Flacai si Domnisoare de aug-sept-oct 2004 (127)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danyce spune:

Mama, dar ce uituca sunt! Mii de felicitari, Ioana, pentru premiul obtinut! Am fost sigura ca o sa te clasezi asa de sus de la bun inceput.

Daniela Veuger si Alma Bianca 21 octombrie 2004
Alma,poze noi,si mai noi,cele mai noi,nou-noute,
poze yahoo


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43451" target="_blank">Povestea Almei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISMIR spune:

Avem poze cu Mosul!!!...pt cine vrea sa vizioneze,sunt la semnatura!





Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004)
Pozele noastre: http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyce spune:


Mirela, dar ce cald e la voi! Va invidiez, pe bune! Ati fost cu totii Craciunei frumosi! Noi maine dimineata plecam la Madrid si tocmai m-a sunat finul sa-mi spuna ca se face frigut si pe acolo si sa ne luam haine groase. Haha, credea el ca eu mai desfac bagajele la ora asta. Norocul meu ca eu-s precauta din fire si burdusesc mereu bagajele cu haine pt toate sezonurile. Si pt noaptea de Rev mi-am pus doua rochii pt ca nu m-am putut hotari si am zis ca o sa decida acolo "frigul" si cheful.

Va doresc tuturor sa aveti parte de o petrecere frumoasa de Revelion! Sa ne recitim cu bine in Noul An! Va urez din suflet sa aveti doar succese, sanatate si bucurii in anul 2008!!! Va pup pe toti (mamici+pitici) in grup organizat si fug la nani ca la 5 cica se da desteptarea si eu bantui inca pe aici.

Daniela Veuger si Alma Bianca 21 octombrie 2004
Alma,poze noi,si mai noi,cele mai noi,nou-noute,
poze yahoo


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43451" target="_blank">Povestea Almei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyce spune:

Haha, uite ca am reusit sa apar mult mai repede pe forum decat m-as fi asteptat. Cred ca toate mamicile sunt prinse iar cu pregatirile. Va salut pe toate si pe pitici.

Daniela Veuger si Alma Bianca 21 octombrie 2004
Alma,poze noi,si mai noi,cele mai noi,nou-noute,
poze yahoo


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43451" target="_blank">Povestea Almei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Despre noi ... au iesit tooooate bubele... acum avem coji multe... Mihai pe primul loc, eu urmatoarea iar Andreiu cele mai putine. Pe fata s-a curatat aproape de tot... nici nu zici ca ar fi avut ceva... in schimb Mihai... vai de el... Sper sa nu ramana cu prea multe semne, in special pe fata... ca are multe bube si imposibil sa nu se scarpine prea tare...

O sa stam acasa de anul nou. Petrecem in familie... si bantuim prin bloc... la fini si prieteni. Nu mai suntem contagiosi (pediatrul mi-a zis ca din momentul in care toate bubele au coji putem sa plecam in lume) dar unde sa umblu cu fata asta





Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISMIR spune:

DAMNIELA,distractie faina si LA MULTI ANI pt 2008!

Fetelor,am vazut ca pe prima pagina s-a modificat ceva,nu mai apar toti copilasii???...s-a intamplat ceva cand s-a deschis capitol nou!!!

ELIANA,nasol cu bubele,dar e bine ca v-au trecut....pacat ca nu puteti merge si mai departe,dar e ok si in bloc decat deloc,nu?... si sanatate multa la toti!!!


Eu va urez de azi LA MULTI ANI 2008!...maine nu cred ca apuc sa intru,asa ca,sa aveti parte de un an nou mai bun,plin de realizari si multa sanatate!!


la toata gasca de mamicute si pitici!!




Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004)
Pozele noastre: http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LiliaToma spune:

Va urez si eu ca anul 2008 sa fie unul mai bun ca cel care trece, sa fie un an plin de impliniri si bucurii.
Sa petreceti frumos si sa treceti in noul an plini de optimism si de speranta!

Lilia si Amelia(26.09.2004)


Copiii vin pe lume cu agenda lor proprie: unii ne lumineaza viata, unii ne testeaza rabdarea, unii ne dau un scop, altii incep sa aiba grija de noi.. cert este ca atunci cand vin, copiii schimba totul.. ( DH)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Sa aveti un an nou mai bun, mai frumos decat cel care se incheie. Sa fiti fericite si iubite!

La multi ani!




Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorena_andreianu spune:

Fetele, multumesc de incurajari!

Azi ma duc la dr ca am ceva nelamuriri si sper sa-mi dea drumul apoi acasa Glumesc, numai ca ma simt cam aiurea si ma cam dor toate. Sper sa nu-mi faca asta micu figura tocmai acum!

Eliana, ati scapat si de asta...

Mirelusu, mereu va invidiez de vremea de la voi... deci nu mai zic si de data asta... Pupici si voua si tot ce va doriti pentru noul an!

Dana, petrecere frumoasa la Madrid si vreme pe masura!

Noi nu sarbatorim in nici un fel... adica va fi o seara normala. Ne-am programat sa vedem un spectacol de circ asa va simti si fiu-meu ca e o seara speciala. N-am acceptat nici o invitatie, n-am facut nici o invitatie... Nu am rabdare, chef, tragere de inima de nimic. Asta e, o sa tragem parleala la anu'!

Va urez la toate sa petreceti frumos, sa aveti un An Nou plin cu de toate bune, numai bune! si cat mai multe impliniri! Si tot ce va mai doriti voi sa aveti parte!

Va pup cu drag!



~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Mitza biciclista cu bb2 si Miron Radu (06 oct. 2004)

Nazdravanii de sept-oct 2004 la 3 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Fetelor dragi am intrat si eu sa va spun An Nou Fericit!
Si fie ca anul care bate la usile noastre sa ne aduca tuturor multa sanatate(la copilasi si adulti deopotriva), impliniri pe toate planurile , multa dragoste si intelegere (mai ales in familie) si doar surprize placute!

LA MULTI ANI 2008!!!

Lorena hai ca deja esti la termen....oricum tin pumnii sa nu se intample evenimentul fix de Reveloin.....macar mai putin sa stea bb in burtica la caldurica....iar dc o fi sa vina acum, sa fie intr-un ceas bun!

u all!


Eu

Mergi la inceput