Aveti o ureche fina ? (editia 2-3-4-5)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

quote:
Originally posted by DianaR

quote:
Originally posted by monica-elizabet

pe mine cand eram in brazilia ma alegea si de cate 2 ori pe zi, acum nu m-a mai ales niciodata





Hihi, deci asta e explicatia minunii ca m-a vizitat si pe mine trifoiul, n-a mai fost ocupat sa te viziteze pe tine...
Glumesc...






trifoiashule vezi ca sunt in co in ro...ti-am zis ca sa sti unde sa ma cauti

monica
mami de alex si ruxi
Prajituri si papa bun
Papa de Post

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Ba eu zic ca e pe bune concursul.Acum 2 minute m-a ales dar n-am raspuns nimic ca habar nu am,de aia sunt pauze intre ore,probabil si altele mai fac asa.
Data trecuta eram toata ziulica pe net,deci am fost aleasa de n ori ,chiar si de doua-trei ori pe zi s-a nimerit.Luna asta am fost extrem de ocupata,n-am prea bantuit p-aci cu orele,asa ca abia am avut noroc de doua-trei ori parca sa fiu aleasa.Da' tot degeaba,ca n-am nici cea mai vaga idee ce-i

MONI SI DIANA (01.01.2006)
www.dropshots.com/DIA1" target="_blank">DIA MEA
" Fiecare om pe care il īntālnesc in drumul meu imi este superior prin ceva. De aceea incerc sa invat cate ceva pe langa fiecare." ( Sigmund Freud )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

corect monica..si eu zic la fel

monica
mami de alex si ruxi
Prajituri si papa bun
Papa de Post

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ortansa spune:

eu cred ca stiu dar nu-mi apare trifoiasuuulll:-(

I've gt you under my skin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cici spune:

si eu banuiesc care ar fi raspunsul,am vazut ca sunt care au fost selectati si de 10 ori de catre trifoi,dar eu bantui de dimineata intr-una si n-am noroc,poate tre' sa astept pana se mai mareste suma

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns petra spune:

quote:
Originally posted by monica-elizabet

pe mine cand eram in brazilia ma alegea si de cate 2 ori pe zi, acum nu m-a mai ales niciodata
monica
mami de alex si ruxi
Prajituri si papa bun
Papa de Post






OFF Topic total :Monica pe mine m-ai bagat un pic in ceata ca te stiam in Brazilia, dar m-am gandit ca o mai fi si o monica -elizabeth cu locatia Romania.

Aha acum a inteles de ce m-a vizitat si pe mine odata trifoiul de cand te-ai mutata tu !!! A ramas debusolat in Brazilia si a luat-o frumusel spre nord ! Si m-a gasit pe mine in drum ! DAr nu am fost inspirata si am scris tot ce am stiut de frica sa nu uit pana revine trifoiasul asta smecher!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DanielaAB spune:

Exact Cici, si eu astept sa se faca suma mai mare, si atunci sa vezi!
Daniela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

quote:
Originally posted by petra

quote:
Originally posted by monica-elizabet

pe mine cand eram in brazilia ma alegea si de cate 2 ori pe zi, acum nu m-a mai ales niciodata
monica
mami de alex si ruxi
Prajituri si papa bun
Papa de Post






OFF Topic total :Monica pe mine m-ai bagat un pic in ceata ca te stiam in Brazilia, dar m-am gandit ca o mai fi si o monica -elizabeth cu locatia Romania.

Aha acum a inteles de ce m-a vizitat si pe mine odata trifoiul de cand te-ai mutata tu !!! A ramas debusolat in Brazilia si a luat-o frumusel spre nord ! Si m-a gasit pe mine in drum ! DAr nu am fost inspirata si am scris tot ce am stiut de frica sa nu uit pana revine trifoiasul asta smecher!




La toti numai bine!



am tot uitat eu sa modific la profil
aaa...deci de-aia nu mai raspunde nimeni sa se faca suma mai mare

monica
mami de alex si ruxi
Prajituri si papa bun
Papa de Post

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kid spune:

Dupa ce-am ascultat sunetul de sute de ori m-am prins ce e :
neuronu' meu zapacit si stresat, impreuna cu neuronii familionului, intr-o galeata, care se straduiesc sa vada luminita de la capatul tunelului

Mai primim vreun indiciu ceva?



Teodora Ana de Mihail Vladimir(15.05.2007)


Poze Vladut

Filme Vladut
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=3d7f6050076153b58e971e" target="_blank">Capsunele minunate de mai-iunie 2007

www.helpsonia.com/" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DanielaAB spune:

Daca am inteles bine:trebuie sa rasfoiesti pe DC cat mai multe subiecte, sau sa si scrii ca sa apara trifoiul!
Daniela

Mergi la inceput