Aveti o ureche fina ? (editia 2-3-4-5)

Raspunsuri - Pagina 24

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

quote:
Originally posted by Andrada

Si mie mi se pare ca Monica a planuit totul de acu' 4 ani de cind s-a inscris pe site. De acum o sa stam cu ochii pe ea. Si eventual o obligam sa doneze banii unui alt membru ales aleatoriu...sau mai bine vom face un alt concurs....
A

L’amore che move il sole e l’altre stelle.

www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Andrada" target="_blank">Camera lui Marcu




Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Chiar asa... daca nu credeti nu jucati....

Bai io nu pricep... daca n-ar fi pe bune si adminii ar fi vrut sa-i dea bani Monicai (ca io asta pricep din neste postari... cum naiba s-au dus banii numai la Monica?) de ce trebuia sa organizeze un concurs???
Mai v-am prins.... v-ati pus pe spalat bani


Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arleena spune:

quote:
Deschidem episodul II al concursului Aveti o ureche fina?

Dupa ce premiul de la Episodul I - a fost castigat iar premiul a fost deja trimis castigatoarei - va rugam sa va concentrati sa aflati sunetul.

Suma creste in fiecare zi - iar tragerea la sorti pentru a raspunde la sansa - creste daca stati logati mult pe forum! Sponsorul acestui concurs este Skoda!

Succes


mai revizuiti un pic regulamentul atunci.....nu scrie ca tre sa postezi cat mai mult ca sa ai sansa de a raspunde la concurs.
cum spuneam poti sa fi logat pe forum dar sa nu postezi nimic doar sa citesti, sa mai inveti din experienta altora(eu consider asta activitate pe forum...adica fac trafic site-ului, nu?), asta inseamna ca nu esti fidel?tre sa postezi aiurea cu rost si fara rost doar ca sa ai sansa sa iti apara trifoiasul?
nu e vina monicai sau a altor membri ca au putut raspunde de mai multe ori. bravo monicai ca a ghicit ...chiar eram curioasa ce poate fi.
eu vroiam sa atrag atentia organizatorilor ca nu fair play concursul in baza regulametului prostat de ei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

arlena- eu doar am dat un tip - adica v-am ajutat. Membru activ implica ... activitate. Am incercat doar sa ii lamuresc pe cei care se logau dimineata si plecau la servici - ne-implicand o activitate pe site.

Faptul ca in fiecare ora trifoiul cade unor norocosi inseamna ca sistemul functioneaza. Vor exista mereu nemultumiti si contestatari - atata vreme cat exista doar un castigator.

succes celor carore le place acest concurs.





Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.
iubesc:www.supereva.ro Blog: http://mirelablog.supereva.ro/dblog/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ancuta-Maria spune:

eu nu am multe mesaje si tot mi'a aparut trifoiul ala de vreo 3-4 ori. Rasfoiesc in medie forumul cam 2 ore/ zi, adunat.


-----------------------------------------------------------------------
„timpul nu-i menajeaza pe cei care se cred in afara lui” (Francois Fayolle)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihadum spune:

Doresc sa felicit castigatoarea acestui concurs ( si pe a celui precedent!!). Si pe administtratori, de asemenea. Consider ca D-na Monica a avut in primul rand inspiratie/intuitie, si in al doilea rand noroc. Si eu am fost selectata de vreo doua ori sa raspund dar am fost departe rau de adevar. Eu nu prea scriu pe forum, doar "navighez" Cred ca asa sunt alese persoanele care pot sa raspunda la concurs, functie de subforumurile, articolele pe care le citesc.
Nu cred ca ar trebui limitata participarea la concurs de eventualitatea unui castig anterior. Daca D-na Monica va castiga si urmatoarele 10 editii bravo ei. De ce sa nu mai poata participa cu sanse reale la castig? Nu mi se pare cinstit, si ceilalti participanti au avut sansa sa ofere un raspuns corect.Daca un concurent e mai bun, mai inspirat, tb eliminat?
Parerea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arleena spune:

bun, activitate = postari...dar faptul ca acesezi site-ul, adica citesti la mai multe topicuri, deci accesezi mai multe pagini ale site-ului, dar nu raspunzi aia nu e activitate? normal ca cei care s-au logat dimineata si revin de la servici si dau un refresh si asteapta trifoiasul nu o sa-l vada pt ca nu au avut activitate chiar daca au fost logati mult timp...adica a stat deschisa doar o pagina si atat....
mda, ma rog, e relativa treaba....nu are rost continuare discutiei

edit: ceea ce vroiam sa spun e ca daca etichetezi activitate=postari atunci veti incuraja postarile aiurea si inutile pe forum....activitate = si frunzarirea forumul in cautare de informatie/divertisment/barfe, etc chiar si fara postari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Eu nu sunt suparat nici nu as putea sa fiu. Ma bucur pentru fiecare norocos/norocoasa. Sa-i utilizeze cu placere. Nu am castigat niciodata la noroc, nu se prinde de mine asa am fost dintotdeauna, asa incat nu ma incita, nu ma irita, norocul meu a fost si sunt doar eu. Ma rog adica am ce am pentru ca mi-am facut eu.
Bafta pentru toti!

Marius Pernes
www.marius.rdsor.ro / Mai multe...
Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Nu trebuie sa raspunzi la un subiect ca sa apara trifoiul.
Mie mi-a aparut doar cand rasforiam forumul, pe una din paginile unui topic, in partea de sus... iar mai departe era pagina respexctiva... nu apare separat, nu apare in alta fereastra etc.
Probabil apare si cand dai un raspuns, chiar nu stiu...
Dar la mine n-a fost asa...
Si trebuie sa stai loggat ca sa fi ales, sa bantui pe forum... n usa deschizi o fereastra si s-o lasi asa... pleci de la calc. si poate apare...
Ce nu se intelege? ca mie mi se pare cat de clar formulat in regulament...




Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

Si mie mi-a aparut doar cand rasfoiam forumul, am raspuns de vreo trei ori dar dupa aia l-am ignorat ca n-am mai avut idei. Dar de data viitoare o sa raspund chiar cu un "nu stiu" ca mi s-a parut ca trifoiasul nu mai apare asa des daca e ignorat si sa aiba lumea posibilitatea sa raspunda.
Felicitari Monica si urmatorilor care vor mai fi

Oana_B
www.fertilityfriend.com/home/ysatis" target="_blank">vesnica aspiranta
I love pink!

Mergi la inceput