Aveti o ureche fina ? (editia 2-3-4-5)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns arinna spune:

Cica ar fi un sunet din viata de zi ( v.regulament) cu zi dar cred ca stilurile noastre de viata difera mult

E aplicabil in orice parte a lumii ?O fi ceva din casa, garaj,curte ?
Cred ca-i caru' cu boi ramas in noroi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lialuminos spune:

Revin cu intrebarea pusa si mai devreme pe forum, sunetul este produs de un ciclu complet al miscarii respective sau este reprodus de doua ori, ca sa ne dumirim?!
Eu cred ca renunt sa mai astept trifoiasul...

Lia, mama lui Andrei-Alian (24.08.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anky spune:

Sunetul este reprodus de doua ori.

Anca,mami de doi nazdravani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns scumpik_lui spune:

Eu nu mai inteleg nimic...cum se alege in membru pe ora, ca de la ora 17 si pana acum la 22 nu a mai raspuns nime? Ma lamureste cineva?

*************************************************************

Anca, mamica de Luca (17.10.2006)
Poze Luca, www.onetruemedia.com/shared?p=1b1d8202eeec5393b9d6a5&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmuletz, www.youngnutrition.net/member/tickers/72401/ticker5.png" target="_blank">Uite ce mare sunt!!!
"Faptul ca ai un pian nu te face pianist, dar nasterea unui copil sigur te va face parinte"
Greutate: 68 kg (1.62 m), Deadline: 01.03.2008, Target: 3 kg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Probabil cei alesi nu au raspuns in timp util... sau nu au raspuns deloc pt. ca nu mai stiu ce sa raspunda...


Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DianaR spune:

quote:
Originally posted by anky

Sunetul este reprodus de doua ori.

Anca,mami de doi nazdravani





De unde stii? Sau doar banuiesti?

Diana, Vlad(16.05.04)(bebelus si copilas) & Timeea (18.05.06)
Filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anky spune:

quote:
Originally posted by DianaR

quote:
Originally posted by anky

Sunetul este reprodus de doua ori.

Anca,mami de doi nazdravani





De unde stii? Sau doar banuiesti?

Diana, Vlad(16.05.04)(bebelus si copilas) & Timeea (18.05.06)
Filmulete



Eu il aud de doua ori,gresesc...Ok, banuiesc.

Anca,mami de doi nazdravani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns scumpik_lui spune:

quote:
Originally posted by elyanne

Probabil cei alesi nu au raspuns in timp util... sau nu au raspuns deloc pt. ca nu mai stiu ce sa raspunda...


Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica





dar toti nu au raspuns in timp util? nu se poate

*************************************************************

Anca, mamica de Luca (17.10.2006)
Poze Luca, www.onetruemedia.com/shared?p=1b1d8202eeec5393b9d6a5&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmuletz, www.youngnutrition.net/member/tickers/72401/ticker5.png" target="_blank">Uite ce mare sunt!!!
"Faptul ca ai un pian nu te face pianist, dar nasterea unui copil sigur te va face parinte"
Greutate: 68 kg (1.62 m), Deadline: 01.03.2008, Target: 3 kg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Priscilla spune:

Eu mai astept indicii.........

mamica de strumfita mica

Sa ne rugam pentru insanatosirea lor
Diana;Stefanel;Mirela;Dan;Teo;


www.helpsonia.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Eu cand am "primit" trifoiul si am ascultat sunetul de n ori ... mi-a dat eroare IE-ul. Apoi cand am deschis n pagini (ca asa fac de cele mai multe ori) iar trifoiul a fost pe ultima citita... iarasi, n-am mai raspuns in timp util si n-a mai aparut raspunsul meu...
Si inca o varianta... nu am mai stiu ce sa raspund asa ca n-am raspuns nimic...
Nu sta nimeni langa calculator si zice acu sa apara trifoiu... e automata alegerea... si cum in alte zile si la alte ore s-a raspuns de fiecare data... acum porbabil au exista motive pt. care ce-i alesi n-au dat raspunsul...


Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput