Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (37)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns slippers76 spune:

Buna dimineata si de la noi.

Rodica, sa-ti traiasca sufletzelul. Sa creasca mare, frumos si sanatos!

Prisivorbim maine dimineata. Sa vad daca reusesc sa-l mai pacalesc pe tati o zi, sa o ia pe Miruna cu el. Ca daca sunt si cu ea, e putin probabil sa incapem toti in masina, cu doua scoici si o fatzaita. Probabil atunci o sa vin cu un taxi. Oricum, multumesc mult.

Betty, bine ai revenit. Ce mai face bebe Mario? Eu inca nu l-am pus in funduletz. Il mai las in carucior,cate 10 minute, cu spatarul ridicat la prima treapta (are o inclinatie foarte mare). Si e foaaarte fericit.

Magda, frumoasa poezie!



Ana, mami de Miruna (16.05.2003) si Vlad (01.09.2007)
Pozele noastre le gasiti pe Flickr/contacts

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebeka spune:

Daca eu stau in fotoliu si Rebeca sta in fotoliu pe burta mea.E rau?
Sau sta la ta-su ca are burta mai mare

Bebeka,mamica fericita de REBECA-MARIA(15.09.2007)

www.flickr.com[/poze]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slippers76 spune:

Rox, uite un pentru mami suparata si necajita. Si eu sunt la capatul rabdarilor. Miruna e extrem de obraznica si in ultima vreme a inceput sa imi raspunda inapoi si sa ma contrazica, orice as spune. Ce sa zic, apucaturi de turma de la gradi. Dar ma calca pe toti neuronii si ma "zgarie" pe toate principiile de buna crestere si bun simt pe care credeam ca deja am reusit sa i le implantez. Si de asta micu' ce sa mai zic... In ultima vreme e atat de atomic ca nu-i mai fac fatza. Toata ziua rade si "vorbeste" cat e treaz, iar noaptea mai nou vrea acelasi lucru: joaca, joaca. joaca. Adevarul e ca si cu Miruna am trecut printr-o perioada din asta de nesomn crunt. Dar acum ma resimt mai mult.

Ana, mami de Miruna (16.05.2003) si Vlad (01.09.2007)
Pozele noastre le gasiti pe Flickr/contacts

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florentinalo spune:

Buna dimineata,si la noi.Aseara nu am mai intrat ca am venit tarziu de la cumparaturi ,adica pe la 23.30(in cora).Merci fetelor pt sfaturi.Aseara i-am schimbat laptele,ii dau nan 1 acum si nu a mai .Pitica jeturi mari.of,bine ca s-a terminat.pe toata lumea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luy spune:

Rox, Ana, pentru mamici obosite. Ar face bine Mosul sa aiba grija sa va aduca niste cadouri frumoase, ca le meritati cu prisosinta !
Myral, nu ne-ai zis ce ti-a adus Mosul
Florentina, bravo pentru voi, ca ati scapat de varsaturi !

Luy, fericita mamica de Maria Teodora ( 25 august 2007 )

Poze avem in contul comun pe flickr/contacts

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebeka spune:

auziti,exista cumva cantecele gen cutiuta muzicala in engleza?are cineva?ca parce as mai schimba repertoriul

Bebeka,mamica fericita de REBECA-MARIA(15.09.2007)

www.flickr.com[/poze]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandarinutza spune:

Buna dimineata si de la noi!

fetelor, va multumesc frumos pentru urari, sunteti niste dragute. Nu am mai intrat ca am avut musafiri si ieri a fost sotul bolnavior.

Rodica, La multi ani pentru bebe Darius!



Mandarinutza mamica de Antonia Maria 30.08.2007

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sim_stoian spune:

Neatza!
Yuhuuuuu, au venit cei de la RDS si au tras firul pt net, alearga netul meu acum . Nici nu se compara cu nenorocitii aia de la UPC. Bine ca am scapat de ei. Am si telefon de la ei, cu extrem de multe minute incluse si tarife bune pentru vorbit in UE, deci sunt happy.

Sim, mami de Stefan (25.08.2007)
Povestioare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sim_stoian spune:

sarbatoritilor zilei
Piciu, uite un sa ii treaca mai repede lui Michael-bear. De la ce a facut nenicule asa ceva?
Magda, , frumoasa poezia. Sa vedem ce spune Annisia, ca ea a lansat provocarea. Eu nu ma simt in stare sa scriu si poezii. Merg pe partea mai practica, mi-am instalat azi niste protocoale noi pt net si am configurat reteaua noua ca astia de la RDS au fugit cand au vazut ca am Win 2000. M-au lasat cu firul tras si au zis ca trebuie sa imi instalez un protocol nou

Sim, mami de Stefan (25.08.2007)
Povestioare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luy spune:

Ce frumoasa e Rebeca !!! Si voi ce imaginatie aveti, s-o puneti sa raspunda la usa Foarte reusite pozele ! V-am adaugat in lista de contacte a contului nostru comun.
Am mai vazut si poza de printzesa Eliza care se lafaie pe mijlocul patului, hihihi, si un Robert frumos-frumos cu jucarie noua.
Numai copii frumosi, fetelor !
Vreti sa facem albumul acela comun ? Eu propun sa incepem cu cate o poza cu tema Craciunita/Craciunel ( sau ren, elf, spiridush, etc ) pt ca mai toate fetele au facut asemenea poze. Sa facem un set special in contul de pe flickr. Vreti ?

Luy, fericita mamica de Maria Teodora ( 25 august 2007 )

Poze avem in contul comun pe flickr/contacts

Mergi la inceput