Aveti o ureche fina ? (editia 2-3-4-5)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Teutz spune:

Of, ce ma oftic!!! A fost trifoiul la mine si eu n-am fost pe faza, n-am stiut ca dispare, daca nu ma hotarasc pe moment! Bafta multa celor care vor fi vizitati de trifoias!

Teutz de Alexia Iarina (10.12.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DanielaAB spune:

Mai poate sa-mi explice cineva care-i treaba cu trifoiasul?Unde apare,cat sta si ce face????
Mersi,Daniela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arinna spune:

Apare uneori cand stai pe forum, cand nici nu te astepti.E o rubrica de fapt si scrie ce trebuie sa faci.Doua persoane pe ora sunt alese in mod arbitrar de program ( inainte era ora si persoana)Nici o problema, e vizibil, important e sa ai un raspuns si sa-l scrii repejor ca altfel iti poate da eroare dupa ce trimiti mesajul, ca nu ai rasouns( cred ca de-asta aparea eroarea, ca am asteptat prea mult)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DanielaAB spune:

Multumesc arinna!Inseamna ca mai am mult de asteptat, ca pana acum.....nimic!
Daniela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leonarddobre spune:

Si noi asteptam trifoiasul cel mult ravnit de toata lumea dar nimic deocamdata!Bafta tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arinna spune:

Sa va uitati mai intai la rubrica "raspunsuri" sa vedeti indiciile si ce s-a scris pana acum ca altfel pierdeti sansa cu un rasuns care poate s-a mai dat.Si desigur, la regulamentul concursului.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Hai va rog ghiciti, ca ma enerveaza de acum sunetul, ca nu reusesc sa-l asociez cu nimic!!!

Laura de shtrumphi gemeni, Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)

Fotografiile noastre
Filmulete cu shtrumphi

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=77878" target="_blank">Poveste cu shtrumphi , Cugetari gemene

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leonarddobre spune:

Inca o zi de asteptare!Unde e trifoiul????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

bai nene, sper pt voi ca nu stati cu browseru deschis si asteptati sa apara trifoiul. apare doar cand schimbati pagina, deci ca sa fiti alesi tb sa frunzariti forumul, nu e suficient sa stati pe o pagina. asta spun pt ca mi se pare ca multi asteapta pasiv sa apara nea trifoi cu euroi sa-i traga de maneca.
in alta ordine de idei ma enervez deja pt ca ma obsedeaza acest sunet, am ajuns sa il "aud" prin casa pt ca tot caut sa imi dau seama ce e. si cand se intarce vecinul de sub mine in pat (cine sta la 10 stie ce pereti subtiri sunt) mi se pare ca zgomotul seamana cu minunea asta de sunet surpriza.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

Corect spune Aissa - Nu stati cu mana in san!
Raspundeti pe forum - interactionati si sansele de a va intalni trifoiul vor fi reale.





Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.
iubesc:www.supereva.ro Blog: http://mirelablog.supereva.ro/dblog/

Mergi la inceput