Aveti o ureche fina ? (editia 2-3-4-5)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Guguluff spune:

O fi pe bune, eu nu zic nimic dar am primit instiintarea, m-am uitat la regulament si cateva raspunsuri gresite si cand am scris raspunsul si am dat Trimite, mi-a dat mesajul: Raspunsul tau nu a fost inrgistrat din urmatorul motiv: nu ati completat nici un raspuns. Din pacate ai pierdut sansa de a raspunde. Asa ca TZEAPA... Si cu tot cu cautare si trimis a durat vreo 15 minute asa ca nu trecuse nici o ora. Oricum nu cred ca era bun raspunsul.
Asta e, sper doar sa fie pe bune si cine primeste premiul sa-l foloseasca cu placere

ALINA mamica fericita de ELIZA fetitza perfecta (10.04.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

OOO... da' la mine da eroare in maxim 5 minute de cand primesc trifoiu si ascult la nesfarsit sunetul... Deci e bine 15 minute


Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Guguluff spune:

Eliana, probabil daca trimeteam si eu raspunsul in 5 minute imi dadea eroare dar a fost pima oara Stii cum e... prima oara e mai greu... Asta e, e o treaba de noroc si cu ghicitul si cu erorile, totul e o loterie, in viata

ALINA mamica fericita de ELIZA fetitza perfecta (10.04.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicole2005 spune:

Si la mine la fel nu au trecut nici macar 5 minute ca ... nu am completat niciun raspuns.
Pai cum vine asta eu sunt chioara, batuta in cap...... nu e corect ce se intampla

nicol
mami de puiut dulce ANTONIO 26 septembrie 2006

www.totsites.com/tot/puiantonio" target="_blank"> Antonio's site








Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns admin spune:

Dragi participanti la concurs. As dori sa fac cateva precizari:

1. Concrsul este pe bune. Pana acum am dat primul premiu.

2.Noi nu influentam in nici unfel concursul. Alegerea membrilor se face aleator in baza unui algoritm matematic complex, care tine cont de mai multi factori si care este special dezvoltat ca sa combata incercarile de frauda.

3. Exista undeva un BUG care inca nu l-am idtifcat dar sunt pe cale sa-l dibuiesc. Acesta este motivul pentru care apare uneori mesajul:

"Raspunsul tau nu a fost inrgistrat din urmatorul motiv: nu ati completat nici un raspuns. Din pacate ai pierdut sansa de a raspunde"

chiar daca voi completati corect formularul. Din investigatiile mele, aceasta situatie apare cand sunteti selectati sa raspundeti si exact in acel moment se generaza o noua cheie unica de participare la concurs. In acest caz, cheia care a fost atribuita numelui dvs. de membru nu mai corespunde cu aceea care o foloseste algoritmul. Incerc sa rezolv aceasta problema cat mai repede.

4. Am sa modific un pic algoritmul de asociere a cheilor de concurs cu membrii in asa fel incat daca ati raspuns de curand sau daca ati fost selectat de prea multe ori sa fiti pusi pe o lista de asteptare. In acest fel, pentru o perioada scurta nu veti mai fi selectati de sistem. Asa vor avea si altii sansa sa raspunda. Dupa o perioada de timp relativ scurta veti fi stersi de pe lista de asteptare si veti putea sa raspundeti din nou.

5. Pentru a face concursul si mai transparent, vom publica si lista tuturor care au fost selectati dar nu au raspuns!

Numai bine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dacia spune:

Eu am raspuns intr-un minut si mi-a scris ca nu am completat nici un raspuns si am pierdut sansa de a raspunde
Da in cate secunde ar trebui sa raspund????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns admin spune:

Draga Dacia,

Ti-am spus ca xista un bug undeva care urmeaza sa-l remediem. Din pacate bug-ul apare la fel de aleator ca si generarea cheilor de concurs deci este foarte greu sa-l reproducem.

Numai bine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ortansa spune:

extraordinar monica-elisabet!si eu tot la glob pamantesc m-am gandit si de o saptamana astept sa-mi apara trifoiul:-(.daca ai sa castigi din nou esti supertare.iti tin pumnii.

I've gt you under my skin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Ortansa, o saptamana?

Amira, Robert si mami Miha

Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DanielaAB spune:

Si eu care vreau sa raspund o singura data, nu vine trifoiasul!Nu de alta, dar sunt curioasa daca stiu raspunsul!!!
Daniela

Mergi la inceput