Aveti o ureche fina ? (editia 2-3-4-5)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns leonarddobre spune:

Si mie mi se pare ceva ciudat aici, ieri am stat pe forum, am rasfoit , dar nimic! Ce ma duce sa cred ca nu e corect ceea ce se intampla e chiar faptul ca ieri a fost aleasa aceeasi persoana de 2 ori si mai mult ca nu s-a respectat regulamentul si au trecut cateva ore pana sa fie ales cineva, sau poate ma insel.Oricum sunt foarte curioasa care este raspunsul corect chiar daca pana acum nu am avut norocul sa-mi dau cu parerea!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns petra spune:

Incep sa am motive sa ma indoiesc de calitatea acestui concurs. Sau poate a fost pus aici intr-un moment cand era "rattindul" forumului in cadere libera!
Succes mai departe la cei alesi !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana C spune:

Poate multi sint logat si nu sint la calculator. Eu, de exemplu, uitat sa ma de-loghez duminica si am fost plecata toata ziua. Asa ca cine stie de cite ori oi fi fost aleasa si cum nu am scris nimic, normal ca nu a aparut vreun raspuns pentru timpul cind as fi fost aleasa sa raspund. De multe ori las calculatorul conectat la internet si logata pe Forum.
Oricum, nu prea ma mai intereseaza sa ma aleaga sa raspund, pentru ca nu mai am nici o idee. Si eu astept sa raspunda cineva corect, ca sa trecem la urmatorul sunet.
Ce ma "minuneaza" mult de tot, este ca unii care au 1-2 mesaje la activ, se pling ca nu sint selectati de trifoi (si mesajele acelea, 1-2 sint scrise atunci, ca sa se plinga)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns petra spune:

Numai ce-mi varsai naduful aici si ma vizita dumnealui ! De emotii am mancat litere dar sper sa se inteleaga ce am vrut sa scriu.
In fine!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns april spune:

quote:
Originally posted by Oana C

Poate multi sint logat si nu sint la calculator. Eu, de exemplu, uitat sa ma de-loghez duminica si am fost plecata toata ziua. Asa ca cine stie de cite ori oi fi fost aleasa si cum nu am scris nimic, normal ca nu a aparut vreun raspuns pentru timpul cind as fi fost aleasa sa raspund. De multe ori las calculatorul conectat la internet si logata pe Forum.
Oricum, nu prea ma mai intereseaza sa ma aleaga sa raspund, pentru ca nu mai am nici o idee. Si eu astept sa raspunda cineva corect, ca sa trecem la urmatorul sunet.
Ce ma "minuneaza" mult de tot, este ca unii care au 1-2 mesaje la activ, se pling ca nu sint selectati de trifoi (si mesajele acelea, 1-2 sint scrise atunci, ca sa se plinga)





degeaba esti logata non-stop....daca nu "umbli" printre pagini n-o sa apara trifoiul peste o pagina deschisa o zi intreaga....intelegi asta...apare doar in momentul cand deschizi o pagina...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Eu stiu ca poti scrie o singura varianta de raspuns, odata.
Poate gresesc... dar asa tin minte...
Adica nu scriu odata tot ce-mi trece prin cap... aia sau aia sau ailalta...
Poate ne lamureste careva... nu de alta, da' poate printre alea e un raspuns corect si se anuleaza pt. ca inloc de un raspuns au fost mai multe...


Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mephala30 spune:

o singura varianta de raspuns, asa e.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

pe mine cand eram in brazilia ma alegea si de cate 2 ori pe zi, acum nu m-a mai ales niciodata


monica
mami de alex si ruxi
Prajituri si papa bun
Papa de Post

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DianaR spune:

quote:
Originally posted by monica-elizabet

pe mine cand eram in brazilia ma alegea si de cate 2 ori pe zi, acum nu m-a mai ales niciodata





Hihi, deci asta e explicatia minunii ca m-a vizitat si pe mine trifoiul, n-a mai fost ocupat sa te viziteze pe tine...
Glumesc...

Diana, Vlad(16.05.04)(bebelus si copilas) & Timeea (18.05.06)
Filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monaraus spune:

GATA, stiu ce e! Astept trifoiul...

Mergi la inceput