Aveti o ureche fina ? (editia 2-3-4-5)

Raspunsuri - Pagina 25

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Guguluff spune:

Felicitari pt concurs, DC si felicitari castigatoarei.
Am si eu o obiectie, bug-ul care spune ca nu ai trimis nici un raspuns si ti-ai pierdut dreptul de a raspunde. O data am fost selectata si odata mi-a aparut bug-ul. Alti membrii s-au plans ca le-a aparut de 2-3 ori, indiferent de cat de repede raspundeau. Sunt curioasa, din cei 12 trifoiasi ai Monicai, cati au avut bug? Adica au aparut 12 trifoiasi si a avut 12 raspunsuri sau a avut mai multe nominalizari la raspuns si a putut sa raspunda doar de 12 ori sau cum?

ALINA mamica fericita de ELIZA fetitza perfecta (10.04.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

Multumesc pentru suport si felicitari fetelor

monica
mami de alex si ruxi
Prajituri si papa bun
Papa de Post

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns petra spune:

Cum am lipsit o zi de e forum si s-a si luat potul ?????fara mine ????? aoleu si mi-e imi picase o fisa (nu cea buna) si mai aveam speranta ca poate - poate .....
Glumesc !


Felicitari Monica !!!

SA cheltuiesti bucuroasa acesti bani si vorba nu stiu cui de pe aici : bine ca s-a elucidat misterul ca acum toate sunetele de prin casa m-i se pareau ca se potrivesc cu cel din acest concurs !!!


Acum sunetul de la concursul nr. 3 m-i se pare mult mai imposibil !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kid spune:

Felicitari!
Ma bucur ca ai elucidat misterul, ca am innebunit toata casa cu sunetul asta



Teodora Ana de Mihail Vladimir(15.05.2007)


Poze Vladut

Filme Vladut
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=3d7f6050076153b58e971e" target="_blank">Capsunele minunate de mai-iunie 2007

www.helpsonia.com/" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_b spune:

quote:
Originally posted by monica-elizabet

Multumesc pentru suport si felicitari fetelor

monica
mami de alex si ruxi
Prajituri si papa bun
Papa de Post




EU iti multumesc...ca ai aflat ce-i cu "sunetul"...mi-am ros nervii capului gindindu-ma la el. Felicitari, sa fie intr-un ceas bun!

www.helpsonia.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

Voi asteptati trifoiul si astia ca mine care nu au habar de concurs il primesc. L-am mai primit de vreo 2-3 ori si zapacita de cap (madmoazelei mici ii ies dintii) am zis ca-i reclama la conurs ori am apasat eu aiurea, asa ca am inchis si mi-am vazut de forum in liniste si netulburata:)) Asa ca lasati plingerile, ca treaba tre sa fie fair fetelor, eu nici macar nu apar online, am numele de user pe DC ascuns, asa a ramas setat de mult. Dar chiar in ultimele zile am fost mai activa, bagati-va la diete si voi, ca nu mai iesiti de acoloNici nu stiam daca tre sa raspund contra cronometru, dar nush de ce asa m-am gindit asa ca am raspuns in graba ce mi-a venit prima data in minte, sper ca macar sa fi scris bine romaneste.Imi pare cunoscut zgomotul, am zis pe moment ca e bila de biliard lovita de tac si apoi in masa. Dar daca mai asculti de 20 ori iti par a fi chestii diferite.Vikinga cu cei mai frumosi vikingi: Nadja si Aldo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

Felicitari Monica, pacat ca nu mai ai dreptul de a participa de acum inainte

Cat despre toti cei ce au hotarat ca Monica ar trebui sa doneze banii... urat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Monica felicitari inca odata pt premiul castigat.Esti un OM cu suflet mare si ureche fina mi-a parut bine ca ai castigat caci DD ii recompenseaza pe cei buni.
Doamne ajuta!

In oraselul copiilor




Si ingerii au nevoie de ajutor


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Monica oricum doneaza bani, fara sa i se ceara treaba asta si fara sa castige un concurs. Cine intra pe "umanitare", stie !



Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
Diabet zaharat la copii, Copii din 2002, Copii capricorn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arleena spune:

nu mi s-a raspuns la intrebarea cine anume face filmuletele?le aveti de la sponsor? le faceti voi? sau le preluati de pe alte site-uri??

Mergi la inceput