamico de bb2!!Mulata sanatate va doresc si bine ai venit pe lume Stefan Daniel!!Sa fi un bebe mancacios si cumintel!!!


Bine v-am regasit in noul an!, noi de revelion am petrecut si ne-am distrat, tinand cont ca la anul vom fi cu bebe mic si ni se taie portia, si acum am inceput din nou munca, incet incet totul revine la normal...
Dupa capul meu...prea repede a trecut timpul, sarbatorile...toate cele...

Va pup si va doresc o zi buna in continuare!

Ana - - mamica de bondar bzzzzz - cu aripi si acusor - Stefan de 3 ani si....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mada spune:

La multi ani!!!!!

Multa fericire, sanatate si implinirea tuturor dorintelor.
Atat am apucat sa citesc de Lorena
Lorena, scumpa, refacere usoara si rapida! Sa va traisca puisorul scump si mic, Stefan Daniel, tare frumos nume i-ati ales!

Eu nu am avut net de cred ca aproape 3 saptamani am fost de-a dreptul isterizata primele zile apoi m-am resemnat

Am operat fata pe 20 a fost groaznic ce sa va spun, au luat-o tarziu la operatie, pe la 11,30 ea era nemancata si fara sa bea nimic de seara de la 8, a fost foarte agitata de la anestezie, nu mancat nimic pana a doua zi de fapt a treia pe la pranz de abia o convingeam sa bea cate un pic de apa, plangea ca o durea gatul, in fine, greu.
DAR a evoluat bine nu facut febra, nu a vomitat a fost bine, foarte bine.
Problema a fost vineri ca nu mancase inca nimic si dr mi-a zis sa mergem sa o puna la perfuzii de hidratare si i-am tot spus si explicat ca tre sa pape ca mergem din nou la dr si in final a inceput cu cate o gura de banana, iaurt, seara parca a mancat si un pic de supa cu taietei.
inca tuseste, are 2 luni de cand tuseste, cand am fost la controlul de 7 zile, ne-a trimis cu ea si la alergolog, o sa ma duc probabil maine, desi cu zapada asta nu stiu cum ajung din Berceni la Municipal.
un dr alergolog bun de copii stiti? fetele din Bucuresti?

eu sunt la serviciu de azi, nu imi place deloc dar asta e.
am petreceut sarbatorile acasa, toate nu am iesit din Buc, mai pe la bunici, mai la prieteni, la nasi si gata asta a fost.

Mosu a venit cu daruri multe, a luat suzeta fetii, inca un motiv de stres si plans, asta a mai durat cam 5 zile cu maraila seara la greu.
aseara, desi cu o seara inainte nu intrebase, a inceput din nou: dar ce a luat-o, cand mi-o aduce eu ce ma fac fara lulitza mea, mi-e dor de ea,

off tare greu mai fuse sfarsitul asta de an!!
nici eu nu sunt cu moralul prea sus, sper sa imi revin.

va pup si un nou nou fericit si plins de impliniri va urez.
sper sa apuc sa citesc ceva din urma



Mada,un om. Cu frica lui Dumnezeu si Ilinca Teodora 22 sept 2004
Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sanziana72 spune:

Felicitari Lorena! Sa cresca mare si voinic Stefan Daniel sa se joace cu Miron. Sa te refaci repede sa te poti tine dupa cei mici.

"We can do no great things - only small things with great love." ("Nu putem face lucruri mari – doar lucruri mici cu multa dragoste.")Mother Teresa (1910 - 1997)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISMIR spune:

LA MULTI ANI in 2008!...sa aveti un an mai bun,plin de realizari si multa sanatate mamicute dragi si pitici voinici!

Wauuuuuuuuu,ce veste minunata!!!...LORENA,sa-ti traiasca micutul,sa fie mancacios si cuminte!..bine ai venit pe lume STEFAN DANIEL!!!...refacere rapida mamicuta dulce si asteptam mai multe vesti de la tine...hihihi,deci a stat piticul in burtica pana dupa anul nou,scumpic tare

RALU,ce face Tistan?..multumim de veste!...hai mai zi ceva de voi!!!...imi pare rau dar eu pe msm nu prea ajung sa vorbim,imi e dor de tine!!!!

MADA ,sanatate multa micutei tale,ufffffff,draguta,greu sa treaca prin operatie la varsta asta...sper sa se faca bine si sa dispara tusea aia nenorocita!!!...nasol cu zapezile astea la voi!


al toata gasca si sa auzim numai de bine!!




Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004)
Pozele noastre: http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralucule spune:

Bine multumim facem. Tris a mers la cresa pana in 10 decembrie de maine merge la o asa numita sala de joaca, ii plac copiii e vesel si foarte linistit in comparatie cu cei pe care ii vad aici de multe ori chiar ma supara linistea asta a lui. El nu se bate cu alti copii si daca altii se bat el se retrage. In fine, ii place apa si zapada, asa ca innotam si ne dam pe snowboard. Intelege 4 limbi dar raspunde doar intr-o limba adica olandeza. Eu am sperante ca le ve vorbi si pe celelalte, doua sigur va vorbi adica engleza si germana mai rau stam la capitolul romana dar ,mai incercam. In rest nu prea stiu cu ce sa ma mai laud, noi avem o viata super faina cel putin asa o vad eu. Eu mi-am gasit ceva de munca intr-o discoteca ahaha ca sa ma mai distrez putin, noroc ca e doar in weekend ca altfel as fi rupta. Ce mai fac? Ma duc la sala de sport de 3 ori pe saptamana. AAAAA sa nu uit Tris e terminat dupa lego asa ca facem lego de dimineata pana seara. Si nu mai stiu ce sa va mai spun.
Cred ca puteti sa vedeti niste poze aici
www.picasaweb.google.nl/ralucule
Numai bine

Mergi la inceput