Aveti o ureche fina ? (editia 2-3-4-5)

Raspunsuri - Pagina 26

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Andrada spune:

quote:
Originally posted by arleena

nu mi s-a raspuns la intrebarea cine anume face filmuletele?le aveti de la sponsor? le faceti voi? sau le preluati de pe alte site-uri??



Vrei numele site-ului?
A

www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Andrada" target="_blank">Camera lui Marcu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns principe spune:

Felicitari MONICA.

Ma bucur ca ai dat de cap acestui sunet care ma scotea din minti.



monica mami de print
http://www232.rockyou.com/my_gallery.php?source=smgb&instanceid=84575297&islocal=true#
http://www232.rockyou.com/show_my_gallery2.php?instanceid=77828117

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DianaR spune:

Monica, jos palaria si felicitari! Chiar ca ai o ureche fina! (si glob pamantesc in casa, of, of... nici in un milion de ani nu cred ca ma gandeam...).

In alta ordine de idei, nu vad care e problema ca cineva sa castige de mai multe ori. Prima data pot spune ca am strambat din nas dar apoi m-am gandit ca doar e meritul ei, a stiut, a activat, a fost aleasa si a raspuns! Pai cum ar fi daca la concursurile sportive li s-ar interzice vechilor campioni sa participe? Chiar si la alea unde se castiga bani seriosi tot nu exista asemenea conditii.

Ptr admin, in cazul in care nu se rezolva bugul, am o idee/propunere: si asa vad ca aveti o evidenta cu cine a fost selectat sa raspunda si ora exacta, ar trebui deschis un subiect separat, facut fierbite si acolo sa raspunda cei la care le-a aparut nenorocirea aia de mesaj cu prea tarziu sau prea devreme :) .No sa raspunda intr-un interval rezonabil, sa zicem 5 min de la aparitia mesajului si atunci voi puteti verifica si acolo ca apare ora.

Ma gandesc ca sunt multi selectati sa raspunda care in afara de motivele enuntate de voi se poate ca exact in momentul in care au fost selectati sa paraseasca forumul. Adica frunzaresc 10 min forumul, apar activa, serverul ma selecteaza si ar trebui frunzaresc in continuare ca sa-mi apara trifoiul, la un refresh sau pagina noua. Dar taman atunci eu hotarasc sa inchid DC-ul sau sa-i dau o pauza si ratez ocazia.

Diana, Vlad(16.05.04)(bebelus si copilas) & Timeea (18.05.06)
Filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arleena spune:

andrada nu vorbeam cu tine, anyway.....mie mi se par rautacioase raspunsurile tale...asa ca o sa te ignor

cat priveste ingradirea monicai de a mai participa la concurs nu mi se pare justificata chiar daca a castigat editiile precedente. chiar ca nu stiu concurs unde nu mai poti participa dupa ce ai gastigat odata

ahhh, bada, concursurile de miss

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Monica, felicitari!!

Mie mi-a aparut trifoiul de vreo 2 ori, dar n-am raspuns. Am crezut ca poti raspunde de cate ori vrei, cand vrei la concurs... Nici n-as fi stiut ce raspuns sa dau. Acum m-am uitat de curiozitate la ce-au raspuns ceilalti... Ciudat mi se pare mie ca sunt cate doua raspunsuri ale aceluiasi membru unul dupa celalalt... Cum poate sa-i apara trifoiul aceleiasi persoane la interval de o ora?! Cred c-am vazut asta la 2 membri...

Ioana
37+ si David




Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

ARLENA - filmuletele le facem noi - eu si admin.



Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.
iubesc:www.supereva.ro Blog: http://mirelablog.supereva.ro/dblog/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tlaura spune:

quote:
Originally posted by numeioana

Ciudat mi se pare mie ca sunt cate doua raspunsuri ale aceluiasi membru unul dupa celalalt... Cum poate sa-i apara trifoiul aceleiasi persoane la interval de o ora?! Cred c-am vazut asta la 2 membri...

Ioana
37+ si David




Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.




Da, probabil ca timp de doua ore, au fost singure pe forum!

Pe urma ziceti ca suntem noi rai!(celor care in decurs de 2 luni nu ne-a venit randul sa raspundem decat o data, desi rasfoiesc forumul cate 3 ore dimineata si vreo 2 dupa amiaza!)

Eu nu zic ca cineva fraudeaza sau ca nu ar fi cinstit concursul, dar sigur e ceva cu calculatorul care face alegerea!

Pentru concursul in vigoare, nici un indiciu, nimic?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dearChris spune:

Ioana, poate te-ai uitat pe raspunsurile de la un concurs anterior. La asta care se desfasoara acuma, inca nu a dat nimeni 2 raspunsuri.

Adevarat ca la concursuri la care se castiga 30 de masini de ex, acelasi om nu poate castiga 2 masini. Dar acolo trebuie doar sa participi ca sa castigi. si nu mi se pare corect ca Monica sa nu mai aiba dreptul sa participe, pt ca nu a castigat prin tragere la sorti, ci pt ca a avut noroc, ureche fina si e si fidela. Si de asemenea nu mi se pare corect k cei care au dat un raspuns sa fie pusi pe lista de asteptare... daca trifoiul vrea la mine, lasati trifoiul sa vina la mine !
Na si sa scap si eu proumbelu la concursuri care se respecta nu au voie sa participe angajatii, rudele organizatorilor, etc. banuiesc ca pe Dc nu e vorba de asa ceva, dar totusi exista prieteni buni ai adminilor, moderatori....nuu?

Mie nu mi se mai deschide lista cu Raspunsuri intr-o pagina noua . oare de ce?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns petra spune:

vrem indicii !!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arleena spune:

mirela multumesc de raspuns...sunt filmate cu webcamul?

na, ca mi-a aparut si mie trifoiasul...chiar, niste indicii ceva??...sau sa asteptam sa fie potul mai mare?

de Alex SUPERSTAR (8 mai 2006)
www.flickr.com/photos/49551753@N00/sets/72157594507626190/" target="_blank">POZE
www.youtube.com/profile_videos?user=arleena79" target="_blank">Filmulete
nasterea

Mergi la inceput